EOS 250D with optical viewfinder
Blank-Rect Image

Canon EOS 250D

Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу*, у класичному стильному корпусі та великою кількістю інтегрованих інноваційних технологій. Створювати чудові фотографії та відео у форматі 4K стало неймовірно просто, а підключення та керування камерою з сумісних смарт-пристроїв інтуїтивно зрозуміле.**

Галерея

Невеликий розмір, безліч можливостей

Незважаючи на компактні розміри, камеру EOS 250D оснащено сенсором 24,1 МП та процесором обробки зображень DIGIC 8, що дозволяє досягати неймовірних результатів навіть якщо знімати під час руху. Оптичний видошукач забезпечує чітке та деталізоване відображення об’єкта у реальному часі.

EOS 250D

Компактна дзеркальна камера

Оскільки камера EOS 250D — найлегша дзеркальна камера з рухомим екраном*, з її допомогою ви зможете робити неймовірні знімки з таких позицій, в яких інші камери будуть безсилі.

EOS 250D DSLR camera with optical viewfinder

Надзвичайно якісні знімки та відео у форматі 4K

Знімайте 24,1 МП фотографії та відео у форматі 4K із неймовірною чіткістю та якісною передачею кольору. Сенсор формату APS-C та процесор DIGIC 8 гарантують чудові результати зйомки навіть за слабкого освітлення.

Дізнайтеся більше про формат 4K

High resolution image from EOS 250D

Широкі сучасні можливості

Ділитись знімками з друзями стало неймовірно легко, просто з’єднайте камеру EOS 250D зі смартфоном або планшетом* за допомогою Bluetooth** і Wi-Fi передавач камери зробить за вас решту роботи.

Поради щодо сімейного фотографування

Share images with EOS 250D

Завжди у фокусі, завжди чіткі знімки

Тепер вже не важливо — чи знімаєте ви через оптичний видошукач із частотою 5 кадрів на секунду, чи використовуєте функцію автофокусування Dual Pixel CMOS з Eye Auto Focus результати зйомки будуть однаково ідеальні.

EOS 250D with Vari-Angle screen

Просте керування чи розширені можливості?

Насолоджуйтесь зйомкою завдяки зручній функції автофокусування, адаптивний інтерфейс та Creative Assist допоможуть вам повністю розкрити ваш творчий потенціал.
Рухомий об’єктив дає більше простору для творчості, з його допомогою створювати селфі-знімки стало надзвичайно легко.

EOS 250D touchscreen
Vlogging cameras from Canon

Відеокамери Canon для відеоблогу

Хто переглядає ваші відео? Вдосконалюйте контент вашого блогу за допомогою камер Canon, ідеальне рішення для створення якісного вмісту.