Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Якісний зум-об’єктив з інноваційним дисплеєм і технологією Nano USM для зйомки спортивних змагань і дикої природи.

Чудовий об’єктив для

 • Спортивні заходи на відкритому повітрі

  Створіть ефект присутності у вирі подій. Знімайте бездоганні подачі, голи та радість перемоги на спортивних майданчиках.

 • Дику природу

  Будьте ближче до природи й робіть унікальні знімки птахів у польоті, тварин на сафарі або під час відпочинку в парку дикої природи.

 • Подорожі

  Навіть якщо ви не завзятий мандрівник, ви цінуватимете спогади про спокійні дні та випадкові екскурсії та вилазки.

Наблизьтеся до віддалених об’єктів

Максимальна фокусна відстань (наближення) — 300 мм, що дає можливість наблизитися до об’єкта зйомки й знімати великим планом. Це ідеальне доповнення до стандартного об’єктиву, що розширює можливості фотозйомки.

Двигун Nano USM гарантує швидке, безшумне та плавне фокусування. Ось чому цей об’єктив ідеально підходить для зйомки об’єктів, що швидко рухаються, а також безперервного записування звуку та природної зміни різкості під час відеозапису.

Двигун Nano USM гарантує швидке, безшумне та плавне фокусування. Ось чому цей об’єктив ідеально підходить для зйомки об’єктів, що швидко рухаються, а також безперервного записування звуку та природної зміни різкості під час відеозапису.

Неперевершена якість зображення

9-пелюсткова кругла діафрагма допомагає виокремити об’єкт зйомки від оточення та створити красиво розмитий фон. Убудовані спеціалізовані наднизькодисперсні елементи об’єктива допомагають зменшити хроматичні аберації та зберегти високу роздільну здатність і якість за будь-якого збільшення.

Інформативний убудований екран об’єктива

Інноваційний інформаційний екран об’єктива розташовано у верхній частині об’єктива. На ньому можна легко побачити всю основну інформацію навіть в умовах слабкої освітленості. Це неймовірно зручно для зйомки відео в режимі Live View завдяки можливості усунути тремтіння й отримати дані про фокусну відстань і глибину різкості для різних діафрагм.

Легкий компактний дизайн

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM важить лише 710 гр і має розмір 14,55 мм у складеному стані, тому він ідеально підходить для зйомки в різних місцях і під час подорожей.

Чи варто переходити на цю модель?

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM — удосконалена версія EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM із поліпшеними оптичними характеристиками та вдосконаленим дизайном.
Canon Camera

Продумана оптична конструкція

Складна оптика, зокрема наднизькодисперсні елементи об’єктива, забезпечують високу якість зображення з високим контрастом і роздільною здатністю у всьому діапазоні збільшення навіть у складних умовах зйомки.

Кращий стабілізатор зображення

Стабілізатор зображення в EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM дає можливість зменшити вплив тремтіння камери на 4 ступені та, як наслідок, знімати з у 4 рази довшою витримкою без утрати різкості знімка.

Canon Camera
Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Подібні продукти й вироби

 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

  Компактний телеоб’єктив
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

  Компактний професійний варіооб’єктив серії L для туристичної, динамічної, спортивної зйомки та фотополювання.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 70-200mm f/4L USM

  Компактний високопродуктивний телеоб’єктив серії L із зумом і постійною діафрагмою f/4 для подорожей і спортивної зйомки.

Аксесуари

 • Кришка об’єктива E-67 II

  Захищає об’єктив від пилу

 • Бленда ET-74B

  Захищає від прямих сонячних променів

 • Чохол LP1222

  Чохол для об’єктива

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше