СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

Методи просування контенту

Зробити так, щоб контент у соціальних мережах виділявся серед інших, не так вже й складно. Покращте якість своїх публікацій за допомогою цих порад щодо фотозйомки та зйомки відеоблогів.
Canon Camera

Платформи соціальних мереж переповнені людьми, які намагаються привернути увагу до свого контенту. Але як зробити так, щоб ваші публікації виділялися поміж інших?

На думку чотирьох митців, які взяли участь у спільній кампанії Crew Create від Canon, вам потрібні лише три речі: пристрасть до своєї справи, бажання розширити свої творчі кордони та публікації максимально високої якості.

Перші дві складові залежать від вас, але що стосується останньої, то ось кілька порад щодо фото- та відеозйомки як для початківців, так і для досвідчених інфлюенсерів.

1. Візьміть рукоятку… та штатив

Жінка з блакитним волоссям сидить перед ноутбуком, а камера Canon на невеликому штативі знімає її.

Зйомка відеоблогу на камеру — це стандартний прийом, який став ще простішим завдяки найкращим камерам Canon для ведення відеоблогів, таким як Canon EOS M50 Mark II зі змінним кутом нахилу екрана й Canon PowerShot G7 X Mark III із сенсорним екраном із можливістю нахилу, що дозволяють бачити себе під час зйомки. Однак, придбавши рукоятку, ви зможете ще більше підвищити якість контенту, знятого з рук. Завдяки рукоятці можна знімати на камеру з нових зручних кутів, а також отримати в результаті більш естетичну якість відео. Поворотне кріплення на штативі-рукоятці Canon HG-100TBR дозволяє знімати у вертикальному форматі — ця функція ідеально підходить для зйомки відеоісторій в Instagram або TikTok. А завдяки розширеному діапазону значень фокусної відстані ви можете знімати селфі з більш вдалих і приємних ракурсів, через що ваші публікації здаватимуться більш професійними.

Штатив-рукоятку Canon HG-100TBR також можна використовувати як штатив для зручності творчого процесу — він забезпечує стійку опору для зйомки в повний зріст, запису відеоуроків або знімання сцен із широким кутом огляду, у тому числі вашого оточення або друзів. Зірка TikTok і танцюристка Ніфе використовує цю рукоятку для зйомки різного контенту — часто разом із пультом дистанційного керування Bluetooth з автоспуском відеозйомки на своїй камері EOS M50 Mark II.

«Іноді я знімаю з рук, але іноді мені потрібно підготуватися і відійти від камери. Мені може знадобитися, щоб в кадрі був корпус або все тіло. Я повинна мати можливість рухатись у кадрі, і мені потрібен час, щоб зайняти позу перед початком зйомки», — говорить вона. — Пульт дистанційного керування дуже зручний у використанні. З ним мої виходять коротшими. Мені не доводиться редагувати початок відео або перезапускати музику через те, що трек вже давно розпочався».

2. Не пропустіть жодної миті завдяки уповільненій зйомці

Людина знімає стіну з неоновим графіті полуниці за допомогою камери Canon PowerShot G7 X Mark III.

Важливо показати своїм підписникам якомога більше вражаючих деталей. Саме тому багато з найкращих камер для авторів контенту підтримують уповільнену зйомку. Спробуйте використовувати уповільнену зйомку для посилення напруги або виразності вашого контенту або щоб не згаяти неймовірні моменти, що тривають долі секунди.

У режимі відео камера Canon PowerShot G7 X Mark III може знімати зі швидкістю 120 кадр/с у форматі Full HD. Уповільнена зйомка зі швидкістю 120 кадр/с автоматично дозволяє отримати відеоролик зі швидкістю 30 кадр/с, що в чотири рази повільніше, ніж під час зйомки. Fat Cap Sprays використовує цей прийом для серійної зйомки насичених кольорів, передаючи яскравість і красу свого мистецтва.

«Люди більш активно реагують на якісний контент, коли бачать на екрані кольори, наче вони бачать моє мистецтво на вулиці», — пояснює він. — Коли я малюю з балончика зображення з ефектом сяяння, знімок виходить запиленим. Це схоже на велике полум’я. Камера PowerShot G7 X Mark III знімає зі швидкістю 120 кадр/с, що дозволяє мені красиво відтворити ефект полум’я з іскрами. Я можу продемонструвати дивовижні деталі мого мистецтва, і ви бачите дію в той момент, коли вона відбувається».

3. Жодних розмитих кадрів з автофокусуванням із відстеженням

Камера Canon EOS R6 із від’єднаним мікрофоном лежить у траві — на задньому плані людина виконує футбольний трюк.

Щоб ваш контент виглядав бездоганно, переконайтеся, що кадр залишається чітким за допомогою системи автофокусування на вашій камері.

Камери Canon EOS RP та Canon EOS R6 оснащені системою автофокусування Dual Pixel CMOS, а також системою відстеження обличчя та очей, що робить їх ідеальними для самостійної зйомки контенту вдома або для зйомки динамічних рухів. Увімкніть функцію АФ зі стеженням для відеозйомки на панелі керуванням системою автофокусування вашої камери, і вона буде постійно знаходити фокус під час зйомки. Установивши метод автофокусування на розпізнавання та відстеження облич, камера буде автоматично визначати обличчя людей, фокусуватися на них і відстежувати їх, тоді як об’єкти можна відстежувати простим дотиком до сенсорного екрана.

Влогер, що знімає футбольні трюки Еван Беггот (на прізвиськоEABSkills), використовує камеру Canon EOS R6, яка відстежує точки фокусування на 100 % кадру, щоб залишатися у фокусі незалежно від того, як швидко він рухається.

«Функція, яка є для мене найбільш важливою, — це автофокусування, — говорить він. — Я зазвичай рухаюся дуже швидко й на кадрах переміщуюсь вправо, вліво, вперед, назад. Я можу рухатися туди-сюди й ніколи не випадаю із зони різкості».

4. Персоналізуйте кожну фотографію

Щоб ваші підписники отримували контент, який їм подобається, робити знімки так само важливо, як і знімати відео, тому дуже важливо, щоб те, що ви завантажуєте в соціальні мережі, відображало вашу творчість.

Усі камери Canon EOS оснащені спеціальними стилями зображення для персоналізації параметрів ваших фотографій. Завантажте або створіть власні стилі зображення, завантажте їх у камеру та отримуйте «лайки» завдяки своїм унікальним знімкам.

Британський відзначений нагородами музикант і продюсер Джек Герретт любить самовиражатися за допомогою фотографії і використовує стилі зображення для надання індивідуальності своїм знімкам. «Я створив стиль зображення для своєї камери Canon EOS RP — чорно-білий пресет, завдяки якому кожна моя фотографія виглядає неймовірно. Я багато фотографую свою собаку, і всі фотографії, які я робив досі, виглядають, як знімки Енні Лейбовіц», — говорить він.

5. Використовуйте фокусну відстань не лише для масштабування

Молодий чоловік у білому джемпері з капюшоном регулює налаштування на своїй камері.

Фокусні відстані призначені не тільки для збільшення або зменшення масштабу – вони також можуть використовуватися як інструмент творчого вираження. Ви можете повністю змінити враження, яке справляє ваш об’єкт знімання, просто вибравши правильну відстань об’єктива.

Фокусна відстань може суттєво змінити художнє сприйняття вашого контенту. Ви можете експериментувати з різними об’єктивами для точного налаштування настрою та ефектності відзнятого.

Ширококутні об’єктиви змінюють сприйняття відстані глядачем, збільшуючи об’єкти переднього плану, що призводить до збільшення видимої глибини сцени. Це створює індивідуальний стиль, привертаючи увагу глядачів, створюючи в них відчуття, немов вони знаходяться в кімнаті разом із вами — це чудовий варіант для самостійної зйомки контенту, не виходячи з дому, наприклад зйомки відеоуроків.

Телеоб’єктиви мають більш вузьке поле зору, наближаючи глибину зображення, через що предмети здаються ближче, ніж вони є. Невеликий телеоб’єктив, наприклад в еквіваленті 85-міліметрового кадру, може додати обличчю більш естетичного вигляду, а завдяки довшому телеоб’єктиву камеру можна встановити у віддаленому місці для зйомки динамічних сцен, наприклад футбольних трюків. Вони також стискають відстань, створюючи видимість меншої глибини різкості, завдяки чому сильно розмитий фон, що перебуває поза фокусом здається ближчим до об’єкта, що знаходиться у фокусі. Користуйтесь об’єктивами з більшою фокусною відстанню, щоб контролювати середовище, використовуючи розмиття з метою виділення і підкреслення важливих аспектів кадру для надання фотографії професійного вигляду.

З камерою Canon EOS R6 та об’єктивом Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Еван використовує можливості телеоб’єктива з наближення фону, щоб поміститися в кадр на фоні воріт. «Я відводжу камеру дуже далеко назад, — пояснює він. — Натискаю кнопку затвора наполовину й збільшую кадр із фокусною відстанню 200 мм. Виходить гарний ефект невеликої глибини різкості».

Це дозволяє не лише отримати яскравий кадр, але й встановити камеру у віддаленому місці під час виконання трюків.

6. Виходьте в прямий ефір

Хлопець із бородою, що сидить на дивані гірчичного кольору, установлює камеру Canon, щоб зняти себе.

Зв’язок і взаємодія з аудиторією — це важлива складова успіху автора онлайн-контенту, що дозволяє ділитися творчістю з іншими людьми. На щастя, більшість бездзеркальних та цифрових дзеркальних камер Canon можуть використовувати службову програму Canon EOS Webcam Utility для прямих трансляцій контенту онлайн через ПК або Mac. Ваша камера — це ваш ключ для зв’язку з аудиторією, тож спробуйте.

«Я завжди намагаюся знайти способи ділитися своєю музикою з рештою світу в процесі її створення, і один із найкращих, найшвидших і найпростіших способів зробити це — пряма трансляція, — говорить Джек, який за допомогою камери Canon EOS RP збирається вийти в прямий ефір зі своїми шанувальниками. — Це змусило мене замислитися над тим, що я можу частіше проводити трансляції, особливо зі своєї студії».

Про те, яке обладнання Canon використовують наші чотири автори контенту й чому, читайте тут.


Автор: Петер Волінські (Peter Wolinski)

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

  Креативна співпраця

  Чотири митці, що користуються обладнанням Canon, поєднали зусилля й свої різні навички, щоб створити неймовірне коротке відео.

 • Камера Canon PowerShot G7 X Mark III із закріпленим на руці карданним підвісом, розміщеним на стіні поруч із балончиками з фарбою.

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

  Найкраще обладнання для створення контенту

  Дізнайтеся, яке обладнання використовують ці чотири абсолютно різних автори онлайн-контенту та як воно допомагає їм вивести контент на новий рівень.

 • Жінка встановлює камеру Canon PowerShot G7 X Mark III поруч із ноутбуком, щоб провести заняття йогою зі своєї вітальні.

  КОМПАКТНІ КАМЕРИ

  Компактно, але змістовно.

  Дізнайтеся, як PowerShot G7 X Mark III може допомогти вам розкрити творчий потенціал у повсякденному житті.

 • СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

  Туристичний відеоблогінг із надширококутним об’єктивом

  Туристичний відеоблогер Хлоя Ганнінг (Chloe Gunning) знімає денну поїздку містом на об’єктив Canon RF 16mm F2.8 STM.