EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Компактна, проста й універсальна камера, що стане невід’ємною частиною вашого життя

Подивитися нову модель

Discover the EOS 200D

Дізнайтеся про EOS 200D

Небачена зручність зйомки чудових фотографій і відео

Переглянути відео

Доречний дизайн

Завдяки інтуїтивно зрозумілим елементам керування та сенсорному екрану як на смартфоні камеру EOS 200D зручно використовувати від самого початку. Світлосильний оптичний видошукач дає змогу створювати реалістичні зображення, а завдяки екрану зі змінним кутом огляду можна легко знімати з незвичних кутів.

Усі технічні характеристики Canon EOS 200D

EOS 200D
EOS 200D

Фото, що даруватимуть радість довгі роки

Знімайте деталізовані фотографії 24,2 МП з насиченими кольорами, які виглядають чудово безпосередньо в камері, ідеально підходять для великоформатного друку, фотоальбомів і галерей в Інтернеті та фоторепортажів. Камеру EOS 200D оснащено процесором DIGIC 7, що дає змогу знімати навіть за слабкого освітлення, а система Dual Pixel CMOS AF забезпечує найшвидше у світі автофокусування в режимі Live View*.

Мала глибина різкості

Великий сенсор APS-C дає змогу знімати з малою глибиною різкості, що ідеально підходить для портретів. Відтворюйте чіткі обличчя на фоні чарівно розмитих об’єктів. Цей підхід використовують професійні фотографи з усього світу.

Портативність. Місткість. Універсальність.

EOS 200D — найлегша у світі цифрова дзеркальна фотокамера з екраном зі змінним кутом огляду¹. Вона не обтяжить вас у дорозі, тож ви зможете створювати надзвичайні фото в найрізноманітніших місцях. Візьміть її у відпустку, на вечірку або просто на прогулянку, якщо відчуваєте натхнення.

More portable. More photos. In more places

Універсальність і якість

Яким би чином ви не використовували камеру, EOS 200D забезпечує швидке фокусування й високу чутливість. Знімайте через високоякісний оптичний видошукач, який точно передає зображення, або компонуйте знімки за допомогою екрана зі змінним кутом огляду, як на смартфоні, й насолоджуйтеся найшвидшим у світі фокусуванням у режимі Live View*.

How will you shoot?
Movies made easy too

Легка відеозйомка

Завдяки безперервному фокусуванню за допомогою Dual Pixel CMOS AF можна легко знімати високоякісні відео у форматі Full HD.

Переглянути відео

Цифровий помічник

Інтерфейс EOS 200D з підказками навчить вас вибрати оптимальні настройки для створення потрібних ефектів. Це ніби мати поруч власного викладача фотографії.

A lesson in great photography

Сумісність зі смартфонами та планшетами

Переглядайте та редагуйте знімки, створені за допомогою EOS 200D, і діліться ними зі смартфона чи планшета² без зайвих зусиль. Технологія Bluetooth® із низьким енергоспоживанням дає змогу підключитися до камери, навіть коли вона в сумці.

In partnership with your smart devices

Програма Canon Photo Companion

Програма Photo Companion — найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба. З нею ваші історії будуть переконливі.

Дізнайтеся більше

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


Вас вітає сімейство EOS

Ваша камера, аксесуари та об’єктиви (підтримується понад 80 моделей) мають відповідати вашим творчим потребам.

Докладніше

Технічні характеристики

24.2 megapixel

24,2 МП

Роздільна здатність

5fps

5 кадр./с

Безперервна зйомка

Max ISO 25,600

Макс. ISO 25 600

Розширення до ISO 51 200

EOS Movies

Відео EOS

Full HD 60p

Optical viewfinder

Оптичний видошукач

9-точкове автофокусування

DIGIC 7

DIGIC 7

Процесор обробки зображень

Live View

Режим Live View

Технологія Dual Pixel CMOS AF

Wireless link

Бездротовий зв’язок

Bluetooth®, NFC та Wi-Fi

Показати всі технічні характеристики

Key Feature
What’s in the box

Комплектація

Цифрова камера EOS 200D, корпус

Наочник EF

Кришка камери R-F-3

Широкий ремінь EW-400D

Зарядний пристрій LP-E17 (з кришкою акумулятора)

Акумулятор LP-E17E

Кабель живлення

Рекомендовані об’єктиви

Сумісні аксесуари

Подібна продукція

*250D (чорний/сірий) цифрова фотокамера зі змінними об’єктивами APS-C та зручним поворотним екраном. Камеру оснащено акумулятором і картою пам’яті, відповідно до вимог CIPA. Станом на 9 квітня 2019 р. (дослідження було проведено Canon).

Пов’язані програми

* Серед цифрових фотокамер зі змінною оптикою та сенсорами APS-C з підтримкою АФ із визначенням відмінності фаз (за даними досліджень Canon на 14 лютого 2017 р.)

Вимірювання проводилося внутрішнім методом за рекомендаціями Асоціації виробників камер та інших продуктів для роботи із зображеннями з об’єктивом. Використовувався об’єктив EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM із фокусною відстанню 55 мм та такими параметрами: одноточковий АФ із заданою центральною точкою, покадровий АФ, режим Live View, зйомка за допомогою кнопки затвора. Застосовувалися ручні режими, EV12 (ISO 100, кімнатна температура).

¹ Найлегша цифрова дзеркальна фотокамера із сенсором APS-C та екраном зі змінним кутом нахилу. Заява стосується моделі чорного кольору: прибл. 453 г. Вимірювання проводилося за стандартом тестування CIPA. Станом на 28 червня 2017 року за результатами досліджень Canon, Inc.

² Під керуванням iOS 8.4 або Android 5.0 чи пізніших версій. Програму Canon Camera Connect можна завантажити в магазинах Apple App Store та Google Play.

Постійний зв’язок Bluetooth® між смартфоном або планшетом і камерою потрібно спочатку встановити в програмі Canon Camera Connect. Стабільність зв’язку Bluetooth® залежить від моделі смартфона або планшета та інших факторів довкілля. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth® SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам. Підтримувані версії: Bluetooth® 4 або пізн., iOS 8.4 або пізн., Android 5.0 або пізн.

Awards