Influencer Joel Thorpe taking a selfie on the Canon Zoemini S on Brighton beach front.

КАМЕРИ З ФУНКЦІЄЮ МИТТЄВОГО ДРУКУ

Створюйте власний стиль із камерами миттєвого друку: корисні поради від знавця

Власник популярної сторінки в Instagram Джоель Торп (Joel Thorpe) почав створювати власний неповторний стиль фотографування та публікувати знімки в Інтернеті, коли йому подарували камеру на 15-й день народження. «Я не мав жодного уявлення про те, що саме роблю, але що більше я знімав, тим кращими ставали мої знімки, — каже він. — Тоді платформа Instagram лише набирала популярності, тож у мене швидко з’явилося багато підписників».
Джоель, який живе в Брайтоні, Англія, поступив до університету, щоб вивчати кінематографію, але пристрасть до фотографування цілком захопила його в рік між закінченням школи й початком навчання (який так ніколи й не скінчився), і тепер він знімає матеріали для туристичних сайтів, готелів і міжнародних корпорацій.
Цей 22-річний хлопець нещодавно почав експериментувати з роздруківками у жанрі вуличної фотографії: він додає до кадру друковані фотографії тієї ж самої сцени, щоб створити унікальну фокусну точку. «Це безпосередньо пов’язано з тим, чому саме я почав фотографувати, — розповідає він. — Окрім кар’єрних аспектів, фотографування для мене — це фактично спосіб зберегти пам’ятні моменти й враження. У фізичній фотографії є елемент ностальгії, і мені здається, що так спогади зберігаються довше. Тож я нещодавно почав експериментувати із цим прийом і став додавати на знімки справжні фотографії. Усе це допомагає зберігати чудові моменти в пам’яті».

У рідному місці Брайтоні Джоель фотографує визначні місця та додає до своїх зображень новий креативний вимір за допомогою роздруківок, які він робить камерою Canon Zoemini S і на яких можна впізнати те саме місце, що й на основному знімку.

Джоель використовує кишенькову 8-мегапіксельну камеру миттєвого друку Canon Zoemini S, адже вона портативна й легка. «Нею дуже легко користуватися, і мені дуже подобається її компактність, — каже він. — Для такого маленького й витонченого пристрою вона дуже функціональна».

Він ділиться з нами порадами зі створення матеріалів для популярної сторінки в соціальних мережах і сподівається, що його знімки надихнуть інших фотографів на експерименти з друком.

Розробляйте власний стиль

Схожі статті
Macro photography tips and techniques

ТВОРЧИЙ ДРУК

Подорожній щоденник, як у професіонала

Перетворіть зроблені на камеру Canon Zoemini S2 знімки з відпустки на власний стильний щоденник.

A person writing in a scrapbook, the pages filled with photos and stickers.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Самовиражайтеся за допомогою творчого журналінгу

Журналінг може стати способом творчого вираження, а також покращення психічного здоров’я.

Vlogging how-to: winning vlogging tips

ВУЛИЧНА ФОТОГРАФІЯ

Відкрийте для себе абстрактну вуличну фотографію

Створюйте приголомшливі витвори мистецтва з буденних речей за допомогою цих простих прийомів створення сюрреалістичних міських пейзажів.

Не кожна сцена підходить для створення таких фотографій. «Зазвичай потрібно щось яскраве й таке, що відразу можна помітити, — пояснює Джоель. — Щоб результат був кращим, можна наблизитися до об’єкта й переконатися, що він у фокусі. Зображення на фоні має бути добре видно, що глядачі зрозуміли, на що вони дивляться».

«Ідеться про створення єдиного стилю, який люди із часом почнуть впізнавати як ваш», — розповідає Джоель. Проте єдність стилю не означає, що слід уникати нових прийомів. «Я все ще намагаюся застосовувати в роботі оригінальні ідеї, щоб відрізнятися від інших», — каже він. Універсальність камери Canon Zoemini S дозволяє Джоелю експериментувати з новими творчими методами. «Із цим пристроєм увесь світ у вас у кишені, — каже він. —

Мені здається, що завдяки фізичному втіленню спогади живуть дещо довше, тож я почав експериментувати й додавати на знімки друковані фотографії як елемент ностальгічного настрою. Це чудовий спосіб зробити зображення дещо креативнішим, а також створює додаткову фокусну точку для глядачів».

Джоель додає, що дуже важливо дотримуватися власного стилю, а не просто фотографувати все, що, як вам здається, хоче бачити аудиторія. «Підтримка й схвалення в соціальних мережах — це завжди приємно, і це дозволяє зрозуміти, які саме знімки подобаються глядачам, — каже він. — Але я думаю, що насправді важливо створювати те, що цікавить саме тебе. Якщо робити те ж саме, що й інші фотографи, дуже легко стати лише одним із багатьох. Але коли зберігаєш оригінальність і робиш щось, що тобі подобається, успіх сам прийде до тебе».

Композиція має вирішальне значення

Джоель тримає на своїх фотографіях власні друковані знімки, що додає його творам індивідуальності й глибини, а також дозволяє їм довше залишатися в пам’яті.

Джоель будує композицію своїх знімків навколо друкованих фотографій і зазвичай знімає з малою глибиною різкості (малою зоною фокусування), щоб роздруківка в центрі зображення залишалася у фокусі, а фон був розмитим. «Я роздруковую фотографію, розміщую її у фокусі знімку, а потім знову знімаю на свою камеру Canon EOS-1D X Mark II [їй на зміну прийшла модель Canon EOS-1D X Mark III]. Глядач впізнає місце, помічаючи схожість між друкованим фото та фоном, — пояснює Джоель. —

Дуже важливо при цьому, щоб зображення було досить якісним. Із цифровою камерою можна просто зробити ще кілька знімків, але коли йдеться про фізичну фотографію, вона має бути дійсно якісною, щоб із нею можна було працювати».

«Модель Canon Zoemini S мене просто вражає, — додає Джоель. — Відтворення кольорів дуже природне як у "золоту годину", так і в різкому світлі, — а за такого освітлення завжди складно фотографувати й вибирати експозицію. Видошукач дуже зручний для створення композиції, що є головним для створення моїх фотографій через їхню концепцію, адже друковане фото на знімку має відповідати фону».

Експериментуйте з персоналізацією

An infographic showing how the Canon Zoemini S can be used with the Canon Mini Print App.
Джоель з’єднує свою камеру Canon Zoemini S зі смартфоном через Bluetooth за допомогою програми Canon Mini Print. «Це дуже просто. Я можу завантажити галерею в програму, натиснути "Друк" та отримати чудовий результат», — каже він. Роздруківки також можна наклеювати. «Можливості для творчості просто безмежні, — радіє Джоель. — Можна заповнити наклейками всю стіну, або ж можна чіпляти їх на ноутбук чи телефон».

Джоель користується програмою Canon Mini Print на смартфоні, який підключає до камери Canon Zoemini S через Bluetooth, для створення ще унікальніших фотографій, додання рамок, фільтрів, тексту й малюнків. Якщо необхідно зробити знімок під незручним кутом, він може просто встановити камеру Canon Zoemini S у потрібне положення, а потім скористатися таймером і дистанційним керуванням, щоб зробити фотографію.

Джоель рекомендує експериментувати з Canon Zoemini S, доки ви не отримаєте бажаний результат. Друкований знімок можна обрізати за квадратом, щоб додати до композиції незвичний елемент. Також є кільцевий спалах, що чудово підходить для зйомки в приміщеннях, — каже він. — Коли йдеться про креативні задуми, простір для творчості безмежний. Якщо вийти за межі звичного, можна зробити стільки чудових речей. Просто вийдіть на вулицю, озирніться та зробіть кілька знімків — і ви побачите, яким буде результат». 

Автор Темзін Уілкс (Tamzin Wilks)

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів