EOS 850D

Цифрові дзеркальні фотоапарати

Canon EOS 850D

Розкрийте свій творчий потенціал і візьміть усе під свій контроль за допомогою універсальної дзеркальної камери для кіновиробництва і фотографії.

Технічні характеристики

 • 24,1 мегапікселів

  Сенсор APS-C

 • DIGIC 8

  Процесор обробки зображення

 • Відео з роздільною здатністю 4K

  25 кадрів на секунду

 • 5-осьова

  Цифровий фільм IS

 • 45

  всі точки АФ перехресного типу

 • Wi-Fi

  та Bluetooth®*

Історії з життя з ще більш творчими налаштуваннями

Розкрийте свою творчість за допомогою камери, яка надихає. Ця камера дозволяє вам взяти все під свій контроль: насичені, деталізовані зображення у якості 24,1 МП, чи приголомшлива якість фільмів у форматі 4K

Будьте креативними та візьміть усе під свій контроль

Побачте зображення саме так, як воно попадає на видошукач, відрегулюйте налаштування за допомогою елементів керування, які розташовані позаду та вгорі. З'єднайте смарт-пристрій для дистанційного керування та редагування знімків безпосередньо з камери.

Canon Camera

Верхній диск

Інтуїтивно налаштовуйте параметри творчого режиму, такі як витримка та діафрагма.

Canon Camera

Задній диск

Ще більш креативний контроль, з компенсацією експозиції або повним ручним регулюванням.

Canon Camera
Canon Camera

Професійна якість зображення та відео

Знімайте фотографії та фільми у форматі 4K, за допомогою датчика 24,1 МП і використовуючи Dual Pixel CMOS AF та вдосконалений 45-точковий датчик автофокусу та iTR AF для точного фокусування та відстеження.

Canon Camera

Відео з роздільною здатністю 4K

25 кадрів на секунду

Canon Camera

24,1 мегапікселів

Сенсор APS-C

Не пропускайте цікаві моменти

Відслідковуйте об'єкти зйомки та знімайте з частотою 7 кадр./ с, за допомогою системи автоматичного фокусування на очі в режимі Live View, вдосконалений iTR АФ з розпізнаванням обличчя, а також сенсорний екран зі змінним кутом нахилу і який ніколи не пропустить цікавий момент.

Canon Camera

Без зайвих зусиль підключайтеся та діліться фотографіями, де б ви не були

Підключіть смарт-пристрій EOS 850D за допомогою Bluetooth®* та Wi-Fi, відредагуйте за допомогою DPP Express**, яка дозволяє редагувати зображення RAW та реалізує резервне копіювання зображень на комп'ютері за допомогою функції автоматичної синхронізації зображень.

Маленька і легка

Ця легка і компактна камера створена для того, щоб можна було її брати куди завгодно, і вона має екран зі змінним кутом ви можете знімати високо та низько з впевненістю та гнучкістю камери.

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Photographer looking down view finder

Програма Canon Photo Companion

Програма Photo Companion — найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба. З нею ваші історії будуть переконливі.

Canon Camera

Спробуй переваги системи EOS

Насолоджуйтесь доступом до неймовірної системи EOS та підключіть будь-який об'єктив EF або EF-S або додайте спалах Speedlite для творчого освітлення або підключіть зовнішній мікрофон через 3,5-мм роз'єм.

Комплектація

Все, що потрібно для зйомки та створення вражаючих фільмів у форматі 4K будь-де та в будь-який час.

 • Камера EOS 850D

 • Eyecup EF-2

 • Кришка камери R-F-3

 • Широкий ремінець EW-400D-N

 • Зарядний пристрій LC-E17E

 • Акумуляторна батарея LP-E17

 • Кабель живлення

 • Комплект із посібником користувача

Сумісні аксесуари

Схожі статті

Подібна продукція

 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 250D

  Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу1, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.
 • Бездзеркальні камери

  EOS M50

  Зробіть крок у майбутнє з інноваційними технологіями разом із стильною, компактною та простою бездзеркальною камерою.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 90D

  Дзеркальна камера, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості.

Вас також можуть зацікавити

 1. Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено. Характеристики може бути змінено без повідомлення.
 2. * Використовується технологія Bluetooth® із низьким енергоспоживанням. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth SIG, Inc.; в усіх випадках компанія Canon Europe Ltd. використовує їх за ліцензією. Інші торговельні марки й комерційні найменування належать відповідним власникам.
 3. **DPP Express доступний лише для iPad (DPP Express для iPad - послуга доступна на платній підписці)