EOS M6 Mark II street
Blank-Rect Image

Canon EOS M6 Mark II

Камера, яку було створено для генерації творчого контенту. Камера Canon EOS M6 Mark II має технологію, яка дозволяє закарбовувати виняткові моменти у фотографії та знімати відео у форматі 4K просто на ходу та ділитися ними з друзями

Побачив — зроби фото

Знімайте швидкоплинні моменти за допомогою камери, яка блискавично реагує, фокусується та знімається зі швидкістю до 14 кадрів в секунду. Завдяки портативній конструкції, камеру EOS M6 Mark II можна взяти практично куди завгодно, тож це ідеальний інструмент для фотографій, за допомогою якого можна документувати своє життя та досліджувати повсякденні творчі моменти.

Canon EOS M6 Mark II
Підпишіться, щоб отримувати інформацію щодо оновлень продукції Canon
EOS M6 Mark II shooting beach volleyball

Не пропустіть саме той момент

Подивіться, як посол Canon Пьотр Малецкі (Piotr Malecki) використовує швидкісні переваги та універсальність камери EOS M6 Mark II для того, щоб відзняти швидкоплинні моменти у своєму рідному місті Варшаві.

Переглянути відео

Закарбовуйте найбільш швидкоплинні моменти

Ритм життя надзвичайно швидкий: вулична фотографія та зйомки подорожей наповнені нею. Проте тепер в вас є помічник, який дозволить закарбувати всі деталі зі швидкістю 14 кадрів за секунду, або зі швидкістю 30 кадрів за секунду у форматі RAW та ще й з підтримкою функції автофокусування, що дозволить вам знімати чітко об’єкти які постійно рухаються.

Дізнайтеся більше

ПОРАДИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ВУЛИЧНОЇ ФОТОГРАФІЇ

EOS M6 Mark II sample beach volleyball action sunset

Виняткова якість зображень як удень, так і вночі

Завдяки максимальній чутливості ISO 25 600 камера може створювати якісні знімки з роздільною здатністю 32,5 мегапікселя і чудовою деталізацією навіть в умовах недостатньої освітленості. Кадруйте, обробляйте і змінюйте розмір, не втрачаючи якості.

Дізнайтеся більше

Відео, яке передає історію…

Знімайте відео так само впевнено як і фотографії. EOS M6 Mark II може захоплювати 4K відео зі швидкістю до 30 кадрів/с, а у форматі Full HD зі швидкістю до 120 кадрів/с. * Режим пришвидшеної зйомки у форматі 4K розкриває тонкощі руху в абсолютно іншому часовому вимірі.

Дізнайтеся більше

EOS M6 Mark II Video

Жодних правил, працюйте у власному стилі

Створюйте знімки з будь-якого кута, використовуючи відкидний сенсорний екран, або спробуйте зйомку за допомогою рухомого електронного видошукача, який дозволяє легко знімати при яскравому світлі. Також, ви можете власноруч налаштувати більшість функцій камери EOS M6 Mark II, це як працювати з камерою, яка була розроблена спеціально для вас.

EOS M6 Mark II flip-up touchscreen
Vlogging cameras from Canon

Відеокамери Canon для відеоблогу

Хто переглядає ваші відео? Вдосконалюйте контент вашого блогу за допомогою камер Canon, ідеальне рішення для створення якісного вмісту.