Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Захоплюйте вражаючі пейзажі за допомогою цього надширококутного варіооб’єктива EF-M із фокусною відстанню 11–22 мм та кріпленням. Невеликі й легкі цифрові компактні фотоапарати EOS забезпечують неперевершену якість фото- й відеозображень.

Переваги

  • Надширокий варіооб’єктив 11-22mm EF-M
  • Компактна висувна конструкція об’єктива
  • Плавне та безшумне автофокусування завдяки кроковому приводу під час відеозйомки
  • Динамічна стабілізація зображень для відео без тремтіння
  • 3-етапний оптичний стабілізатор зображення
  • Висока якість зображення
  • Найкоротша відстань фокусування — 0,15 м
  • Кільце ручного фокусування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Захоплення вражаючих пейзажів


Цей надширококутний варіооб’єктив із фокусною відстанню 11–22 мм для цифрових компактних фотоапаратів EOS розширює кадри, уможливлюючи захоплення більшої кількості об’єктів і зйомку дивовижних знімків вражаючих пейзажів, інтер’єрів та об’єктів архітектури.

Зручне перенесення з цифровим компактним фотоапаратом EOS


Завдяки компактній і легкій конструкції об’єктив зручно переносити та складати, якщо він не використовується.

Плавне та безшумне автофокусування завдяки кроковому приводу під час відеозйомки


Слідкувальний автофокус дає змогу легко записувати високоякісні відео з різким фокусом. Об’єктив працює на основі крокового приводу для плавного й безшумного фокусування в режимі відеозображення, що забезпечує бездоганну якість звуку ваших відео. Кроковий привід також дає змогу плавно переміщувати фокус для високої якості відеозображень.

Динамічна стабілізація зображень для відео без тремтіння


Тремтіння камери динамічно зменшується під час ручної відеозйомки або відеозйомки в русі для відстеження подій. Динамічна стабілізація зображення дає змогу усувати різноманітні наслідки тремтіння камери, стабілізуючи відеозображення в режимі зйомки в русі.

Чіткі зображення завдяки 3-етапному стабілізатору зображення


Об’єктив EF-M 11-22mm f/4-5,6 IS STM дає змогу отримувати чіткі фотографії навіть під час ручної зйомки в умовах недостатньої освітленості. Об’єктив обладнано триетапним стабілізатором зображення, який зменшує тремтіння камери, забезпечуючи захоплення чудових зображень без наслідків недостатньої освітленості та тремтіння камери за будь-яких умов.

Неперевершена якість зображення


Ви гарантовано отримаєте чіткі, висококонтрастні зображення неперевершеної якості навіть під час зйомки в умовах недостатньої освітленості завдяки двом асферичним та одному низькодисперсному елементам об’єктива. Об’єктиви також мають покриття Super Spectra, яке сприяє отриманню точного колірного балансу та високої контрастності, а також запобігає появі бліків і розмитості, забезпечуючи отримання чудових зображень у будь-яких умовах освітлення.

Найкоротша відстань фокусування — 0,15 м


Завдяки короткій відстані фокусуванні, що становить лише 0,15 м, ви можете ще більше наблизитися до об’єкта зйомки й отримувати непервершені знімки великим планом і фотографії пейзажів. Установіть режим фокусування AF+MF і насолоджуйтеся можливостями ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.