A person printing on a Canon PIXMA printer from a tablet using the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Відкрийте для себе нові творчі можливості з програмою Easy-PhotoPrint Editor від Canon

Протягом багатьох років технології спрощують процес створення тисяч цифрових зображень, але при цьому не дозволяють зробити з ними щось більше. Але що, якщо б ви могли насолоджуватися всіма цими зображеннями в «реальному» світі? Використання програми Easy-PhotoPrint Editor від Canon — це простий, але дуже творчий спосіб перетворити ваші улюблені фотографії на персоналізовані стильні роздруківки або унікальні подарунки, адже вона не тільки спрощує процес друку, але й робить його цікавим!

Програма сумісна з багатьма принтерами Canon, у тому числі принтерами серії PIXMA. Її можна використовувати на різних пристроях, у тому числі смартфонах і планшетах (iOS та Android), а для користувачів ПК і Mac доступна версія для настільних комп’ютерів. Щоб швидко почати працювати з програмою на принтері, клацніть значок принтера у верхньому кутку головного екрана й виберіть свій принтер Canon зі списку доступних принтерів.

A flat lay image of a hand holding a smartphone, an envelope, calendar, note paper and printed pictures.
Створюйте роздруківки, листівки та плакати з індивідуальним дизайном для школи або як подарунки для членів сім’ї. Ви також можете використовувати програму для редагування фотографій перед їхнім завантаженням у соціальні мережі.

Вибір зображень

A person uses the Canon Easy-PhotoPrint Editor App.
Ви можете вибирати зображення, що зберігаються на ваших платформах зберігання, у тому числі в соціальних мережах, або з галереї на смартфоні.

Коли справа доходить до вибору зображень, з якими ви хочете працювати, програма Easy-PhotoPrint Editor від Canon пропонує безліч різних варіантів. Ви можете вибирати зображення і документи прямо на своєму пристрої [натисніть Browse (Огляд)] або серед популярних зовнішніх хмарних сервісів та платформ соціальних мереж, у тому числі image.canon, Dropbox, Facebook, Google Диск, Instagram і OneDrive. Це корисне налаштування дозволяє заощаджувати час, якщо у вас є кілька зображень, збережених на різних платформах.

Якщо ви почали роботу із шаблоном і хочете повернутися до нього пізніше, просто натисніть Save (Зберегти), і його буде поміщено на вкладку Your Items (Ваші елементи) на головному екрані. Для швидкого та легкого доступу ви також можете додати свої улюблені шаблони в меню Favourites (Улюблене), клацнувши значок із зірочкою. Інструмент фільтрації шаблонів (доступний для всіх налаштувань у головному меню) також є дуже корисним інструментом, що дозволяє заощадити час. Використовуйте його для того, щоб вибирати шаблони на основі безлічі критеріїв, у тому числі розміру паперу та кількості зображень.

Налаштування параметрів зображень

A flat lay image of a PIXMA printer, printing out holiday pictures, surrounded by other printed pictures.
Завдяки програмі Easy-PhotoPrint Editor від Canon ви можете налаштовувати параметри зображення та створювати персоналізовані листівки для свят і урочистостей.

Easy-PhotoPrint Editor від Canon — це інтуїтивно зрозуміла й проста у використанні програма, яка сподобається всім, кому подобається творчий процес, незалежно від віку. Коли справа доходить до друку й налаштування параметрів фотографій, існують різні варіанти, які можна вибрати на головному екрані.

Щоб швидко та легко роздрукувати окремі зображення, виберіть Photos (Фотографії). Це дає вам можливість обрізати зображення або додати стильний ефект фільтра. Якщо ви хочете налаштувати додаткові параметри зображення, ми рекомендуємо вибрати Photo Layout (Макет фото), адже це дозволить вам додавати спеціальні ефекти, серед яких зміна кольору фону, у тому числі тексту, додавання фоторамки та використання творчого інструменту Stamps (Штампи) (ці параметри також доступні для багатьох інших шаблонів). Інструмент Stamps (Штампи) включає різні графічні значки, такі як стрілки, бульбашки з текстом, тварини, числа й символи, тому ви можете додати унікальний художній дизайн до всіх своїх фотопроєктів

Створення колажів

Програму Easy-PhotoPrint Editor від Canon створено для всієї родини, а опція Scrapbook (Пам’ятний альбом) дозволяє вам зібрати свої спогади про особливу подію в унікальному альбомі, щоб насолоджуватися ними самим або щоб зробити комусь подарунок.

Ви можете вибрати дизайн обгорткового паперу для друку та прикрасити його за допомогою декоративних штампів, написів та зображень, надавши йому індивідуальності. Ви також можете створювати наклейки зі своїми улюбленими зображеннями, а якщо ви будете використовувати клейкий фотопапір Canon, ви обов’язково отримаєте фантастичні результати. Якщо ви використовуєте дизайн із кількома шаблонами наклейок, переконайтеся, що ви зняли прапорець для Add the same image to all frames (Додати одне й те ж зображення в усі рамки), якщо вам потрібні різні зображення. Знову ж таки, ви можете роздрукувати наклейки з рамками, штампами, текстом і фоновими кольорами для створення власного унікального оформлення.

Адміністрування ділових та особистих проєктів

A fridge with pictures, posters, notes and magnets stuck to it.
Ви можете створювати й друкувати плакати, використовуючи улюблені фотографії — доступно безліч дизайнів на вибір, які підійдуть для вашого заходу або бізнес-потреб.

Редактор Easy-PhotoPrint Editor від Canon призначений не тільки для обробки сімейних знімків і створення веселих фотопроєктів — ви також можете використовувати програму для адміністрування ділових та особистих проєктів. Наприклад, тут ви знайдете шаблони для плакатів, у тому числі плакатів для розпродажів і плакатів, присвячених питанням безпеки, які ви можете персоналізувати відповідно до власних потреб. Є також варіанти для друку фотографій на документи, створення власних візитних карток або створення календаря з використанням шаблонів на один, шість або дванадцять місяців.

Завдяки технології смартфонів і оригінальним програмам, таким як Easy-PhotoPrint Editor від Canon, друк зображень може перетворитися на захоплюючий і творчий процес. Це відмінний інструмент як для бізнесу, так і для особистого користування, який завжди під рукою. З принтером Canon PIXMA цей метод друку не тільки заощадить ваш час, але й дозволить вам перетворити особливі цифрові моменти в цінні речі, якими ви та інші будете насолоджуватися.

Підготувала Клер Гільо (Claire Gillo)

Схожі статті
A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

ДРУК

Бездротовий друк у домашньому офісі та де завгодно

Із бездротовим принтером вам не доведеться постійно сидіти за столом під час роботи або навчання з дому. Жодних проблем із налаштуванням. Далі ви дізнаєтеся, як саме це зробити.

A Canon PIXMA TS5350 Series printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Навчання за допомогою друку

Які програми стануть у нагоді студентам? Дізнайтеся, як принтери PIXMA від Canon можуть стимулювати процес навчання і допомагати з домашніми завданнями.

A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, different print applications, smartphone, cloth bag, t-shirt and party glasses.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розкрийте свій творчий потенціал завдяки можливостям друку

Дізнайтеся, як за допомогою паперу, програм та принтера Canon можна внести розмаїття у власну оселю та персоналізувати свої речі — від телефону до холодильника.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів