Об’єктиви RF

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM

Портативний, універсальний 10-кратний об'єктив для системи EOS R, стане вашим ідеальним помічником за будь-яких обставин, починаючи від широкоформатних пейзажів до портретів, що заповнюють кадр, і навіть від знімків видів спорту та дикої природи.

Canon Camera

Зйомка одним об’єктивом

Розширюйте можливості втілення своїх творчих ідей із повнокадровими камерами з 10-кратним збільшенням. Єдиний об’єктив для будь-якої зйомки: від масштабних пейзажів до виразних портретів і кадрів динамічних подій.

Мобільність і невимушеність

Пориньте у свободу фотографії за допомогою єдиного багатофункціонального об’єктива. RF 24-240MM F4-6.3 IS USM із практично будь-якого фокусною відстанню важить лише 750 г. Ідеальний пристрій у подорожах.

Canon Camera

Якість повнокадрового зображення

Насолоджуйтеся якістю повнокадрового зображення в усьому діапазоні 10-кратного збільшення Стабілізатор зображення забезпечує чіткість і різкість в умовах слабкого освітлення і великої фокусної відстані.

Швидке та універсальне фокусування

Функція автофокусування працює швидко й тихо – чудовий варіант для фотографії дикої природи. Під час відеозйомки RF 24-240MM F4-6.3 IS USM фокусується повільніше, надаючи кадрам професійного вигляду з ефектами зменшення різкості.

Canon Camera
Canon Camera

Об’єктив RF

Система EOS R забезпечує виняткову ефективність завдяки швидкому фокусуванню практично по всьому кадрові і вбудованій функції цифрової оптимізації об’єктива. Кільце керування об’єктивом налаштовується відповідно до конкретних потреб.

Технічні характеристики

 • Універсальний діапазон масштабування з 10-кратним збільшенням

  Фокусні відстані від 24 мм до 240 мм

 • Майже безшумна технологія фокусування Nano USM

  Швидка зйомка фото; плавність відео

 • П’ятиступеневий стабілізатор зображення

  Запобігає розмиттю зображення через тремтіння камери

 • Вага лише 750 г

  Компактний легкий корпус

 • Семипелюсткова кругова діафрагма

  Забезпечує згладжені реалістичні ефекти боке

 • Велике кільце масштабування з функцією блокування

  Повертається на 100˚

 • Плавне 1/8-ступеневе керування діафрагмою

  Чудова функція для відеозйомки

 • Налаштовуване кільце керування об’єктивом

  Регулювання відповідно до ваших потреб

Комплект поставки

 • Об’єктив RF 24-240MM F4-6.3 IS USM

 • Кришка об’єктива E-72II

 • Кришка RF для захисту об’єктива від пилу

 • Комплект із посібником користувача( EUR)

Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Вам допомогти вибрати наступний об’єктив?

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

У руках професіоналів

Дізнайтесь яких результатів можна досягти із об’єктивом Canon RF 24-240MM, коли останній знаходиться у руках справжніх професіоналів.

Canon Camera

Аксесуари для об’єктивів

Більше можливостей для налаштувань ракурсів зйомки завдяки об’єктивам Canon й аксесуарів до них. Наш асортимент кришок для об'єктивів, футлярів та мішечків гарантує, що ваші об'єктиви будуть надійно та захищеними. Бленди для об'єктива та фільтри для об'єктивів, спеціально розроблені для захисту вашого об'єктива в різних робочих умовах, наприклад, він здатен фільтрувати розсіяне світла або може додати природнє світло в кадр.

Подібні продукти й вироби

 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

  Телеб’єктив серії L, який можна використовувати як ширококутний, — ідеальне рішення для фотографів, що цінують універсальність.
 • Об’єктиви для EOS R

  RF 24-105mm F4L IS USM

  Легкий та універсальний об’єктив серії L з фокусом 24–105 мм і діафрагмою f/4 із швидким і безшумним автофокусом та 5-точковою системою стабілізацією зображення.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.

Телеоб’єктиви

З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.
Докладніше