Photo printing buyer’s guide

ДРУК

П’ять типів людей, кому дійсно потрібен принтер: чи належите ви до них?

Чи дійсно вам потрібен принтер? Насправді більшості з нас від потрібен. Дійсно, принтера на роботі або в інституті може бути достатньо, якщо ви нечасто щось друкуєте, але іноді трапляються ситуації, коли власний принтер вдома міг би зберегти вам купу часу, спростити життя, надихнути вас або ваших дітей на творчість або допомогти вам із бізнесом.

Молоді мамо й тато

A father helps his daughter make greeting cards out of photographs printed with PIXMA TS 9551C.

Шкільні роки – саме той період, коли креативність дитини зашкалює. Ви як батьки маєте стимулювати творчі прагнення своїх дітей і повинні бути готові до всього, що на вас чекає у новій навчальній чверті. Вам знадобиться принтер, на якому можна буде легко роздруковувати завдання і який також відкриває можливості для творчості.

Canon PIXMA TS9541C  – компактний принтер, сканер та копір, що підтримує аркуші розміром A3 та обладнаний великим 10,8-сантиметровим сенсорним екраном з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, з яким зможуть працювати навіть малі діти. Відкрийте для себе цілу низку можливостей для творчості з використанням різних носіїв, включаючи магнітний та клейкий фотопапір Canon (з’явиться в грудні 2018 р.). А нова програма для створення мініатюрних наклейок для iOS та Android (з’явиться в листопаді 2018 р.) дозволить вам навіть друкувати власні наклейки. З моделлю Canon PIXMA TS9541C ви також можете створювати власний обгортковий папір та альбомні сторінки на основі будь-якого із 45 шаблонів просто із сенсорного екрана.

Цей принтер у поєднанні з безкоштовним веб-сервісом Canon Creative Park стане джерелом нескінченного весілля для ваших дітей. Широкий вибір шаблонів дозволить вашим дітям друкувати й створювати будь-що від карнавальних масок і листівок до ляльок, паперових літаків, фігурок динозаврів і моделей космічних кораблів.

Студент-фотограф

The Canon PIXMA TS8250 printing a fine art landscape photograph.

Як фанат фотографії або студент-фотограф, що любить свою справу, ви, напевно, проводите більшість часу в пошуку сюжетів для цікавих знімків. Можливість отримати результати своєї роботи в матеріальному вигляді допомагає оцінити їх і зрозуміти, що можна покращити, тому ви регулярно відвідуєте місцеву службу фотодруку, щоб потім показати свої твори вчителю, друзям або колегам. Але замість того, щоб чекати, доки ваші знімки буде надруковано, ви можете суттєво спростити свій робочий процес завдяки власному принтеру.

Те, на що слід звернути увагу в першу чергу, – це можливість робити викокоякісні роздруківки без полів розміром до A4, щоб добре бачити всі деталі кожного знімка. Важливу роль у цьому відіграє тип чорнил, які використовує принтер, і оригінальні чорнила Canon дозволяють створювати дуже яскраві фотографії. Стильний принтер серії Canon PIXMA TS8240 з функціями бездротового зв’язку використовує шість окремих видів чорнила для створення деталізованих якісних роздруківок. Як і всі найсучасніші передові моделі на планеті, від підтримує бездротовий зв’язок і сумісний з програмою Canon PRINT, а також AirPrint, Mopria для Android та Windows 10 Mobile, завдяки чому ви можете легко друкувати фотографії просто зі смартфона або планшета.

Незалежний власник бізнесу

Схожі статті
Printer fun for everyone

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розваги з принтером для кожного

Шість способів зарядити енергією свою оселю, родину та пристрої за допомогою принтера PIXMA.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Кращий принтер для домашнього офісу

З принтером Canon PIXMA TR 4640 працювати з дому дуже легко.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

A female business owner prints with PIXMA TS9550 while drawing and using a ruler at her desk.

Якщо ви проводите весь тиждень з понеділка по п’ятницю в домашньому офісі або працюєте і вдома, і на робочому місці, ви скоро відчуєте, що вам дійсно потрібний принтер для дому, щоб не втрачати можливості для ефективної роботи, які є в кожному офісі.

Незважаючи на свій компактний розмір, стильний і витончений принтер серії Canon PIXMA TS9540 може друкувати великі аркуші розміром до A3, що дозволяє легко готувати документи для клієнтів і колег прямо з дому. Ви також можете створювати професійні буклети просто з 10,8-сантиметрового сенсорного екрана. Принтер Canon PIXMA TS9540 друкує чіткі документи з використанням спеціальних чорних пігментних чорнил, а функція автоматичного подавання аркушів дозволяє копіювати документи довжиною до 20 сторінок (розміру A4, Letter або Legal), не скануючи кожну з них окремо.

Принтер Canon PIXMA TS9540 можна навіть зробити частиною інтелектуального офісу. Завдяки сумісності з Amazon Alexa * ви зможете друкувати контрольні списки та інші документи голосовими командами, такими як «Алекса, запустити принтер Canon», до служби Amazon Echo або іншого пристрою з підтримкою Alexa. За допомогою голосових команд ви навіть можете перевіряти залишок чорнил у своєму принтері.

Авторитет у мистецтві

A young woman wearing a yellow jacket takes a selfie with the Canon M50 in a city environment.

Де б ви ні були, все надихає вас на творчість і ви завжди першим помічаєте можливість для чудового знімка, який можна відразу опублікувати в соціальних мережах. Але навіть якщо ви надсилаєте більшість своїх фотографій до соціальних сайтів, принтер дозволить вам зберегти ваші ідеї в матеріальній формі через багато часу після того, як вони зникнуть у стрічках ваших читачів у соціальних мережах. Фотопринтер потрібен вам не тільки для того, щоб створювати фотографії на стіну, але й для розширення творчих можливостей. Роздруковані знімки дозволять вам розсунути межі вашої фототворчості або навіть зазирнути до інших жанрів.

Компактна модель SELPHY CP1300 легко вміщується до сумки та швидко створює знімки, які довго зберігаються. Достатньо зробити фотографію зі смартфона або камери з підтримкою Wi-Fi і надіслати її на пристрій SELPHY, який миттєво роздрукує її у форматі 102 × 152 мм (4 на 6 дюймів), допомагаючи вашим найкращим ідеям надихнути вас та інших на подальшу творчість.

Фотограф-митець

A large high-res fine art photograph bring printed from a Canon imagePROGRAF PRO-1000

Після вашої першої виставки у фотоклубі вам надійшло запрошення розмістити ваші знімки у місцевому кафе, і тепер у вас уже є кілька потенційних покупців. Дотепер ви користалися послугами місцевою друкарні, але у вас виникає бажання більше контролювати процес друку, щоб швидше реагувати на запити клієнтів. Власний фотопринтер також дозволяє швидко створювати додаткові копії знімків для продажу на місцевих ринках і виставках мистецтва.

Ваш принтер має підтримувати спеціальні види професійного паперу та інші матеріали, щоб знімки можна було друкувати на носіях, які найкраще підходять для кожного сюжету. Чорнила, сумісні з вашим принтером, також мають забезпечувати точне та чітке відтворення кольорів. Лінійка професійних принтерів Canon, моделі PIXMA PRO-100S, PIXMA PRO-10S та відзначений нагородами принтер imagePROGRAF PRO-1000 для друку у форматі A2 – найнадійніший вибір для будь-кого, хто хоче продемонструвати свої роботи максимально широкій аудиторії. Ці моделі використовують спеціальні монохромні чорнила, завдяки чому ви отримуєте насичений щільний чорний колір, що ідеально підходить для виставок та галерей. Додаткова перевага принтерів PRO-10S та Pro-1000 – використання пігментних чорнил, які довше зберігають колір, дозволяючи глядачам десятиліттями захоплюватися вашими творами.

Професійний друк також не має бути надскладною задачею: додатковий модуль Canon Print Studio Pro дозволить вам досить легко досягти неперевершеної якості фотографій.

* Amazon та Alexa є товарними знаками компанії Amazon.com, Inc. або її дочірніх компаній.

Написано Олівером Атвелом (Oliver Atwell)

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів