Rock climber landscape close up portrait action

Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

Якісний зум-об’єктив з інноваційним дисплеєм і технологією Nano USM для зйомки спортивних змагань і дикої природи.

Неперевершена продуктивність під час зйомки на відстані

Ідеальне рішення для фотозйомки спортивних змагань і природи. EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM сумісний із повнокадровими камерами й цифровими дзеркальними фотокамерами EOS із сенсором APS-C.

Подробиці див. на сторінці сумісності

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USMpack shot straight on
Close up sports action

Чудовий об’єктив для

Наблизьтеся до віддалених об’єктів

Максимальна фокусна відстань (наближення) — 300 мм, що дає можливість наблизитися до об’єкта зйомки й знімати великим планом. Це ідеальне доповнення до стандартного об’єктиву, що розширює можливості фотозйомки.

Ефективне фокусування

Двигун Nano USM гарантує швидке, безшумне та плавне фокусування. Ось чому цей об’єктив ідеально підходить для зйомки об’єктів, що швидко рухаються, а також безперервного записування звуку та природної зміни різкості під час відеозапису.

Дізнайтеся більше про технології фокусування

NANOUSM

Неперевершена якість зображення

9-пелюсткова кругла діафрагма допомагає виокремити об’єкт зйомки від оточення та створити красиво розмитий фон. Убудовані спеціалізовані наднизькодисперсні елементи об’єктива допомагають зменшити хроматичні аберації та зберегти високу роздільну здатність і якість за будь-якого збільшення.

Fact action close up bird wildlife

Інформативний убудований екран об’єктива

Інноваційний інформаційний екран об’єктива розташовано у верхній частині об’єктива. На ньому можна легко побачити всю основну інформацію навіть в умовах слабкої освітленості. Це неймовірно зручно для зйомки відео в режимі Live View завдяки можливості усунути тремтіння й отримати дані про фокусну відстань і глибину різкості для різних діафрагм.

Легкий компактний дизайн

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM важить лише 710 гр і має розмір 14,55 мм у складеному стані, тому він ідеально підходить для зйомки в різних місцях і під час подорожей.

Holiday travelling landscape shot
Landscape mountain range

Чи варто переходити на цю модель?

EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM — удосконалена версія EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM із поліпшеними оптичними характеристиками та вдосконаленим дизайном.

Продумана оптична конструкція

Складна оптика, зокрема наднизькодисперсні елементи об’єктива, забезпечують високу якість зображення з високим контрастом і роздільною здатністю у всьому діапазоні збільшення навіть у складних умовах зйомки.

Small plane flying lake

Кращий стабілізатор зображення

Стабілізатор зображення в EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM дає можливість зменшити вплив тремтіння камери на 4 ступені та, як наслідок, знімати з у 4 рази довшою витримкою без утрати різкості знімка.

Low light close up child bike ride

Галерея

Подібні продукти й вироби

Аксесуари

Telephoto lens range packshots

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.

Докладніше