Спеціальна конструкція, що є запорукою найвищої якості зображення цифрової дзеркальної фотокамери

Створено для забезпечення найвищої якості зображення цифрової дзеркальної фотокамери з роздільною здатністю 50,6 мегапікселя та фільтром низьких частот, який максимізує різкість сенсора камери.

0%

  Друк високоякісних зображень у форматі A0 і більше

  Роздруковуйте зображення з надвисокою роздільною здатністю у великому форматі — A0 і більше — з низьким рівнем шуму, природними відтінками шкіри та дивовижно точним відтворенням кольорів завдяки високоефективним подвійним процесорам DIGIC 6.

  Поліпшена чіткість

  Низькочастотний фільтр поліпшує чистоту й різкість зображень із високою роздільною здатністю з мінімальним ризиком спотворення, що робить EOS 5DS R чудовим вибором для зйомки поза приміщенням або в контрольованих умовах студії.

  Завдяки високій чутливості та швидкому реагуванню елементів керування камери ви завжди будете на крок попереду

  Насолоджуйтеся швидкою обробкою зображення та високою чутливістю камери — навіть із великим обсягом даних, який надходить у 50,6-мегапіксельний сенсор — завдяки подвійним процесорам DIGIC 6. Можна знімати динамічні рухи з неперевершеною можливістю зйомки зображень із роздільною здатністю 50,6 мегапікселя з частотою 5 кадр./сек., а підключення по USB 3.0 дає можливість швидко здійснювати прив’язану зйомку та віддалено керувати камерою.

  Виняткова чіткість там, де це дійсно важливо

  Удосконалене стеження за об’єктом зйомки та його розпізнавання

  Технологія автофокусування в моделях серії EOS з інтелектуальним стеженням і розпізнаванням (iTR) використовує дані про колір і обличчя для розпізнавання об’єктів і стеження за ними, коли вони рухаються в кадрі. Чутливість автофокусування можна настроїти за допомогою простого інструмента, який дає змогу відрегулювати режим стеження відповідно до середовища зйомки, тому об’єкти, що з’являються в кадрі на мить, не перешкоджають фокусуванню.

  61-точкове автофокусування на широкій області

  Швидке й точне фокусування, навіть в умовах недостатньої освітленості, за допомогою 61-точкової системи автофокусування. 41-точкова система автофокусування перехресного типу (п’ять із яких — надчутливі, подвійного перехресного типу) забезпечує додаткову точність.

  Вибір точки автофокусування

  Використовуйте всі (61) точки автофокусування разом або згрупуйте їх у рухомі зони для захоплення об’єктів не в центрі кадру. Або ж виберіть тільки одну точку автофокусування, щоб забезпечити точне фокусування на окремій частині сюжету.

  Створено відповідно до ваших потреб

  Захист від несприятливих погодних умов

  Знімайте впевнено, незалежно від умов, завдяки елементам керування, захищеним від потрапляння вологи та пилу, а також міцному корпусу з магнієвого сплаву.

  Подвійні гнізда для карти пам’яті

  Гнізда для карт пам’яті CompactFlash і SD дають змогу автоматично створювати резервні копії знятих файлів і легко ділитися ними з клієнтами, збільшуючи місце для зберігання.

  Рекомендовані об’єктиви

  Знімайте життєві події з нових ракурсів за допомогою наших рекомендованих об’єктивів із фіксованою або змінною фокусною відстанню. Серед них — надширококутні об’єктиви для зйомки дивовижних пейзажів і телеоб’єктиви з довгою фокусною відстанню, які дають змогу знімати спортивні події та диких тварин великим планом зі збереженням чудової якості. У багатьох об’єктивах передбачено можливість зйомки при слабкому освітленні завдяки широкій діафрагмі й механізмам нахилу та зсуву, які уможливлюють цілковитий контроль глибини різкості.

  Доповніть свою креативність вбудованими в камеру функціями

  Зйомка у високому динамічному діапазоні

  Зберігайте деталізацію зображення під час зйомки в освітлених місцях і в тіні за допомогою функції HDR. Ідеально підходить для зйомки пейзажу та предметів і поєднує три кадри з різною експозицією: стандартна, недодержка та передержка

  Природний

  Стандарт

  Яскравий

  Олія

  Рельєф

  Багаторазова експозиція

  Створюйте приголомшливі зображення, використовуючи саму тільки камеру, за допомогою режиму багаторазової експозиції, який накладає зображення одне на одне з вибором автоматичних параметрів керування багаторазовою експозицією.

  Відео стандарту Full HD EOS

  Знімайте відео стандарту Full HD EOS із творчим ручним керуванням зображенням і звуком.

  Функції таймера зйомки

  Створюйте чудові відео в режимі вповільненої зйомки з вбудованим запрограмованим таймером інтервалів часу. Щоб створювати знімки з надзвичайно тривалою експозицією, затвор можна зафіксувати в режимі ручної витримки на вказаний проміжок часу.

  Стиль зображення з чіткими деталями

  Установіть пріоритет градації й деталізації, зафіксованих сенсором із високою роздільною здатністю за допомогою стилю зображення з чіткими деталями, який також забезпечує можливість настроювання різкості в камері (наприклад, поріг і чіткість для файлів JPEG), щоб ви могли отримати вражаючі зображення безпосередньо з камери.

  Низькочастотний фільтр

  У традиційних цифрових дзеркальних фотокамерах низькочастотний фільтр розташовано перед сенсором. Це перешкоджає виникненню таких цифрових артефактів, як муар і неправильне передавання кольорів. В EOS 5DS R такі фільтри дещо пом’якшують зображення, забезпечуючи максимальну різкість завдяки відсутності ефекту низьких частот. Оскільки у зв’язку з цим існує невеликий ризик виникнення артефактів, EOS 5DS R чудово підходить для зйомки на відкритому повітрі або в контрольованих умовах студії. В інших ситуаціях бажано використовувати EOS 5DS.

  Вихідне зображення EOS 5DS R

  Різкість — EOS 5DS R порівняно з EOS 5DS

  Нагороди

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Технічні характеристики

  50,6-мегапіксельний CMOS-сенсор формату APS-C

  50,6-мегапіксельний CMOS-сенсор

  Подвійний процесор DIGIC 6

  Подвійний процесор DIGIC 6

  150 000-піксельний датчик вимірювання RGB+IR

  150 000-піксельний датчик вимірювання RGB+IR

  До 5,0 кадру на секунду

  До 5,0 кадру на секунду

  Spec-61AF

  61-точкове автофокусування

  Зйомка з обрізуванням

  Зйомка з обрізуванням

  USB 3.0

  USB 3.0

  Система керування тремтінням дзеркал

  Система керування тремтінням дзеркал

  Періодична зйомка з таймером

  Періодична зйомка з таймером

  Переглянути повні технічні характеристики

  Завантажте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники.

  Підтримка продуктів

  Вам також може сподобатися

  Професійна мережа Canon

  Експертні висновки та поглиблений аналіз: знайдіть для себе всю необхідну інформацію про дивовижні 50,6-мегапіксельні камери EOS 5DS та EOS 5DS R.

  EOS 7D Mark II

  Реєстрація продукту

  Розкажіть нам про себе та підпишіться на отримання бюлетеня You Connect від Canon — джерела натхнення, новин і порад.