A Canon SELPHY SQUARE QX10 in front of a book full of pictures.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Друкуйте й розважайтеся: цікаві способи вдихнути життя у свої фотографії

У 2020 р. кожен має обліковий запис Instagram. Сьогодні більшість із нас із легкістю редагують свої фотографії, перетворюючи майже будь-який знімок на досконалість. Тож чому б не спробувати виділитися поміж інших і не створити щось, що не забудеться за хвилину?

Вибирайте стильний портативний принтер SELPHY SQUARE QX10 у вишуканому чорному, білому, пастельному рожевому або зеленому виконанні та повністю розкрийте свій творчий потенціал, щоб втілити пам’ятні моменти в життя. Ось кілька простих порад, які допоможуть вам у реалізації творчих ідей.

Не бійтеся недоліків

A woman’s hand placing a photograph of a couple at the beach into a holiday

Експериментуйте, закарбуйте кожен момент і створіть щось унікальне й неповторне. Спалах на телефоні, що робить фотографії у стилі 90-х рр., або знімок із низького й незвичного кута — пробуйте все, що спаде вам на думку. І це значить, що друкувати можна не лише ідеальні фотографії. Відкиньте правила й просто експериментуйте. 

Портативні принтери SELPHY SQUARE QX10 з батареями не мають кабелів, тому ви вільні у виборі місця для творчості. Просто покладіть цей невеличкий пристрій до сумки й друкуйте свої фотографії, коли вам заманеться. 

Цей зручний принтер дозволяє створювати квадратні наклейки з полями для альбомів, ноутбуків або дощок оголошень. Крім того, у принтері SELPHY SQUARE QX10 реалізована спеціальна технологія друку сублімаційних барвників Dye Sublimation, яка дозволяє роздруківкам зберігати колір і яскравість до 100 років. Саме так — 100 років.

Розповідайте історії

За допомогою програми SELPHY Photo Layout ви можете через Wi-Fi підключити компактний принтер SELPHY SQUARE QX10 до свого мобільного пристрою або під’єднати свій планшет чи телефон до Canon Zoemini через Bluetooth® із програмою Canon Mini Print для миттєвої публікації своїх виразних фотонаклейок.

Ви можете додати кілька фото на листівку або намалювати щось на полях для створення персоналізованого витання або листа подяки. Просто наклейте їх у щоденник, щоб назавжди запам’ятати креативний наряд або найвеселіший момент вечірки — ви самі вибираєте, що закарбувати в пам’яті. Діліться своїми враженнями й сюжетами в максимально творчий і креативний спосіб.

Прикрашайте світ навколо себе

A garland of photos printed on the Canon SELPHY SQUARE QX10 hanging from the wall.

Фотографії на стінах — відмінний спосіб продемонструвати свій характер. Від портретів домашніх улюбленців до знімків із відпустки й фотографій із друзями та родиною — це може будь-що, що вас надихає. 

Портативний принтер SELPHY CP1300 забезпечує швидкий і зручний друк зі смартфонів та планшетів з Android і iOS через бездротове з’єднання (безпосередньо та через безкоштовну програму Canon PRINT). Цей пристрій чорного, білого або рожевого кольору дозволяє створювати бездоганні роздруківки різних розмірів: від поштових листівок до аркушів із міні-наклейками.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Схожі статті
A hand taking a printed sheet of vibrant images from a Canon SELPHY CP1300 printer surrounded by beads, necklaces and a colour chart.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Плануйте, грайте та друкуйте

Дізнайтеся, як програма компонування фотографій SELPHY допомагає планувати чудові творчі проекти.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Грайливі роздруківки з Paperboyo

Розважайтеся, друкуйте й публікуйте: зірка Instagram Paperboyo експериментує з Canon SELPHY Square QX10.

A woman prints out a picture on a Canon SELPHY Square QX10. Positioned upright on the desk in front of her is an outfit inspiration mood board.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Створення миттєвої дошки настрою

Виведіть свої креативні проекти на новий рівень і дізнайтеся, як створити дошку настрою.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів