Hero Image
Blank-Rect Image

Speedlite EL-100

Простий спосіб додати світло до вашої фотографії завдяки поворотній головці для роботи за різного освітлення та отримання природних кольорів навіть під час зйомки у приміщенні.

Тепер робити фотографії зі спалахом дуже легко

Природні кольори на ваших фото, навіть під час зйомки у приміщенні, тепер це можливо за допомогою рухомого спалаху, який ураховую відбиття світла від стін та стелі, до того ж ним можна керувати відділено за допомогою камери Speedlite EL-100. Легкий автоматичний режим піклується про технічні нюанси, тому ви можете почати роботу зі спалахом, щоб покращити фотографії подій, друзів та сім’ї.

Докладніше

Canon Speedlite EL-100

Зйомка зі спалахом стало легкою як ніколи

Додати світло під час зйомки у приміщенні та на відкритому повітрі легко, як ніколи, разом із Speedlite EL-100 — цей спалах яскравіше за вбудований, та моє зручний циферблат, за допомогою якого можна вибрати режим освітлення, та встановити інші налаштування. Горизонтальна та вертикальна відбивна здатність дає яскравіші, але приємні результати у приміщенні, і дозволяє творчо освітлити сцену.

Canon Speedlite EL-100 mode dial in use

Свобода творчості

Коли ви будете готові привернути увагу освітленням, Speedlite EL-100 здатен дати саме те, що вам потрібно. Стробоскопічний спалах підійде для захоплення швидких подій, а вміле керування другою шторкою дозволить передати відчуття швидкості — обидва прийоми необхідні для захоплення рухомих предметів.

Decorative star and light trails shot using the Canon Speedlite EL-100

Компактний та потужній

Живлення забезпечують батареї AA, а вага всього 190 г, Speedlite EL-100 — компактний і достатньо легкий, щоб брати його на сімейні урочистості і отримувати чудові результати. Із ведучим числом 26 та за допомогою головки масштабування, його можна налаштувати до будь-яких умов.

Canon Speedlite EL-100 packed into a floral bag

Скористайтесь бездротовим зв’язком для управління спалахом

Для отримання ефектних тривимірних освітлювальних ефектів використовуйте Speedlite EL-100 як оптичний бездротовий відправник сигналу, щоб активувати віддалені спалахи з різних розташувань або використовувати його з камери як оптичний приймач, керований із сумісних EOS камер.

Photo of little girl shot using the Canon Speedlite EL-100 wirelessly.

Технічні характеристики

Режим авто

Для зйомки з простим спалахом

Ведуче число 26 (ISO 100 м)

Втрата напруги

Рухомий спалах

Вертикальне та горизонтальне налаштування

Оптичне надсилання й отримання

Для спалахів, розташованих відділено

Вага

190 г

Усі технічні характеристики

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Комплект поставки

Speedlite EL-100

М’який футляр

Міні-штатив

Посібник користувача

Вас також можуть зацікавити…