Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

Компактний телеоб’єктив, який наближує вас до предмета зйомки. Стабілізатор зображення усуває розмиття, яке виникає внаслідок випадкового руху камери. Технологія крокового приводу забезпечує плавне та безшумне фокусування під час відеозйомки.

Переваги

  • Наблизьтеся до віддалених об’єктів під час зйомки диких тварин і спортивних подій
  • Плавне та безшумне автофокусування під час відеозйомки завдяки кроковому приводу
  • Стабілізатор зображення зменшує розмиття, що виникає внаслідок тремтіння камери
  • Компактний легкий корпус, який можна завжди брати із собою
  • Проста у використанні камера, яка забезпечує неперевершену якість зображень

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

Компактний і потужний зум-телеоб’єктив


Об’єктив EF-S 55–250 мм f/4–5,6 IS STM, який надає змогу впритул наблизитися до предмета зйомки, ідеально підходить до стандартного варіооб’єктива EOS 18–55 мм. Це найкращий вибір для зйомки диких тварин, спортивних подій і подорожей. Він поєднує в собі широкі можливості телеоб’єктива з чудовою якістю зображення й легким використанням.

Оптичний стабілізатор зображення


Задля забезпечення чіткості зображень об’єктив EF-S 55–250 мм f/4–5,6 IS STM обладнано стабілізатором зображення від Canon. Стабілізація зображення дає змогу використовувати значення витримки затвора, на 3,5 ступеня довше за звичайне без розмиття зображення, навіть за слабкого освітлення або в телескопічному положенні об’єктива. Функція автоматичного виявлення панорамування вимикає стабілізацію зображення в горизонтальному або вертикальному напрямку, не перешкоджаючи створенню відчуття швидкості на знімках рухомих об’єктів.

Технологія крокового приводу


В об’єктиві EF-S 55–250 мм f/4–5,6 IS STM використовується технологія крокового приводу для забезпечення плавного й безшумного фокусування під час відеозйомки за допомогою камери EOS і швидкого й точного автофокусування, коли ви фотографуєте. Завдяки кроковому приводу фокусування настільки безшумне, що не фіксується мікрофоном камери, а отже, не додає жодних зайвих шумів до відео, які знімаються.

Отримання зображень неперевершеної якості


В об’єктиві EF-S 55–250 мм f/4–5,6 IS STM використовується наднизькодисперсний (UD) оптичний елемент із покриттям Super Spectra задля створення чітких і висококонтрастних зображень у всьому діапазоні наближення. Семипелюсткова діафрагма підвищує якість області зображення, яка не потрапила у фокус, збільшуючи чіткість об’єктів на передньому плані та створюючи згладжений розмитий фон.

Для неперевершених фотографій


Кільце ручного фокусування об’єктива дає змогу в будь-який момент швидко й просто настроювати фокус, а скорочення відстані фокусування до 0,85 мм дає можливість фотографувати маленькі об’єкти. Зафіксований передній елемент спрощує використання фільтрів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Телеоб’єктиви

Збільшена фокусна довжина дозволить вам наблизитись до об’єкта, не втручаючись у сцену.