Canon EOS M50 hero
Blank-Rect Image

Canon EOS M50

Маленька та неймовірно-легка, сучасна камера оснащена передовими фото та відео технологіями, у неймовірному дизайні, і корпусі, який легко тримати в руках.

Галерея

Оповідайте свої сюжети так, як вони цього заслуговують

Потужна та компактна, універсальна бездзеркальна камера здатна знімати відео у форматі 4K, оснащена сенсорним екраном із змінним кутом огляду, 24,1-мегапіксельним CMOS-сенсором та DIGIC 8 для закарбовування незабутніх спогадів із бездоганними кольорами та деталізацією.

Усі технічні характеристики

Canon EOS M50 front
Take exceptional photos and videos

Робіть незрівняні фото та відео

Завдяки сенсору як на цифрових дзеркальних камерах і неймовірно потужній обробці, ви можете знімати незрівняні фото та відео з кінематографічною якістю 4K, навіть за слабкого освітлення навколишнього середовища.

Сучасний дизайн і інтуїтивно зрозумілий процес зйомки

Оснащено сенсорним екраном із змінним кутом огляду і функціями автофокусування дотиком або перетягування, великим центральним електронним видошукачем; сучасна та стильна фотокамера EOS M50 ідеально збалансована і її зручно тримати в руках, що робить процес зйомки надзвичайно простим і легким.

Modern design intuitive shooting

Підключення та спільний доступ

Швидке підключення до смарт-пристроїв та ПК для зручної та швидкої передачі зображень до соціальних мереж за допомогою Wi-Fi*, Bluetooth®**, або за допомогою функції автоматичної синхронізації та передачі зображень***.

Connect and share
Vlogging cameras from Canon

Відеокамери Canon для відеоблогу

Хто переглядає ваші відео? Вдосконалюйте контент вашого блогу за допомогою камер Canon, ідеальне рішення для створення якісного вмісту.