A woman lifts a Canon EOS 250D to take a photo of her daughter.

СІМЕЙНА ФОТОГРАФІЯ

Робимо яскраві сімейні фотографії одним натисканням кнопки з Canon EOS 250D

Сімейні фотографії — це «капсули часу», які залишаться з вами протягом усього вашого життя, і саме тому ваші знімки мають бути такими ж яскравими й живими, як і моменти, що на них закарбовані.

Діти, що зростають, ігри домашніх улюбленців чи прогулянки в сутінках — для сімейних фото, які б витримали випробування часом, вам необхідна камера, невелика за розміром, але достатньо функціональна. Відео у форматі 4K, зйомка за слабкого освітлення, різні варіанти частоти кадрів, технологія автофокусування (АФ) Dual Pixel CMOS — усі ці сучасні технологій дозволяють зафіксувати кожну мить де завгодно, створюючи незабутні спогади.

У нашій розповіді одна із сімей досліджує різні можливості найлегшої у світі дзеркальної цифрової камери з рухомим екраном*, демонструючи функції моделі Canon EOS 250D із вражаючими результатами.

У пошуку захоплюючих перспектив

Коли йдеться про сімейні портрети, композиція є ключем успіху. Важливо підібрати вірний кут, щоб найкращим чином показати об’єкти зйомки, і сенсорний екран зі змінним кутом огляду в моделі Canon EOS 250D відкриває незвичайні можливості в цьому аспекті. Він є поворотним, тобто ви можете знімати з будь-якого ракурсу. Це дає змогу проявити творчі здібності у виборі композиції: наприклад, сфотографувати дітей з рівня очей або повернути екран, щоб також потрапити на знімок.

Завдяки сенсорному екрану ви можете одним дотиком визначити область, на якій треба сфокусуватися, та налаштувати інші параметри, щоб не упустити цікавий момент.

Схожі статті
A girl holds a frisbee in front of her like a picture frame around her face.

СІМЕЙНА ФОТОГРАФІЯ

Навчіться створювати ще кращі портрети: нове завдання — зробіть кумедні сімейні фотографії

Сімейний блогер Катя Гаскелл (Katja Gaskell) змінила смартфон на камеру Canon EOS M50 та була надзвичайно вражена результатом — спробуйте і ви, результат вас точно здивує.

A mother picks her son up to hug, both of them wearing sunglasses.

СІМЕЙНА ФОТОГРАФІЯ

Як створювати природні, творчі сімейні фотографії

Професійний фотограф Крістіан Андерль (Christian Anderl) ділиться порадами, як за допомогою камери Canon створювати веселі сімейні знімки.

Print your family's life story

ТВОРЧИЙ ДРУК

Надрукуйте історію своєї родини

Друкуйте та створюйте вироби із фотографій дорогоцінних моментів вашого сімейного життя.

Якщо ви хочете приділити максимум уваги вибору кадру та композиції, просто дозвольте камері зробити все інше за вас. В автоматичному режимі модель Canon EOS 250D визначає якість освітлення та підбирає оптимальні параметри експозиції для вашого кадру. Вони включають витримку затвору, розмір діафрагми та показник ISO і мають забезпечити ідеальні кольори.

Оберіть власний стиль з Creative Assist

Автоматичний режим допомагає захоплювати швидкоплинні моменти в русі. Якщо коли ви хочете взяти творчий процес під контроль, інтерфейс Canon з підказками дозволяє легко експериментувати з різними налаштуваннями зйомки: ви знайдете поради й рекомендацій щодо значення тих чи інших параметрів.

У моделі Canon EOS 250D є додаткова функція: Creative Assist. Вона допомагає надати знімкам свого власного стилю. Creative Assist пропонує набір ефектів, фільтрів та інструментів для коригування кольорів, які можна застосувати до фотографії до чи після створення, щоб зробити її цікавішою. Щоб надати своїм сімейним знімкам класичного й непідвладного часу вигляду, скористайтеся чорно-білим фільтром. А щоб закарбувати динаміку родинного свята, спробуйте фільтр з яскравими та живими кольорами.

Під час створення портретів на відкритому повітрі за умов сильного світла затінені обличчя на знімках можуть виглядати надто темними. У камері Canon EOS 250D є вбудований спалах, який дозволяє додати до фотографії власного світла. Він допомагає прибрати тіні з обличчя людини, яку ви фотографуєте, не впливаючи на загальний рівень експозиції.

Якщо вам необхідні ширші можливості для роботи зі світлом, модель Canon EOS 250D обладнана роз’ємом для зовнішніх спалахів Canon Speedlite, що забезпечують сильніше й точніше освітлення.

Безмежні можливості для творчості за будь-яких умов

Сімейні вечері, вечірки, різдвяні свята… освітлення в таких випадках часто буває слабким. Зі спалахом є ризик отримати зображення з «вимитими» кольорами, а штатив з тривалою експозицією не завжди є практичним рішенням. Але ви можете скористатися сучасною технологією, що дозволяє вибрати оптимальний рівень ISO для отримання чудових кольорів та чіткості в широкому діапазоні.

Камера Canon EOS 250D забезпечує неперевершені результати за умов слабкого світла з ISO в діапазоні від 100 до 25 600 з можливістю його розширення до 51 200. І все це стосується не лише фотографій: з моделлю Canon EOS 250D ви також можете знімати відео з ISO до 12 800 з роздільною здатністю1080p (Full HD) або до 6400 з роздільною здатністю 4K.

Тепер освітлення не обмежуватиме ваш творчий потенціал!

Можливість поділитися своїми знімками сьогодні є ключовою, тому потужні функції зв’язку є абсолютно необхідними. З камери Canon EOS 250D можна надсилати щойно створені фотографії безпосередньо на смартфон. Просто підключіться до камери за допомогою програми Canon Camera Connect і перешліть свої знімки, щоб поділитися спогадами з родичами й друзями.

Хочете дізнатися про інші захоплюючі можливості камери Canon EOS 250D? Інформацію, ідеї та джерела для натхнення ви знайдете в програмі Canon Photo Companion.


Автор: Джефф Майер (Jeff Meyer)


*EOS 250D (чорний/сірий) — найлегша у світі цифрова фотокамера зі змінними об’єктивами APS-C та зручним поворотним екраном. Камеру оснащено акумулятором і картою пам’яті, відповідно до вимог CIPA. Станом на 9 квітня 2019 р. (дослідження було проведено компанією Canon).

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів