EOS 80D

Дивовижна швидкодія, інтуїтивно зрозумілі елементи керування й інноваційні технології роблять цю універсальну цифрову дзеркальну фотокамеру з підтримкою Wi-Fi ідеальною для пошуку нових граней у мистецтві фотографії. З нею ви зможете досягти приголомшливих результатів, продемонструвавши свої творчі здібності.

Переваги

 • Швидкодійна камера для зйомки динамічних сюжетів
 • Фото та відео приголомшливої якості за будь-яких умов
 • Низка засобів для розвитку навичок фотографа
 • Ідеальний вибір для художньої відеозйомки
 • Зйомка, підключення й надсилання фото та відео без зайвих зусиль

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon EOS 80D

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EOS 80D, функції та можливості цієї БФП.

Широкі можливості для творчості

Універсальна, потужна й легка в керуванні камера допоможе проявити свої творчі здібності. Завдяки інноваційним технологіям фотокамера EOS 80D чудово підходить для фотозйомки спортивних подій, портретів, пейзажів, вулиць, пригод під час мандрівок і сюжетів в умовах слабкого освітлення. Крім того, камера дає можливість знімати відео на професійному рівні, тож із нею ви за будь-яких умов можете досягти приголомшливих результатів.

0%
  Whats in the box

  Ознайомче відео

  Швидкодійна камера для зйомки динамічних сюжетів

   

  EOS 80D

  Нові грані мистецтва фотографії

  Миттєво реагуйте на зміни й легко знімайте динамічні спортивні події або дику природу завдяки високопродуктивній системі автофокусування, безперервній зйомці на максимальній швидкості 7 кадр/с та настроюваним елементам керування.

  EOS 80D

  45-точкова система автофокусування перехресного типу

  Завдяки надшвидкій і точній системі автофокусування, яка дає змогу працювати в складних умовах освітлення аж до -3EV, ви зможе створювати надзвичайно різкі знімки динамічних спортивних подій навіть під світлом прожекторів.  45-точкова система автофокусування перехресного типу надає свободу вибору точки або зони АФ відповідно до композиції та забезпечує кращу точність і контроль над ширшими зонами фокусування. Це дає змогу отримувати приголомшливі результати незалежно від того, у якому місці кадру перебуває об’єкт зйомки.

  Безперервна зйомка на швидкості 7 кадр/с

  У режимі безперервної зйомки на максимальній швидкості 7 кадр/с з повною роздільною здатністю ви маєте унікальну нагоду фіксувати швидкоплинні моменти. Ідеальне рішення для зйомки динамічних спортивних подій і дикої природи.

  0%
   EOS 80D

   27 точок АФ, сумісних із діафрагмовим числом f/8

   Створюйте чіткі знімки за допомогою системи автофокусування, використовуючи різні об’єктиви й подовжувачі, завдяки 27 точкам АФ, сумісним із діафрагмовим числом f/8.

   Налаштовувані елементи керування

   Насолоджуйтеся керованістю й універсальністю камери EOS середнього класу, оснащеної настроюваними елементами керування, верхньою РК-панеллю та дисплеєм із режимом Live View, які дають змогу легко переглядати настройки й швидко пристосовувати камеру до власних потреб.

   EOS 80D

   Фото та відео приголомшливої якості за будь-яких умов

   Втілюйте свої творчі задуми на якісних знімках. З камерою EOS 80D ви можете за будь-яких умов освітлення створювати приголомшливі знімки, насичені деталями, барвами й атмосферою. А завдяки CMOS-сенсору 24,2 МП APS-C та процесору обробки зображення DIGIC 6 їх можна відразу редагувати й відтворювати.

   EOS 80D

   Датчик виміру RGB+ІЧ з роздільною здатністю 7560 пікселів

   Користуйтеся перевагами точної та стабільної експозиції в різноманітних умовах завдяки датчику виміру RGB+IR з роздільною здатністю 7560 пікселів, що розпізнає як інфрачервоне, так і видиме світло.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Природні знімки в умовах недостатнього освітлення

   Широкий діапазон чутливості ISO 100–16 000 (H:25 600) дає змогу створювати природні атмосферні знімки в умовах недостатнього освітлення, тож можна обійтися без спалаху й використовувати коротшу витримку.

   Виявлення мерехтіння

   Визначення мерехтіння гарантує стабільність експозиції та відтворення кольорів під час безперервної серійної зйомки в умовах мерехтливого штучного освітлення.

   0%

    Низка засобів для розвитку навичок фотографа

    Інтелектуальний видошукач

    Тримайте все, що потрапляє до кадру, перед очима й миттєво відображайте параметри зйомки на інтелектуальному видошукачі з майже 100-відсотковим покриттям. Щоб зробити процес зйомки менш помітним, скористайтеся безшумним режимом безперервної зйомки на швидкості 3 кадри/с.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Сенсорний РК-екран зі змінним кутом нахилу й режимом Live View

    Дайте волю уяві, вибираючи кут зйомки, і скористайтеся перевагами інтуїтивно зрозумілих елементів керування на сенсорному РК-екрані Clear View II з діагоналлю 7,7 см і змінним кутом нахилу. Компонуйте й знімайте відео з будь-якого ракурсу завдяки безперервній зйомці в режимі Live View з технологією CMOS-сенсорного автофокусування Dual Pixel на швидкості 5 кадр/с.

    Вбудований синхронізатор спалахів

    Опануйте художні прийоми освітлення, розташовуючи спалахи Canon Speedlite неподалік камери та керуючи ними за допомогою інтегрованого передавача спалаху Speedlite камери EOS 80D.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Система EOS

    Відкрийте для себе нові можливості для втілення творчих задумів завдяки цілій низці об’єктивів EF і додаткових аксесуарів системи EOS.

    Ідеальний вибір для художньої відеозйомки

    Знімайте професійне відео завдяки потужній технології CMOS-сенсорного автофокусування Dual Pixel, яка забезпечує можливості універсальної системи автофокусування для точного відстеження фокусу й плавних переходів.

    Творче керування фокусом

    EOS 80D

    Творче керування фокусом

    Керування чутливістю та швидкістю CMOS-сенсорного автофокусування Dual Pixel під час відеозйомки дає змогу настроювати фокус відповідно до сюжету зйомки та створювати ефекти повільного, звичайного або прискореного відтворення.

    Перегляд відео

    Згладжене відео у форматі 60p

    EOS 80D

    Згладжене відео у форматі 60p

    Знімайте кінематографічне відео у форматі Full HD (60p) зі CMOS-сенсорним автофокусуванням Dual Pixel, створюючи згладжену послідовність знімків динамічних подій або застосовуючи ефекти повільного відтворення.

    Перегляд відео

    Вбудовані творчі ефекти

    EOS 80D

    Вбудовані творчі ефекти

    Застосовуйте чудові спецефекти в камері, використовуючи такі функції, як уповільнена зйомка, щоб легко створювати серії знімків для кіносцен, які відображають плин часу, і HDR, щоб передавати ширший діапазон тонів в умовах високої контрастності, створюючи два перемінні кадри з різною експозицією. Використовуйте творчі фільтри, щоб знімати відео з унікальним оформленням, як-от «Старі фільми», «Драматичний чорний і білий», «Мрія» та «Ефект мініатюри».

    Перегляд відео

    EOS 80D

    EOS 80D

    Звук професійної якості
    Точно контролюйте рівень гучності за допомогою меню камери та записуйте звук професійної якості завдяки входам для навушників і мікрофона.

    Різні формати файлів
    Записуйте відео у форматах MP4 та MOV із різною кадровою частотою та різними кодеками, щоб мати змогу легко зберігати й редагувати отриманий результат.

    EOS 80D

    Потужне поєднання для відеозйомки

    Щоб забезпечити унікальне рішення для відеозйомки, доповніть камеру EOS 80D універсальним високопродуктивним об’єктивом EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM із технологією Nano USM, що забезпечує плавне, безшумне фокусування під час записування відео та надшвидке автофокусування під час записування зображень. Доповніть камеру додатковим адаптером Power Zoom PZ-E1 для точного керування масштабуванням під час відеозйомки.

    Бездротова зйомка й надсилання відзнятого матеріалу

    EOS 80D

    Бездротова зйомка й надсилання відзнятого матеріалу

    Знімайте фото та відео через бездротову мережу із сумісного смартфона або планшета, керуючи настройками та зйомкою в реальному часі. Використовуйте безкоштовну програму Canon Camera Connect, щоб швидко оцінювати й передавати зображення JPEG повної роздільної здатності та відео у форматі MP4 на сумісні пристрої.

    Перегляд відео

    Миттєве з’єднання NFC

    EOS 80D

    Миттєве з’єднання NFC

    Підключайте камеру до сумісних пристроїв Android* одним дотиком за допомогою технології NFC. Легке підключення за допомогою ключа Wi-Fi з інших пристроїв. * За умови використання із сумісними пристроями Android

    Прямий обмін

    EOS 80D

    Прямий обмін

    Завантажуйте файли в соціальні мережі та хмарні служби, як-от irista, безпосередньо з камери через домашню мережу Wi-Fi і друкуйте їх на сумісному принтері за допомогою бездротового зв’язку. За допомогою сумісних пристроїв також можна надсилати відзнятий матеріал із камери на камеру.

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    Просто торкніться камерою EOS 80D пристрою зберігання Connect Station, щоб зберегти свої фото та відео й похизуватися ними на телевізорі HDTV, у соціальних мережах або онлайнових альбомах.

    Службова програма EOS Utility

    EOS 80D

    Службова програма EOS Utility

    Підключайтеся до камери з будь-якого ПК або Mac і легко передавайте зображення та віддалено керуйте зйомкою за допомогою службової програми EOS Utility, яка надається в комплекті.

    Програма Canon Photo Companion

    Програма Canon Photo Companion

    Програма Photo Companion – найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба - з нею ваші історії будуть переконливі.

    Дізнайтеся більше

    Завантажити програму Canon Photo Companion у службі itunes
    Завантажити програму Canon Photo Companion для android

    Технічні характеристики

    f1_8-2_8

    Чудова якість фотографій з високою деталізацією

    Піктограма CMOS-сенсора типу 1.0

    Потужний процесор DIGIC забезпечує високу швидкодію й точне відтворення кольорів.

    DIGIC 7

    Робіть якісні знімки будь-яких рухомих об’єктів із максимальною швидкістю зйомки (7 кадр/с)

    Full HD 60p

    Фокусуйтеся на об’єктах і відстежуйте їх, коли вони в кадрі

    vari-angle_KF

    Знімайте під будь-яким кутом із низької або високої точки.

    EOS_movie_KF

    Зйомка відео з роздільною здатністю до 1080p і частотою кадрів 60 кадрів/с.

    Dual Pixel AF

    Неперервне плавне фокусування при зйомці відео і фотографій у режимі Live View.

    Wi-Fi NFC

    Легко підключайтесь і обмінюйтесь результатами зйомки

    inteligent viewfinder

    Переглядайте інформацію про фокусування та зйомку, яка відображається на екрані під час зйомки

    Awards

    EISA Awards 2016

    Рекомендовано для вас