How to use your Canon camera as webcam!

КОМПЛЕКТИ CANON ДЛЯ ТРАНСЛЯЦІЇ

Дізнайтеся, як використовувати камеру Canon як веб-камеру!

З нашими комплектами для відеоконференцій і потокової трансляції залишатися на зв’язку з родичами, друзями й колегами стає простіше! Наші комплекти преміальної якості для відеоконференцій через USB допоможуть вам на високому рівні влаштувати відеозустрічі з клієнтами або ігрові сеанси з друзями.

Комплекти Canon для потокової трансляції

Наші комплекти для відеоконференцій через USB працюють із певними моделями з лінійок камер EOS та PowerShot і містять усе необхідне, щоб спростити процес.

Вам достатньо прочитати наш простий покроковий посібник із налаштування комплектів USB. Також хочемо зазначити, що ці комплекти для потокової трансляції з камер ідеально працюють із популярними платформами для відеоконференцій і потокової трансляції.

Налаштування комплекту на базі USB

Камери EOS M50, EOS M6 Mark II та PowerShot G7 X Mark III з відповідними аксесуарами забезпечують чіткі кольори та якісне зображення з налаштовуваною фокусною відстанню. Фахівці, що працюють із дому, друзі або родичі, які бажають влаштувати віртуальну вечірку чи зустріч, відтепер зможуть завжди залишатися на зв’язку, перетворивши камеру EOS або PowerShot на веб-камеру для відеоконференцій.

Покрокова процедура налаштування комплекту на базі USB. Крок 1.

Завантажте службову програму EOS Webcam Utility. Щоб завантажити цю програму, скористайтеся посиланням нижче.
Завантажити для Windows
Завантажити для Mac

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Крок 2.

Тепер підключіть камеру до мережі живлення. Вставте перехідник постійного струму й підключіть адаптер змінного струму, а потім під’єднайте камеру до електромережі. Багато наших камер сумісні з адаптерами живлення, які можуть замінити собою акумулятор. У склад комплектів для відеоконференцій для деяких моделей, як-от PowerShot G7 X Mark III, входять два акумулятора. Кожен із них дозволяє пропрацювати до 100 хвилин, тож ви зможете залишатися на зв’язку в будь-якій точці світу.

Step two:

Крок 3.

Увімкніть камеру.

Step three:

Крок 4.

Переведіть камеру в режим відеозйомки та автоматичний режим. Так у вас завжди буде правильна експозиція.

Step four:

Крок 5.

Підключіть до камери кабель USB, а другий його кінець під’єднайте до одного з USB-портів на комп’ютері.

Step five:

Крок 6.

Розташуйте камеру на штативі й спрямуйте на себе.

Step six:

Крок 7.

Відкрийте платформу для відеоконференцій і перейдіть у розділ налаштувань відео. Виберіть у налаштуваннях відео службову програму EOS Webcam Utility — і все готово. Програма EOS Webcam Utility не дозволяє використовувати вбудований мікрофон камери, але ви можете користуватися мікрофоном на своєму ноутбуці або аудіогарнітурі, що підключена до комп’ютера.

Step seven:

Комплекти Canon для трансляції

Зробіть зображення з веб-камери кращим за допомогою нових комплектів Canon для потокової трансляції з камери.

Потрібна допомога?

USB-рішення працюють із певними моделями з наших лінійок камер EOS та PowerShot, але щоб усе спростити, ми підготували посібник покупця, що допоможе вам підібрати камеру відповідно до власних вимог.

Посібник покупця

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПРОДУКТ

Canon PowerShot G7 X Mark III

Ідеально підходить для влогінгу, проведення прямих трансляцій, відеоконференцій та ведення блогів. Камера, яка завжди підключена до мережі, створює чудові відео та фотографії, які сподобаються вашим послідовникам.

Докладніше

G7X MK III Vlogging

Цікаві відео, які сподобаються вашим глядачам

Знімайте пейзажі із чіткістю 4K. Знімайте спортивні події в повільному режимі зі швидкою частотою кадрів до 120 кадрів на секунду. Підключіть зовнішній мікрофон для кришталево чистого звукозапису під час подорожування. Прямі трансляції приголомшливої якості під час ігор та модернізація веб-камери для здійснення ділових відеодзвінків. Можливості PowerShot G7 X Mark III безмежні.

Повна стаття тут

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Вас також можуть зацікавити…

Відкрийте для себе камери й програми Canon, що допоможуть вам залишатися на зв’язку в будь-якій точці світу.