ТВОРЧИЙ ДРУК

Шість способів проявити творчість за допомогою принтера PIXMA

Зарядіть енергією свою оселю, свій стиль і свою техніку за допомогою цих сімейних ідей для паперового друку й творчості.
Розваги з принтером для кожного

Вважаєте, що сімейний принтер призначений лише для документів і фотографій? Подумайте ще раз. Існує цілий світ творчих ідей, які принтер Canon PIXMA може втілити в життя — від саморобних книг рецептів і чудових дизайнів для вашої техніки до персоналізованого одягу й моторошних прикрас на Хеловін.

Художниця та майстер виробів із паперу Еймі Грехем (Aimee Graham), яка проводить майстер-класи з виготовлення паперових квітів та орігамі, вважає, що можливості друку необмежені. «Паперові вироби — це те, із чим я працюю вже багато років, і вони є моєю творчою платформою для створення чогось із нічого, — розповідає вона. — Цей фундамент такий універсальний, що його можна використовувати для виготовлення як дво-, так і тривимірних речей — жодних обмежень. Для людей, що не дуже схильні до творчості, створення чогось із нічого може здатися непосильним завданням. Друк — це платформа, з якої можна стрибнути й зануритися в цей світ, тож це не так і складно».

Еймі також вважає, що друк і художні проекти допомагають нам розкрити творчий потенціал, який є всередині в кожного з нас, і це фантастичний спосіб об’єднати родину. «У кожного з нас є трошки творчості, адже в дитинстві всі ми — творчі натури, — каже вона. — Ці здібності втрачаються протягом життя через усі ці дорослі справи, які ми маємо робити, і творчість допомагає повернути в життя веселощі й баланс. Я думаю, це дуже важливо для сімей, тому що робить їхній зв’язок міцнішим. Це пов’язує батьків із дітьми, а дорослих — з їхньою внутрішньою дитиною, і це просто чудово».

На честь Міжнародного дня друку, який відзначається 20 жовтня 2021 року, ми ділимося з вами нашими найкращими творчими ідеями, які ви можете втілити в життя за допомогою принтера PIXMA.

1. Створення вишуканих паперових моделей

Невелика дерев’яна рамка з трьома барвистими 3D-метеликами, зробленими з паперу, стоїть на дерев’яній підставці поруч із принтером Canon PIXMA.

«Неважливо, що саме ви робите, якщо в цьому є елемент творчості», — каже Еймі Грехем, художниця, яка створила цю красиву рамку з метеликами. Еймі почала займатися паперовим моделюванням, коли мешкала в Японії, і тепер використовує цей вид мистецтва для підтримки свого психічного здоров’я на додаток до медитації та йоги.

Еймі, яка проводить уроки орігамі в своєму Instagram, зробила 3D-модель на тему метеликів за допомогою принтера Canon PIXMA TS5340 і вважає, що друк власних прикрас для будинку може стати терапевтичним засобом. «Я думаю, що створення виробів із паперу — це спосіб зробити своє повсякденне життя здоровішим, — каже вона. — Деякі люди медитують, інші займаються йогою. Я роблю і те, і те, але тепер я також використовую творчість для підтримки свого психічного здоров’я».

Еймі завантажила й роздрукувала тривимірні настінні наклейки з сайту Canon Creative Park, коли створювала власний проект з метеликами в склянці. На цьому безкоштовному сайті також безліч інших чудових комах, включаючи сонечок, жуків і бабок, яких можна роздрукувати, вирізати, скласти, склеїти та зібрати в 3D-моделі й прикраси.

Для своєї елегантної рамки у вигляді метелика Еймі роздрукувала шаблони, які сама знайшла в Інтернеті, а потім розфарбувала крила аквареллю та олівцями, скориставшись для натхнення наклейками Creative Park. За її словами, саме в кольоровій гамі ці проекти по-справжньому оживають.

«Ви можете використовувати для розфарбовування будь-які засоби — акварель, фарби, олівці — це не має значення, тому що їх можна поєднувати в різні способи. Додавання кольору — ось де відбувається все найцікавіше».

2. Настав час розваг

Дві дівчинки показують друзям свої паперові іграшки.

Відкрийте для себе сімейні ігри з паперовими моделями, які цікаво робити та з якими цікаво грати — почуття завершеності після того, як ви закінчили своє творіння, посідає друге місце після радощів від самої гри.

Ігри ручної роботи, які ви можете як побудувати, так і пограти разом, є чудовим джерелом веселощів і доступні на Canon Creative Park, процес створення надзвичайно простий та доступний.

Блогер Фаріба Соетан (Fariba Soetan) та її родина перетворили свою оселю на світ спорту. «Ми зупинились на іграх з баскетболу та футболу, частково тому, що вони виглядали по-справжньому веселими, а також тому, що я вважав рівень складності достатнім для першої спроби – щоб розібратися в тому, як їх складати».

У програмі Creative Park чи на сайті Creative Park ви можете вибрати будь-які моделі, надрукувати їх безпосередньо на домашньому принтері, зібрати й розпочати гру.

Все, що вам потрібно для вашої команди майстрів, це ножиці, клей, лінійка для створення складок, стара кулькова ручка решта за вами. Просто дотримуйтесь ліній для розрізу, та склеюйте де це вказано, щоб розпочати.

3. Прикраси для дому

Чоловік підвішує до стелі дитячої кімнати зроблену вручну 3D-модель автомобіля з динозавром.

«Я хочу створювати цікаві, індивідуальні та екологічні витвори, які люди зможуть використовувати як прикраси для себе та своїх домівок. Я б також хотіла допомогти людям розкрити власний творчий потенціал», — каже Еймі.

Надайте своїй оселі нового свіжого вигляду за допомогою власних предметів інтер’єру, які можна створювати на принтері PIXMA. На сайті Creative Park ви знайдете недорогі аксесуари, які прикрасять ваше житло й дитячі спальні.

«Я використовую паперові моделі як прикраси для оселі чи одягу, для виготовлення біжутерії, настінних або настільних декорацій», — розповідає Еймі.

Просто виберіть розділ «Домашнє життя» на сайті або в програмі Creative Park, щоб знайти, завантажити й роздрукувати свою модель. Від підвісних іграшок для дитячої кімнати до 3D-наклейок на стіни, моделей на різні свята та інших настінних прикрас — ви зможете надати своїй оселі геть нове життя.

4. Створіть власну книгу рецептів

Чоловік і хлопчик сидять біля кухонного столу, на якому стоїть принтер і лежить велика книга домашніх рецептів поруч із надрукованими фотографіями їжі.

Розкрийте в собі кухаря, роздрукувавши власні рецепти й створивши кухарську книгу. Ви більше ніколи не забудете, як готувати улюблену їжу, і у вас буде ціла купа улюблених страв, якими ви зможете ділитися з друзями й родичами.

Чи є у вас сімейна колекція рецептів, з якої хочеться створити красиву книгу? Передайте свої улюблені ідеї страв у книзі рецептів, надрукованій власноруч, доповнивши її власними зображеннями, якщо ви любите фотографувати їжу.

Лондонський фотограф Наташа Аліпур-Фарідані (Natasha Alipour-Faridani) ділиться своїми порадами зі створення фотокниги рецептів за допомогою принтера Canon PIXMA TS3340 і програми Canon Easy-PhotoPrint Editor, в якій можна знайти творчі варіанти оформлення.

«Мені були потрібні рецепти, що виглядають яскраво, — пояснює Наташа. — Якщо їжа виглядає пласкою, можна зробити знімок зверху. Я завжди стежу за тим, щоб у мене щось виходило за межі кадру: це може бути лише край тарілки, але він підкреслює, що кадр — лише частина більшої сцени».

Сімейна реліквія, подарунок для гурмана або щоденник в стилі кулінарного альбому про страви, якими ви насолоджувалися під час подорожей, — створіть книгу, яка буде по-справжньому унікальною.

5. Святковий веселощі

Над столом із прикрасами до Хеловіну, висить напис «Щасливого Хеловіна».

«На Pinterest, YouTube, Instagram або TikTok стільки людей, за творчістю яких можна стежити — вони буквально всюди, — говорить Еймі. — Сьогодні так багато місць, де можна знайти натхнення для творчості».

«У мене безліч сезонних ідей для паперової творчості, і всі вони викликають ностальгію, — розповідає Еймі про веселі ідеї для таких подій, як день народження, весілля, Хеловін і Різдво. Люди завжди добре реагують на ностальгічні речі, і святкові дні дуже важливі, особливо після кількох останніх років. Вони об’єднують людей».

Роздрукуйте власний моторошний банер, паперовий гарбузовий ліхтар, листівки на Хеловін або маски відьом в програмі або на сайті Creative Park. У цьому уроці з виготовлення друкованих моделей на Хеловін ми навіть розповідаємо, як зробити власні друковані стікери-наліпки для нігтів за допомогою наших варіантів дизайну з примарними малюнками. Ви також можете спробувати зробити власні паперові прикраси для столу або вінки на Хеловін, щоб дійсно зануритися в атмосферу цього зловісного свята.

Інші ідеї для паперової творчості можна знайти на нашій сторінці Pinterest, а щоб поділитися своїми творіннями в соціальних мережах, додавайте до них хештег #MadeWithPIXMA.Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Струминні принтери

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Зробіть свої фотороздруківки креативнішими та інтерактивнішими з магнітним фотопапером Canon MG-101.
 • PIXMA G7045

  Принтери MegaTank

  PIXMA G7040

  Роздрукуйте до 18 000 сторінок і забезпечте безперебійність виробництва з 35-аркушним АПД для високої якості з низькими експлуатаційними витратами.
 • PIXMA TS3340

  Домашні принтери

  PIXMA TS3340

  Багатофункціональність із вражаючими можливостями підключення, можливістю друку без полів та опціональними картриджами XL — усе це за доступною ціною.

Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери для творчості

  Від сімейних проєктів до професійних робіт — у Canon знайдеться ідеальний принтер саме для вас.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Твори мистецтва з паперу

  Художник Зак МакЛафлін (Zack McLaughlin) надихнувся шаблоном зимородка із Canon Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Друк списків, планів та цілей

  Розкрийте творчий потенціал із принтером Canon PIXMA та залишайтеся організованими й уважними протягом усього року.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створення моделі Сонячної системи

  Знайдіть час, щоб побути з рідними, дізнатися нове та поекспериментувати з колекцією паперових моделей на космічну тематику від Creative Park.