Hero Image
Blank-Rect Image

PowerShot SX70 HS

Знімайте дорогоцінні моменти у неймовірній якості за допомогою SX70, камерою — яка є лідером псевдодзеркальної лінійки Canon, вона виглядає як більшість дзеркальних камер і має найсучасніший арсенал технологій, які стануться вам у нагоді.

Псевдодзеркальна камера, яка виглядає як дзеркальна та має розширений функціонал

Преміальне 65-кратне збільшення, корпус як у дзеркальної камери, зручні інноваційні функції. Розширюйте можливості завдяки зйомці фотографій у форматі RAW, відео у форматі 4K, підключенню за допомогою Bluetooth® і Wi-Fi, а також функції Remote Live View.

Усі технічні характеристики

Specification Intro

Ідеальна камера для...

Об'єктив із фіксованою фокусною відстанню

У цій універсальній моделі можливості дзеркальної камери поєднані з технологіями, вагою та зручністю камери з фіксованою фокусною відстанню. Детальна та якісна зйомка віддалених та макро-об’єктів без потреби змінювати об’єктив.

Specification Intro
girl-sitting-on-bench-with-view-behind-her

Передача відстані завдяки виразним функціям фокусування

Ширококутні чи макрознімки, тепер ви можете фотографувати деталі об'єктів невидимих​неозброєному оку без потреби знімати об'єктив.

Переглянути відео

Підтримка форматів 4K та RAW

Збереження фотографій у форматі RAW або JPEG дає більше можливостей для їх пост-обробки. Зйомка високоякісного відео у форматі 4K, а завдяки високоякісному мікрофону, передача звуку — просто неймовірна.

dad and son jumping into the ocean

Швидке й точне автофокусування

Автофокусування з новим об’єктивом PowerShot SX70 HS дозволяє з легкістю розділити фон та передній план. Постійне автофокусування дозволяє захопити швидкоплинні моменти у неймовірних деталях.

Спогади закарбовані у незрівнянні якості

Компактний багатофункційний пристрій, який ідеально підходить для фотографування, але здатен дивувати вас.

Розширені можливості підключення

Резервне збереження зображень за допомогою функції автоматичної передачі зображень*. Режим Live View дозволяє за допомогою смартфону: знімати, використовувати його як видошукач, змінювати налаштування камери.

Specification Intro

Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

Дізнайтеся більше

Технічні характеристики

Icon 01

65-кратне оптичне збільшення

Icon 02

20,3 мегапікселя

Icon 03

DIGIC 8

Icon 04

Відео у форматі 4К

Icon 01

10 кадрів/с

Icon 02

РК-екран з діагоналлю 7,5 см із змінним кутом огляду

Усі технічні характеристики

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Комплект поставки

Цифрова камера PowerShot SX70 HS

Кришка об’єктива

Нашийний ремінець NS-DC11

Акумулятор LP-E12

Зарядний пристрій LC-E12E

Кабель змінного струму

Комплект із посібником користувача

Сумісні аксесуари

Подібна продукція

Використовується технологія Bluetooth® із низьким енергоспоживанням. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам.