Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Надзвичайно універсальний варіооб’єктив зі змінною фокусною відстанню з технологією Nano USM для зйомки динамічних сюжетів і відео

Ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню EF-S 18-135mm на базі новітньої технології Nano USM

Універсальний об’єктив серії EF-S для бездоганних результатів фото- та відеозйомки
Цей винятково універсальний об’єктив, що дає змогу отримувати високоякісні фото та відео завдяки новій технології Nano USM, стане вашим найулюбленішим аксесуаром. Швидкість і плавність фокусування об’єктива EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM допомагає отримувати приголомшливі спонтанні знімки, а з його майже безшумним двигуном ви не почуєте ні звуку від роботи механізму фокусування.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM — це ідеальний об’єктив для

 • Пейзаж

  Де б ви не були, знімайте просторі краєвиди від сходу й до заходу сонця. Від гірських схилів і морських ландшафтів до архітектурних пам’яток і міських пейзажів.

 • Портрет

  Ідеальне рішення для зйомки схвильованих облич друзів і родичів на весіллях, святкових заходах і вечірках.

 • Подорожі

  Фотографії з подорожей створюють не тільки для того, щоб хизуватися ними. Цікаві екскурсії, бездіяльні дні або несподівані короткі відпустки — цінуйте ці спогади!

 • Спортивні заходи на відкритому повітрі

  Створіть ефект присутності у вирі подій. Знімайте бездоганні подачі, неймовірні попадання та радість перемоги на спортивних майданчиках.

Високопродуктивний компактний об’єктив для виняткових фото й відео

Надійний об’єктив для фото- та відеозйомки EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM має окремі спеціальні режими стабілізації зображення, з якими ви точно отримаєте чіткі результати. Технологія Nano USM забезпечує швидке, плавне й майже безшумне фокусування під час відеозйомки.

Цей легкий об’єктив у компактному корпусі — ідеальний супутник у дорозі — дає змогу отримувати яскраве й контрастне зображення виняткової якості. UD- та асферичні елементи об’єктива зменшують хроматичну аберацію в усьому діапазоні великої фокусної відстані під час фото- та відеозйомки.

Технологія Nano USM: плавність, швидкість і безшумність

Важлива кожна мить

Технологія Nano USM, яка застосовуються в об’єктивах EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, дає змогу надзвичайно швидко фокусуватися на потрібному об’єкті. Завдяки настроюваній фокусній відстані це дає змогу створювати приголомшливі пейзажі, чудові портрети та захопливі знімки динамічних подій.

Canon Camera
Canon Camera

Професійне відео — це просто

Технологія фокусування Nano USM забезпечує природність відеозображення завдяки винятково плавному автофокусуванню під час відстеження об’єктів. Однак цей процес можна будь-коли взяти під контроль за допомогою чутливого кільця ручного фокусу.

Дізнайтеся про можливості технології Nano USM

Пристрій Nano USM складається з пружного металевого корпусу, керамічного елемента напруги та привідного механізму. Напрямок і швидкість привідного механізму залежить від величини напруги керамічного елемента. Це забезпечує плавне фокусування з регулюванням його швидкості.

Упевненість у самому вирі подій

Створювати різкі, деталізовані знімки ще простіше завдяки 4-ступеневому оптичному стабілізатору зображення. Він усуває тремтіння камери, підвищуючи якість зображення під час зйомки за умов низького освітлення або з використанням масштабування. А спеціальний режим панорамування автоматично активується під час відстеження рухомих об’єктів.

Динамічний стабілізатор зображення забезпечує стабілізоване відео під час ручної зйомки в режимі максимального збільшення або на ходу.

Canon Camera

Виняткова універсальність у всьому діапазоні фокусних відстаней

Велика фокусна відстань об’єктива EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM дає змогу охоплювати велику кількість об’єктів. У положенні найкоротшої фокусної відстані можна знімати просторі пейзажі. А завдяки можливостям телеоб’єктива й функції високошвидкісного автофокусування можна наблизитися до центру подій. 4-ступеневий оптичний стабілізатор зображення дає змогу отримувати різкі та стабілізовані знімки під час фотозйомки з максимальним збільшення або відеозйомки в умовах слабкого освітлення.

Виняткова деталізація з об’єктивом EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Проста зйомка відео професійної якості завдяки новому адаптеру Power Zoom PZ-E1

Новий адаптер Power Zoom легко підключається до електричних контактів, розташованих на нижній стороні об’єктива EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, що дає можливість керувати збільшенням за допомогою простого важеля (або через мережу Wi-Fi, якщо використовується сумісна камера EOS). Це забезпечує незмінно точне й плавне керування масштабуванням й дає можливість створювати фільми професійного рівня.

Цей зручний і легкий адаптер — ідеальний аксесуар для професійного відеозапису за будь-яких умов: відстежуйте події, знімайте документальні фільми або масштабуйте для художнього ефекту.

Повний контроль навіть на відстані

Адаптер Power Zoom PZ-E1 додає ще більше універсальності об’єктиву EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, забезпечуючи можливість дистанційного керування масштабуванням. 

Якщо об’єктив EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM і адаптер Power Zoom PZ-E1 використовуються із сумісною камерою EOS із модулем Wi-Fi, ви можете керувати масштабуванням без дротів на смартфоні або планшеті за допомогою програми Canon Camera Connect**.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Додаткові аксесуари

 • Аксесуари для об’єктивів

  Lens Hood EW-73B

  Запобігає проникненню розсіяного світла в об’єктив і появі небажаних відблисків на фотографіях.

 • Аксесуари для об’єктивів

  М’який футляр для об’єктива LP1116

  Protective soft case for selected EF lenses.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Фільтр із круговою поляризацією PL-C B, 67 мм

  Поляризаційний світлофільтр для об’єктивів із діаметром різьби 67 мм.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Захисний фільтр для об’єктива 67 мм

  Захищає передній елемент об’єктива від бруду та пошкоджень. Підходить для об’єктивів із 67-міліметровою різьбою для фільтра.
 • Вам також може сподобатися...

  Чотири змінні лінзи для об’єктива EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, вибрані нашими фахівцями.

  • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

   EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

   Неперевершена якість зображення в разі збільшення
  • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

   EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

   Високопродуктивний USM-об’єктив зі змінною фокусною відстанню й стабілізатором зображення для туристичної та повсякденної зйомки.
  • EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM

   Універсальний варіооб’єктив із майже безшумним фокусуванням і стабілізатором зображення для високоякісних фото й відео.
  • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

   EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM

   Універсальний 18—135-міліметровий варіооб’єктив із технологією крокового приводу. Кроковий привід забезпечує плавне та безшумне автофокусування для відеозйомки, а динамічний стабілізатор зображення зменшує рівень вібрацій на відео
  1. * Під час випробувань Canon використовувалися розрахункові значення. Фактична швидкість приводу залежить від моделі камери та умов зйомки. Випробувано в умовах фокусування від нескінченності до мінімальної фокусної відстані.

   ** Докладні відомості див. в технічних характеристиках.