EOS 80D

Дивовижна швидкодія, інтуїтивно зрозумілі елементи керування й інноваційні технології роблять цю універсальну цифрову дзеркальну фотокамеру з підтримкою Wi-Fi ідеальною для пошуку нових граней у мистецтві фотографії. З нею ви зможете досягти приголомшливих результатів, продемонструвавши свої творчі здібності.

Переваги

 • Швидкодійна камера для зйомки динамічних сюжетів
 • Фото та відео приголомшливої якості за будь-яких умов
 • Низка засобів для розвитку навичок фотографа
 • Ідеальний вибір для художньої відеозйомки
 • Зйомка, підключення й надсилання фото та відео без зайвих зусиль

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EOS 80D

Широкі можливості для творчості


Швидкі й інтуїтивно зрозумілі елементи керування та інноваційні технології допоможуть досягти успіху в кожному аспекті фото- й відеозйомки. Знімайте швидкоплинні події завдяки безперервній зйомці на швидкості 7 кадр./с та чутливій 45-точковій системі автофокусування перехресного типу. Це забезпечує високу точність зйомки за різних умов освітлення для цілої низки об’єктивів.

Приголомшлива якість


Завдяки CMOS-сенсору APS-C 24,2 МП та датчику виміру експозиції RGB+IR з роздільною здатністю 7560 пікселів, що забезпечує точну експозицію, можна за будь-яких умов робити виняткові яскраві й деталізовані знімки. Великий діапазон чутливості ISO (100–16 000) і функція визначення мерехтіння дають змогу отримувати дивовижні результати в умовах слабкого освітлення й гарантують стабільну експозицію в приміщеннях із мерехтливим штучним світлом.

Повний контроль і вдосконалення навичок фотографії


Інтелектуальний видошукач із повним покриттям дає змогу бачити все, що потрапляє в кадр, під час кадрування та миттєво переглядати параметри зйомки. Дайте волю уяві, вибираючи кут зйомки, і скористайтеся перевагами інтуїтивно зрозумілих елементів керування на великому сенсорному РК-екрані з діагоналлю 7,7 см зі змінним кутом нахилу. Цей екран також слугує для компонування та зйомки динамічних подій на швидкості 5 кадр./с в режимі Live View з безперервним автофокусуванням.

Досконалі відео


Знімайте відео у форматі Full HD (60p) і створюйте згладжену послідовність знімків динамічних подій або застосовуйте ефекти повільного відтворення з можливістю вибору частоти кадрів для формату MP4. Технологія Dual Pixel CMOS AF забезпечує потужну систему автофокусування для відстеження рухомих об’єктів, тоді як покадрова відеозйомка, широкий динамічний діапазон і творчі фільтри дають змогу створювати спеціальні ефекти безпосередньо в камері.

Зручне надсилання та дистанційна зйомка


Технології NFC* та Wi-Fi* дають змогу без зусиль підключатися до камери й керувати нею дистанційно за допомогою програми Camera Connect на сумісних смартфонах і планшетах під час фото- й відеозйомки. Крім того, для дистанційної зйомки можна використовувати службову програму EOS Utility на комп’ютерах Mac або ПК. За допомогою технологій Wi-Fi і NFC знімки можна також передавати на медіастанцію Canon Connect Station або на сумісні принтери для фотодруку.

* За умови використання із сумісними пристроями

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EOS 80D, функції та можливості цієї БФП.

Широкі можливості для творчості

Універсальна, потужна й легка в керуванні камера допоможе проявити свої творчі здібності. Завдяки інноваційним технологіям фотокамера EOS 80D чудово підходить для фотозйомки спортивних подій, портретів, пейзажів, вулиць, пригод під час мандрівок і сюжетів в умовах слабкого освітлення. Крім того, камера дає можливість знімати відео на професійному рівні, тож із нею ви за будь-яких умов можете досягти приголомшливих результатів.

0%
  Whats in the box

  Швидкодійна камера для зйомки динамічних сюжетів

   

  EOS 80D

  Нові грані мистецтва фотографії

  Миттєво реагуйте на зміни й легко знімайте динамічні спортивні події або дику природу завдяки високопродуктивній системі автофокусування, безперервній зйомці на максимальній швидкості 7 кадр/с та настроюваним елементам керування.

  EOS 80D

  45-точкова система автофокусування перехресного типу

  Завдяки надшвидкій і точній системі автофокусування, яка дає змогу працювати в складних умовах освітлення аж до -3EV, ви зможе створювати надзвичайно різкі знімки динамічних спортивних подій навіть під світлом прожекторів.  45-точкова система автофокусування перехресного типу надає свободу вибору точки або зони АФ відповідно до композиції та забезпечує кращу точність і контроль над ширшими зонами фокусування. Це дає змогу отримувати приголомшливі результати незалежно від того, у якому місці кадру перебуває об’єкт зйомки.

  Безперервна зйомка на швидкості 7 кадр/с

  У режимі безперервної зйомки на максимальній швидкості 7 кадр/с з повною роздільною здатністю ви маєте унікальну нагоду фіксувати швидкоплинні моменти. Ідеальне рішення для зйомки динамічних спортивних подій і дикої природи.

  0%
   EOS 80D

   27 точок АФ, сумісних із діафрагмовим числом f/8

   Створюйте чіткі знімки за допомогою системи автофокусування, використовуючи різні об’єктиви й подовжувачі, завдяки 27 точкам АФ, сумісним із діафрагмовим числом f/8.

   Налаштовувані елементи керування

   Насолоджуйтеся керованістю й універсальністю камери EOS середнього класу, оснащеної настроюваними елементами керування, верхньою РК-панеллю та дисплеєм із режимом Live View, які дають змогу легко переглядати настройки й швидко пристосовувати камеру до власних потреб.

   EOS 80D

   Фото та відео приголомшливої якості за будь-яких умов

   Втілюйте свої творчі задуми на якісних знімках. З камерою EOS 80D ви можете за будь-яких умов освітлення створювати приголомшливі знімки, насичені деталями, барвами й атмосферою. А завдяки CMOS-сенсору 24,2 МП APS-C та процесору обробки зображення DIGIC 6 їх можна відразу редагувати й відтворювати.

   EOS 80D

   Датчик виміру RGB+ІЧ з роздільною здатністю 7560 пікселів

   Користуйтеся перевагами точної та стабільної експозиції в різноманітних умовах завдяки датчику виміру RGB+IR з роздільною здатністю 7560 пікселів, що розпізнає як інфрачервоне, так і видиме світло.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Природні знімки в умовах недостатнього освітлення

   Широкий діапазон чутливості ISO 100–16 000 (H:25 600) дає змогу створювати природні атмосферні знімки в умовах недостатнього освітлення, тож можна обійтися без спалаху й використовувати коротшу витримку.

   Виявлення мерехтіння

   Визначення мерехтіння гарантує стабільність експозиції та відтворення кольорів під час безперервної серійної зйомки в умовах мерехтливого штучного освітлення.

   0%

    Низка засобів для розвитку навичок фотографа

    Інтелектуальний видошукач

    Тримайте все, що потрапляє до кадру, перед очима й миттєво відображайте параметри зйомки на інтелектуальному видошукачі з майже 100-відсотковим покриттям. Щоб зробити процес зйомки менш помітним, скористайтеся безшумним режимом безперервної зйомки на швидкості 3 кадри/с.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Сенсорний РК-екран зі змінним кутом нахилу й режимом Live View

    Дайте волю уяві, вибираючи кут зйомки, і скористайтеся перевагами інтуїтивно зрозумілих елементів керування на сенсорному РК-екрані Clear View II з діагоналлю 7,7 см і змінним кутом нахилу. Компонуйте й знімайте відео з будь-якого ракурсу завдяки безперервній зйомці в режимі Live View з технологією CMOS-сенсорного автофокусування Dual Pixel на швидкості 5 кадр/с.

    Вбудований синхронізатор спалахів

    Опануйте художні прийоми освітлення, розташовуючи спалахи Canon Speedlite неподалік камери та керуючи ними за допомогою інтегрованого передавача спалаху Speedlite камери EOS 80D.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Система EOS

    Відкрийте для себе нові можливості для втілення творчих задумів завдяки цілій низці об’єктивів EF і додаткових аксесуарів системи EOS.

    EOS 80D

    EOS 80D

    Звук професійної якості
    Точно контролюйте рівень гучності за допомогою меню камери та записуйте звук професійної якості завдяки входам для навушників і мікрофона.

    Різні формати файлів
    Записуйте відео у форматах MP4 та MOV із різною кадровою частотою та різними кодеками, щоб мати змогу легко зберігати й редагувати отриманий результат.

    EOS 80D

    Потужне поєднання для відеозйомки

    Щоб забезпечити унікальне рішення для відеозйомки, доповніть камеру EOS 80D універсальним високопродуктивним об’єктивом EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM із технологією Nano USM, що забезпечує плавне, безшумне фокусування під час записування відео та надшвидке автофокусування під час записування зображень. Доповніть камеру додатковим адаптером Power Zoom PZ-E1 для точного керування масштабуванням під час відеозйомки.

    Миттєве з’єднання NFC

    EOS 80D

    Миттєве з’єднання NFC

    Підключайте камеру до сумісних пристроїв Android* одним дотиком за допомогою технології NFC. Легке підключення за допомогою ключа Wi-Fi з інших пристроїв. * За умови використання із сумісними пристроями Android

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    Просто торкніться камерою EOS 80D пристрою зберігання Connect Station, щоб зберегти свої фото та відео й похизуватися ними на телевізорі HDTV, у соціальних мережах або онлайнових альбомах.

    Службова програма EOS Utility

    EOS 80D

    Службова програма EOS Utility

    Підключайтеся до камери з будь-якого ПК або Mac і легко передавайте зображення та віддалено керуйте зйомкою за допомогою службової програми EOS Utility, яка надається в комплекті.

    Програма Canon Photo Companion

    Програма Canon Photo Companion

    Програма Photo Companion – найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба - з нею ваші історії будуть переконливі.

    Дізнайтеся більше

    Завантажити програму Canon Photo Companion у службі itunes
    Завантажити програму Canon Photo Companion для android

    Технічні характеристики

    f1_8-2_8

    Чудова якість фотографій з високою деталізацією

    Піктограма CMOS-сенсора типу 1.0

    Потужний процесор DIGIC забезпечує високу швидкодію й точне відтворення кольорів.

    DIGIC 7

    Робіть якісні знімки будь-яких рухомих об’єктів із максимальною швидкістю зйомки (7 кадр/с)

    Full HD 60p

    Фокусуйтеся на об’єктах і відстежуйте їх, коли вони в кадрі

    vari-angle_KF

    Знімайте під будь-яким кутом із низької або високої точки.

    EOS_movie_KF

    Зйомка відео з роздільною здатністю до 1080p і частотою кадрів 60 кадрів/с.

    Dual Pixel AF

    Неперервне плавне фокусування при зйомці відео і фотографій у режимі Live View.

    Wi-Fi NFC

    Легко підключайтесь і обмінюйтесь результатами зйомки

    inteligent viewfinder

    Переглядайте інформацію про фокусування та зйомку, яка відображається на екрані під час зйомки

    Awards

    EISA Awards 2016

    Рекомендовано для вас