Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Компактний об’єктив зі змінною фокусною відстанню для камер EOS-M дає змогу максимально наблизитися до об’єкта зйомки. Стабілізатор зображення запобігає розмиттю зображення через тремтіння камери. Технологія крокового приводу забезпечує плавне й безшумне фокусування під час відеозйомки.

Переваги

  • Значне наближення до об’єкта зйомки з камерою EOS-M
  • Висока чіткість завдяки стабілізатору зображення
  • Компактність, ідеальна для будь-яких умов
  • Плавне й безшумне фокусування завдяки кроковому приводу
  • Кільце ручного фокусування об’єктива для швидкого настроювання
  • Створюйте знімки високої якості з чіткими деталями та насиченими кольорами

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Компактний об’єктив зі змінною фокусною відстанню для максимального наближення


Об’єктив EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM із кроковим приводом, розроблений спеціально для камер серії EOS-M, дає змогу значно наблизитися до об’єкта зйомки. А подібний до нього об’єктив Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, що також дозволяє якнайкраще наблизити віддалені об’єкти, ідеальний для зйомки дикої природи, спортивних подій і подорожей.

Оптичний стабілізатор зображення


Стабілізатор зображення, яким оснащений об’єктив EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, захищає зображення від розмиття через ненавмисні рухи під час зйомки, відомі як тремтіння камери. Для зйомки з рук за умов недостатньої освітленості можна використовувати значення витримки затвора до 3,5 разів більші за звичайне.

Технологія крокового приводу фокусування


Технологія крокового приводу (STM) робить фокусування під час фотозйомки швидким і точним, а під час зйомки відео — неперервним і майже нечутним. Оскільки рухи крокового приводу плавні та безшумні, відеокліпи більше не псують небажані звуки фокусування чи раптові зміни фокуса.

Зображення відмінної якості, якими ви пишатиметеся


Завдяки досконалим оптичним матеріалам фотографії вирізняються різкими чіткими деталями, динамічним контрастом і яскравими кольорами. Виділіть чіткий об’єкт зйомки на розмитому тлі, щоб привернути до нього увагу.

Розроблений для легкого створення відмінних фотографій


Кільце ручного фокусування об’єктива дає змогу в будь-який момент швидко та просто настроювати фокус. А найближча відстань фокусування в 1 метр ідеальна для створення якісних портретів і детальних знімків крупним планом.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Телеоб’єктиви

Збільшена фокусна довжина дозволить вам наблизитись до об’єкта, не втручаючись у сцену.