Canon EF-M 22mm f/2 STM

EF-M 22mm f/2 STM

Ширококутний об’єктив типу «млинець» 22 мм із кріпленням EF-M ідеально підходить для зйомки вражаючих пейзажів та щоденних репортажних фотографій за допомогою EOS M. Максимальна величина діафрагми f/2,0 дозволяє отримувати неймовірні фото- та відеозображення в умовах слабкого освітлення.

Переваги

  • Ширококутний 22-міліметровий об’єктив
  • Легко переносити з EOS M
  • Чудові зображення в умовах недостатнього освітлення завдяки діафрагмі f/2,0
  • Плавне та безшумне автофокусування завдяки кроковому приводу під час відеозйомки
  • Висока якість зображення завдяки асферичним елементам об’єктива
  • Плавна зйомка з фоном поза фокусом

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-M 22mm f/2 STM

Ширококутний об’єктив 22 мм для непомітної репортажної зйомки


Надтонкий і легкий ширококутний об’єктив типу «млинець» 22 мм із фіксованим фокусом для EOS M ідеально підходить для непомітної щоденної репортажної зйомки. Широкий кут зйомки дозволяє вміщувати більші кадри, тож ви можете знімати величні пейзажі та отримувати чудові групові знімки.

Легко переносити з EOS M під час подорожей


Завдяки надтонкому й легкому корпусу об’єктива зі стильною алюмінієвою поверхнею та кріпленню EF-M для EOS M цей об’єктив можна легко брати в подорожі.

Чудові зображення в умовах недостатнього освітлення завдяки діафрагмі f/2,0


22-міліметровий об’єктив EF-M із діафрагмою f/2 і кроковим приводом забезпечує блискучі результати в умовах недостатнього освітлення завдяки максимальній величині діафрагми f/2,0. Він дає змогу передавати природну атмосферу вечірніх і нічних сцен під час фото- та відеозйомки без використання спалаху або штатива, що надає свободу легко знімати з рук у будь-яких умовах освітлення.

Плавне та безшумне автофокусування завдяки кроковому приводу під час відеозйомки


Слідкувальний автофокус дає змогу легко записувати високоякісне відеозображення з різким фокусом. Він працює з використанням внутрішнього фокусу та крокового приводу для забезпечення плавного й безшумного фокусування під час відеозйомки, завдяки чому відеозображення стають рівномірними та менш розмитими.

Висока якість зображення завдяки асферичним елементам об’єктива


Ви гарантовано отримуєте чіткі, висококонтрастні та неспотворені зображення навіть під час зйомки в умовах недостатнього освітлення завдяки асферичним елементам об’єктива, які корегують будь-які сферичні аберації, запобігаючи спотворенню зображень. Об’єктив також має покриття Super Spectra, яке сприяє отриманню точного колірного балансу та високої контрастності, а також запобігає появі бліків і розмитості, забезпечуючи отримання чудових зображень у будь-яких умовах освітлення.

Плавна зйомка з фоном поза фокусом


22-міліметровий об’єктив EF-M із діафрагмою f/2 і кроковим приводом дає змогу отримувати виразні професійні знімки з розмитим фоном, який підкреслює об’єкт зйомки та усуває непотрібні деталі.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-M 22mm f/2 STM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.