ocean view at sunset

ЗЙОМКА ПЕЙЗАЖІВ

Секрет створення знімків моря

Вражаючий контраст берега і моря, форми, які створює світло, коли воно віддзеркалюється від води, а різкі зміни погодних умов роблять морські пейзажі особливо популярною темою для пейзажних фотографів. Створення ідеального знімка може бути складним завданням, але потрібно трохи часу, щоб зрозуміти умови, позиціонування та композицію, і ви будете винагороджені прекрасними, творчими результатами.

Фантастичне світло — Єдине, що відокремлює серйозних фотографів пейзажу від подорожуючих з фотокамерою - це любов і розуміння світла. Вибір найкращого часу доби для здійснення морського пейзажу надзвичайно важливий, оскільки світло змінюється за інтенсивністю, напрямком та кольором протягом дня.

Ідеальний час — Слід розуміти, що не існує такого поняття, рано вранці чи пізно ввечері природа подарує вам надзвичайні кольори.

Погодні умові — Зйомки морських пейзажів незмінно будуть впливати на те, що відбувається на небі, а також на морі. Погода може додати справжній інтерес до морського пейзажу, будь то гладкі крихітні золоті хмари чи шторм, із передчуттям темряви. Знову ж таки, немає кращої погоди для зйомки, але навчитися бачити цікаві погодні умови і знати, як зробити найкращу з них фотографічно - це чудова навичка.

Зйомка рухів - Створення відчуття руху до морського пейзажу може додати інтересу до інакше середньої сцени. Два ключових напрямки, на яких слід зосередитись, - це відносно повільний рух моря і неба. Для зйомки їх руху потрібна невелика швидкість затвора та підтримка камери, як правило, штатив.

Збереження низького рівня ISO та діафрагми (великий f / число) дозволить збільшити швидкість затвора, використовуйте віддалений затвор для зйомки протягом 30 секунд. Подивіться, як рухливі хмари та вода, що біжить по пляжу, розмиваються в шовковисто-гладке миття кольору. Також можна підвищити швидкість затвора до надшвидких швидкостей, щоб захопити окремі крапельки хвиль, що розриваються.

Схожі статті
A woman wearing a red strapless dress crouches down to take a picture with a Canon EOS R10.

ФОТОГРАФІЇ З ПОДОРОЖЕЙ

10 порад із туристичного фотографування

Фотограф і блогерка Діана Міллос поділилася найкращими порадами щодо створення дивовижних туристичних фотографій.

SEASCAPE PHOTOGRAPHY

ФОТОГРАФУВАННЯ ПЕЙЗАЖІВ УЗБЕРЕЖЖЯ

Фотограф, який спеціалізується на зйомках пейзажів узбереж та динамічних сюжетів

Дивіться, і Стів навчить вас як робити однаково гарно знімки пейзажів та динамічних моментів.

How to photograph water

ОСНОВИ ФОТОГРАФІЇ

Як фотографувати воду

Ці п’ять порад від експертів допоможуть вам робити вдалі знімки води, що тече, падає, розбризкується або перебуває в стані спокою.

Додайте цікавинку Іноді просто фотографування моря та горизонту не робить найбільш захоплююче зображення, нам, як глядачам, потрібно щось, що привертає увагу до зображення та забезпечує трохи візуального інтересу.

Погляньте навколо, як скласти свої морські пейзажі, які використовують об’єкти переднього плану. Рукотворні об'єкти, такі як пляжі, човни, пірси та маяки, додають контраст природному середовищу, тоді як природні особливості, такі як арки, стовпи, скельні масиви, галька, викликають інтерес, якщо ви хочете зосередитись на природних елементах.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів