Цифрові дзеркальні фотоапарати

Canon EOS 5DS R

Удосконалена версія моделі EOS 5DS із роздільною здатністю 50,6 МП. з низькочастотним фільтром для неперевершеної різкості зображень.

Переваги

 • Неперевершена чіткість і роздільна здатність у цифрових дзеркальних фотокамерах

 • Завдяки високій чутливості та швидкому реагуванню елементів керування камери ви завжди будете на крок попереду

 • Виняткова чіткість там, де це дійсно важливо

 • Створено відповідно до ваших потреб

 • Доповніть свою креативність вбудованими в камеру функціями

Характеристики

 • Зафіксуйте більше деталей та оцініть нові рівні якості зображення

  Зйомка найменших деталейЗ 50,6-мегапіксельним повнокадровим CMOS-сенсором можна знімати найменші деталі. З надвисокою роздільною здатністю навіть після кадрування ви все одно отримаєте зображення приголомшливої якості. Навіть у вбудованих режимах зйомки з 1,3- і 1,6-кратним кадруванням зображенням можна отримати відповідно 30,5- і 19,6-мегапіксельні файли.Поліпшена чіткість Низькочастотний фільтр поліпшує чистоту й чіткість зображень із високою роздільною здатністю з мінімальним ризиком спотворення, що робить EOS 5DS R чудовим вибором для зйомки поза приміщенням або в контрольованих умовах студії. Друк високоякісних зображень у форматі A0 і більше Роздруковуйте зображення з надвисокою роздільною здатністю у великому форматі — A0 і більше — з низьким рівнем шуму, природними відтінками шкіри та дивовижним точним відтворенням кольорів завдяки високоефективним подвійним процесорам DIGIC 6.Зменшене тремтіння дзеркала для максимальної чіткостіВ EOS 5DS R використовується система керування тремтінням дзеркал Canon, яка зменшує тремтіння, викликане внутрішніми рухами в камері, що може зіпсувати чіткість зображення та зменшити роздільну здатність. Для більш контрольованого піднімання та опускання дзеркала використовується кулачковий механізм, що дає змогу уникнути раптових зупинок і пом’якшити звук спуску затвора.

 • Завдяки високій чутливості та швидкому реагуванню елементів керування камери ви завжди будете на крок попереду

  Насолоджуйтеся швидкою обробкою зображення та високою чутливістю камери — навіть із великим обсягом даних, який надходить у 50,6-мегапіксельний сенсор — завдяки подвійним процесорам DIGIC 6. Можна знімати динамічні рухи з неперевершеною можливістю зйомки зображень із роздільною здатністю 50,6 мегапікселя з частотою 5 кадр./сек., а підключення по USB 3.0 дає можливість швидко здійснювати ефективну прив’язану зйомку та віддалено керувати камерою.

 • Виняткова чіткість там, де це дійсно важливо

  61-точкове автофокусування на широкій областіШвидке й точне фокусування, навіть в умовах недостатньої освітленості, за допомогою 61-точкової системи автофокусування. 41-точкова система автофокусування перехресного типу (п’ять із яких є надчутливими, подвійного перехресного типу) забезпечує додаткову точність. Удосконалене стеження за об’єктом зйомки та його розпізнавання Технологія автофокусування в моделях серії EOS з інтелектуальним стеженням і розпізнаванням (iTR) використовує дані про колір і обличчя для розпізнавання об’єктів і стеження за ними, коли вони рухаються в кадрі. Чутливість автофокусування можна настроїти за допомогою простого інструмента, який дає змогу відрегулювати режим стеження відповідно до середовища зйомки, тому об’єкти, що з’являються в кадрі на мить, не перешкоджають фокусуванню.Вибір точки автофокусуванняВикористовуйте всі (61) точки автофокусування разом або згрупуйте їх у рухомі зони для захоплення об’єктів не в центрі кадру. Або ж виберіть тільки одну точку автофокусування, щоб забезпечити точне фокусування на окремій частині сюжету.

 • Створено відповідно до ваших потреб

  Налаштовувані елементи керування Налаштуйте параметри камери відповідно до своїх потреб і збережіть улюблені функції, щоб використовувати їх у майбутньому.Інтелектуальний видошукач II Насолоджуйтеся яскравим зображенням (приблизно) 100 відсотків із налаштовуваними інформаційними накладками. Обрізані зображення (в 1,6 і 1,3 разу) можна вибрати у видошукачі та зняти як файли JPEG.Екран із можливістю налаштування Гнучка зміна типу, розміру та положення піктограм на екрані швидкого керування камери з можливістю їх налаштування дає змогу легко знайти улюблені настройки.Захист від несприятливих погодних умовЗнімайте впевнено, незалежно від умов, завдяки елементам керування, захищеним від потрапляння вологи та пилу, а також міцному корпусу з магнієвого сплаву.Подвійні гнізда для карти пам’ятіГнізда для карт пам’яті CompactFlash і SD дають змогу автоматично створювати резервні копії знятих файлів і легко ділитися ними з клієнтами, збільшуючи місце для зберігання.

 • Доповніть свою креативність вбудованими в камеру функціями

  Зйомка у високому динамічному діапазоні Зберігайте деталізацію зображення під час зйомки в освітлених місцях і в тіні за допомогою функції HDR. Ідеально підходить для зйомки пейзажу та предметів і поєднує три кадри з різною експозицією: стандартна, недодержка та передержка.Багаторазова експозиціяСтворюйте приголомшливі зображення, використовуючи саму тільки камеру, за допомогою режиму багаторазової експозиції, який складає зображення шарами одне на одне з вибором автоматичних параметрів керування багаторазовою експозицією. Відео стандарту Full HD EOSЗнімайте відео стандарту Full HD EOS із творчим ручним керуванням зображенням і звуком.Стиль зображення з чіткими деталями Пріоритезуйте градації та деталі, зняті сенсором із високою роздільною здатністю за допомогою стилю зображення з чіткими деталями, який також забезпечує можливість настроювання чіткості в камері (наприклад, поріг і чіткість для файлів JPEG), щоб ви могли отримати високоефективні зображення безпосередньо з камери. Функції таймера зйомкиСтворюйте чудові відео в режимі вповільненої зйомки з вбудованим запрограмованим таймером інтервалів часу. Щоб створювати знімки з надзвичайно тривалою експозицією, затвор можна зафіксувати в режимі ручної витримки на вказаний проміжок часу.

Технічні характеристики

 • 50,6-мегапіксельний CMOS-сенсор

 • Подвійний процесор DIGIC 6

 • 150k + IR metering sensor

 • До 5,0 кадру на секунду

 • 61-точкове автофокусування

 • 1,3-кратне, 1,6-кратне, 1:1 кадрування зображення

 • USB 3.0

 • Система керування тремтінням дзеркал

 • Періодична зйомка з таймером