Система для зйомки фото й відео з 25-кратним збільшенням

Універсальний 25-кратний об’єктив зі змінною фокусною відстанню і датчик типу 1.0, призначений для створення зображень найвищої якості, дають камері PowerShot G3 X змогу отримувати приголомшливі фото й відео. Широкий діапазон професійних функцій і налаштувань допоможе вам розкрити свої творчі здібності.

Ознайомлення з PowerShot G3 X разом зі Скоттом Бассом

 PowerShot G3 X зі Скоттом Бассом Відтворення відео

Неперевершені характеристики великого сенсора в поєднанні з об’єктивом, що має 25-кратне відмінне збільшення

Різкий 24-міліметровий зум, зі змінною фокусною відстанню і надшироким кутом огляду в поєднанні з сенсором типу 1.0 дозволить вам знімати будь-який об’єкт із малої чи великої відстані, фіксуючи вражаючі деталі. Незалежно від того, знімаєте ви фото чи відео, камера PowerShot G3 X дозволить вам отримувати кадри з ефектним розмитим фоном, а також чіткі знімки навіть за поганого освітлення.

Чудові результати в умовах недостатнього освітлення

Насолоджуйтеся різкими та чіткими знімками за будь-яких обставин (навіть за поганого освітлення) завдяки поєднанню 20,2-мегапіксельного CMOS-сенсора типу 1.0 і процесора DIGIC 6.

Low_Light

Оптика Canon найвищої якості

Завдяки 25-кратному оптичному збільшенню та 9-пелюстковій діафрагмі камера PowerShot G3 X ідеально підходить для зйомки масштабних пейзажів і портретів з ефектним розмитим фоном і чіткими деталями на відстані.

0%

  Протягніть пальцем, щоб масштабувати зображення

  Чіткість

  Завжди чіткий результат

  З інтелектуальним оптичним стабілізатором зображення можна не побоюватися, що тремтіння камери зіпсує якість зйомки. Ця камера автоматично адаптується до умов зйомки та робить чіткі детальні знімки й відеосюжети навіть при максимальному збільшенні чи недостатньому освітленні. До того ж ваші відеозаписи будуть надзвичайно плавними завдяки 5-осьовій стабілізації відеозображення.

  Створюйте, підключайтесь і передавайте файли з легкістю

  Розширені функції створення відео для натхненних режисерів-початківців

  Створюйте дивовижні відео у форматі Full HD за допомогою широкого вибору варіантів кадрової частоти та користуйтеся професійними функціями, зокрема можливістю повного ручного керування, функцією ручного фокусування MF Peaking і можливістю трансляції в режимі реального часу за допомогою HDMI-кабелю. Удосконалений 5-осьовий динамічний стабілізатор забезпечує стабілізацію відзнятого матеріалу не гірше, ніж штатива, а універсальна функція аудіозапису через гнізда для мікрофона та навушників дасть змогу створювати відео зі звуком високої якості.

  Професійні налаштування допоможуть вам розкрити свої творчі здібності

  Широкий сенсорний РК-дисплей із можливістю нахилу та високою роздільною здатністю (1,620 тис точок), а також широкий вибір дисків керування та варіантів індивідуального налаштування дозволять вам повністю контролювати процес і розкрити свої творчі здібності. Використовуйте функцію сенсорного автофокуса (Touch AF) для точного й чіткого фокусування та отримуйте миттєвий доступ до важливих настройок завдяки кільцю керування об’єктива Lens Control Ring. Підтримка файлів RAW, вбудований нейтральний світлофільтр і режим ручної витримки розширюють кількість варіантів для втілення ваших творчих ідей.

  Знімайте професійно незалежно від умов

  Швидкий автофокус і можливість безперервної зйомки при швидкості 5,9 кадр./сек. допоможуть підвищити якість зйомки під час руху. Для використання в якості цифрової однооб’єктивної дзеркальної камери ви також можете поєднати її з електронним видошукачем високої роздільної здатності. Надайте ще більшого розвитку своїм творчим ідеям: грайте з освітленням за допомогою спалахів Canon Speedlite і світлофільтрів.

  Встигайте зафіксувати всі події

  За допомогою безперервної зйомки при швидкості 5,9 кадр./сек. можна легко захопити ідеальний кадр під час руху. Крім того, камера зніматиме зі швидкістю 5,9 кадр./сек. до заповнення карти пам’яті, отже ви не пропустите жодного моменту.

  0%

   Зйомка за будь-яких погодних умов

   З легкістю знімайте об’єкти під час динамічного руху завдяки функції швидкого автофокусування Fast AF і безперервної зйомки при швидкості 5,9 кадр./сек., а також знімайте за будь-якої погоди завдяки водо- й пилонепроникному корпусу.

   PowerShot G3 X

   PowerShot G3 X

   Розширюйте можливості втілення своїх творчих ідей

   Надайте ще більшого розвитку своїм творчим ідеям завдяки широкому вибору додаткових аксесуарів, зокрема електронному видошукачу високої роздільної здатності та спалахам EOS Speedlite.

   Технічні характеристики

   25-кратне оптичне збільшення та надширокий кут огляду

   25-кратне оптичне збільшення та надширокий кут огляду

   Світлосильний об’єктив із потужним збільшенням

   Світлосильний об’єктив із відмінним збільшенням

   Великий датчик для найкращих результатів

   Великий датчик для найкращих результатів

   20,2-мегапіксельний CMOS-сенсор

   20,2-мегапіксельний CMOS-сенсор

   Потужні процесори DIGIC

   Якісні знімки в умовах слабкого освітлення

   Потужні процесори DIGIC

   Потужні процесори DIGIC

   RAW з різними пропорціями

   RAW з різними пропорціями

   Кільце для точного ручного налаштування об’єктива

   Кільце для точного ручного налаштування об’єктива

   Керування діафрагмою, витримкою та світлочутливістю ISO під час зйомки відео

   Керування діафрагмою, витримкою та світлочутливістю ISO під час зйомки відео

   Варіанти кадрової частоти для формату Full HD від 24p до 60p

   Варіанти кадрової частоти для формату Full HD від 24p до 60p

   Діліться зображеннями і створюйте їх резервні копії, не користуючись кабелями

   Діліться зображеннями і створюйте їх резервні копії, не користуючись кабелями

   Пило- та водонепроникність

   Пило- та водонепроникність

   Переглянути повні технічні характеристики

   Завантажте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники.

   Підтримка продуктів