EOS M100
Blank-Rect Image

Canon EOS M100

Невелика, стильна й проста бездзеркальна камера із широкими можливостями підключення та неймовірною якістю зображення, недосяжною для смартфонів.

Tell your own story

Відтворюй власний погляд на події.

Переглянути відео

Доступна якість. Неймовірні результати.

Створіть історію з прекрасними знімками й відео кінематографічної якості у форматі Full HD. Чудова компактна бездзеркальна камера EOS M100 для творчості зі зручним сенсорним керуванням як на смартфоні дає змогу без зусиль ловити пам’ятні миті та ділитися ними, використовуючи Bluetooth і Wi-Fi.

Усі технічні характеристики

EOS M100

Висока якість без зусиль

Миттєво справляйте враження ідеально різкими фото та відео Full HD кінематографічної якості вдень і вночі завдяки CMOS-сенсору 24,2 МП, автофокусуванню Dual Pixel CMOS AF, чутливості до ISO 25600 і автоматичним режимам.

Compact spontaneity

Компактність для спонтанної зйомки

Стильна та компактна камера EOS M100 — це портативна модель із можливостями дзеркальних камер. Знімайте фантастичні зображення завдяки процесору DIGIC 7 і фіксуйте динамічні події зі швидкістю 6,1 кадр/с.

Зв’язок без проблем

Легко підключайтеся до смартфонів і планшетів завдяки Bluetooth®*, Wi-Fi та програмі Canon Connect. Керуйте камерою, як смартфоном на сенсорному екрані зі змінним кутом нахилу, що чудово підходить для селфі.

Painless connectivity

Унікальність у кожній рисі

Надайте своїй камері унікального вигляду, вибравши один із численних стилів. Виберіть один із трьох традиційних кольорів корпусу, а потім доберіть футляр EH31-FJ бажаного кольору та дизайну.

Unique by design

Програма Canon Photo Companion

Програма Photo Companion — найкращий друг усіх відеоблогерів, адже надає їм безцінні, унікальні поради та відеоматеріали, коли в цьому є потреба. З нею ваші історії будуть переконливі.

Дізнайтеся більше

Canon Photo Companion app
EOS M100

Комплектація

Камера EOS M100

Кришка камери R-F-4

Ремінець EM-300DB

Зарядний пристрій LC-E12E

Акумулятор LP-E12

Кабель живлення

Рекомендовані об’єктиви

* Для використання об’єктивів EF 50mm f/1.8 STM, EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM та EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM з камерою EOS M100 вам також знадобиться адаптер кріплення EF-EOS M.

Сумісні аксесуари

Технічні характеристики

24.2 CMOS sensor

CMOS-сенсор 24,2 МП

CMOS-сенсор 24,2 МП, формат APS-C

DIGIC 7

DIGIC 7

Потужний процесор DIGIC

Dual PIxel AF

Dual Pixel CMOS AF

Швидка зйомка фото, плавні відео

EOS M10

6,1 кадр/с

Безперервна зйомка з частотою 6,1 кадр/с

Full HD 60P

Full HD 60P

Згладжене, реалістичніше відео

8.0cm touch LCD

Сенсорний РК-екран, 7,5 см

Сенсорний екран із високою роздільною здатністю та змінним кутом нахилу

Wi-Fi

Wi-Fi/NFC

Бездротове підключення, надсилання й резервне копіювання

Bluetooth

Bluetooth

Постійне підключення

Усі технічні характеристики

EOS M100
Tell every story

Відтворіть кожну подію

Створіть власну історію завдяки розмаїттю змінних об’єктивів. Розкрийте свій творчий потенціал, установивши портативний об’єктив EF-M або під’єднавши один із численних об’єктивів EF/EF-S через адаптер.

ПОЧАТИ СЬОГОДНІ

Галерея

Пов’язана продукція

* Обладнано модулем Bluetooth® із низьким енергоспоживанням. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth® SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам.