Цифрові дзеркальні фотоапарати

Canon EOS 4000D

Легко, на інтуїтивному рівні створюйте та поширюйте незабутні сюжети завдяки неперевершеним кольорам, деталізації і приємному розмиттю тла.

Чудові знімки і відео кінематографічної якості

Легко створюйте приголомшливі знімки із природним розмиттям тла навіть за складних умов освітлення за допомогою 18-мегапіксельного сенсора, площа поверхні якого у 19 разів перевищує відповідний показник багатьох смартфонів**.

Canon Camera
Canon Camera

Надсилання матеріалів до соціальних мереж і дистанційна зйомка

Використовуйте Wi-Fi * і програму Canon Connect, щоб миттєво надсилати знімки та відео на свій смартфон чи планшет для поширення в соціальних мережах, а також для дистанційної зйомки.

Творчість без зайвих зусиль

Функція «Розумна автосцена» дозволяє зосередитися на кадруванні та зйомці й отримувати чудові результати. Насолоджуйтеся зйомкою Live View з підказками в режимі Creative Auto і додавайте неповторних завершальних ефектів за допомогою творчих фільтрів.

Canon Camera
Canon Camera

Знімайте і вчіться

Отримуйте доступні інструкції щодо зйомки цифровою дзеркальною камерою за допомогою завантажуваної програми Photo Companion від Canon (для Android та iOS). Додавайте об’єктиви й аксесуари або переходіть на ручне керування, коли будете готові до цього.

Знімайте впевнено

Закарбовуйте події саме так, як ви їх пам’ятаєте, за допомогою точного автофокусування, швидкості зйомки 3,0 кадр/с та обробки зображення в DIGIC 4+. Легко кадруйте знімки за допомогою оптичного видошукача та переглядайте результат на РК-дисплеї діагоналлю 6,8 см.

Canon Camera

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Canon

Потрібна допомога у виборі першої цифрової дзеркальної камери?

Корпус камери

Ефективні пікселі (прибл. МП)

18

24,1

РК-екран

Діагональ 2,7 дюйма (6,8 см)

Діагональ 3,0 дюйми (7,5 см)

Оптичний видошукач

Так (фіксовані діоптрії)

Так

точок АФ

9

9

Безперервна зйомка

3 кадр/с

3 кадр/с

Вбудований спалах

Так

Так (автоматичне висування)

Розумна автосцена / довідка з функцій

Так

Так

Творчі фільтри

Так

Так

Відео

Full HD

Full HD

Програма Photo Companion*****

Так

Так

Програма Camera Connect****

Так

Так

Можливості підключення

Підтримка

Wi-Fi і NFC***

Пульт дистанційного керування****

Лише через смартфон чи планшет

RS-60 або через смартфон чи планшет

Комплектація

Все необхідне для отримання якості зйомки, притаманної цифровим дзеркальним камерам, за доступною ціною — лишилося додати картку пам’яті та футляр!

 • Корпус EOS 4000D

 • Наочник EF

 • Ремінець для камери EW-400D

 • Акумуляторна батарея LP-E10

 • Зарядний пристрій LC-E10E

 • Силовий кабель зарядного пристрою

 • Посібник із початку роботи

Сумісні аксесуари

Подібна продукція

 1. * Можливість підключення до Wi-Fi і доступні функції залежать від моделі та регіону. Деякі функції та пристрої можуть не підтримуватися (див. повний список технічних характеристик).
 2. ** Для найбільш поширених смартфонів із сенсорами типів 1/2,5–1/3. (за даними дослідження, організованого компанією Canon).
 3. *** Якщо використовується сумісний пристрій Android із підтримкою технології NFC.
 4. **** Потрібні сумісні пристрої на платформах iOS або Android (детальну інформацію див. у повному списку технічних характеристик).
 5. ***** Потрібні сумісні пристрої на платформах iOS або Android (детальнішу інформацію можна знайти в магазині Apple App Store або Google Play Store).