ТВОРЧИЙ ДРУК

Завдання зі створення паперових моделей 2: літній пікнік

У другій частині нашої добірки сезонних завдань із виготовлення паперових моделей ви дізнаєтеся, як молода сім’я створювала реквізит для ігор і прикраси для пікніків із допомогою принтера Canon PIXMA та програми Creative Park.
Дві жінки з фотореквізитом із паперу сидять із маленькою дитиною на ковдрі для пікніка, на якій розставлені яскраві паперові вироби Creative Park.

У межах завдання зі створення паперових моделей PIXMA ми запропонували майстрам і сім’ям виготовити красиві вироби з паперу для різних подій протягом року.

Цього разу настала черга ілюстратора Емми Хаукатт-Келлі, її дружини Клер та їхнього маленького сина. Завдання для сім’ї? З допомогою принтера PIXMA та шаблонів із програми Creative Park від Canon створити прикраси й реквізит для ігор і літнього пікніка.

Завдання 2: літній пікнік

Кошик для пікніка, наповнений виробами з паперу Creative Park, стоїть на яскравій ковдрі. Навколо нього лежить ще кілька виробів із паперу, зокрема морозиво, літачки та гра в лото.

Створення прикрас із паперу для пікніка — чудовий спосіб провести літні канікули. Ви можете витратити день на створення виробів із паперу й смачних закусок, а наступного дня вирушити до парку, щоб насолодитися всім тим, що ви зробили.

Незалежно від того, влаштовуєте ви пікнік у своєму саду або в місцевому парку, це чудовий спосіб максимально насолодитися довгими літніми днями. А програма Creative Park від Canon допоможе зробити ваш пікнік по-справжньому унікальним: від красивих меню до яскравих прапорців і сотень інших літніх варіантів оформлення.

Створення власних літніх прикрас — це також доступний спосіб зробити день на природі цікавішим для дітей, а також запропонувати їм творче заняття. На відміну від пластику, з якого виготовлено більшість дитячих прикрас і іграшок, ви можете переробити свої паперові витвори згодом або зберегти їх на майбутнє.

Працюючи над темою літа, Емма та Клер повинні були обдумати, яким буде пікнік для їхньої молодої сім’ї. Емма любить займатися творчістю і нещодавно розпочала власну справу як ілюстратор, проте їхній син ще замалий для складання більш складних шаблонів Creative Park, тож їм довелося шукати шаблони, які підходять для будь-якого віку.

«Ми вирішили зробити невелику коробку у формі камери, щоб йому було цікаво, і в нас вийшло ідеальне місце для зберігання солодощів», — пояснює Емма. У Creative Park є проєкти різних рівнів складності, а коли ви побачите результати, ви подумаєте: «Так, це я зробив!».

Ось як виготовити власноруч реквізит для ігор і прикраси для пікніків із паперу.

Майстер Емма Хаукатт-Келлі посміхається, склеюючи шаблон паперової моделі морозива з паперу з програми Canon Creative Park.

Познайомтеся з творцем

Хто: Емма Хаукатт-Келлі

Чим займається: мама та ілюстратор

Хто ще бере участь: Клер Хаукатт-Келлі та їхній син

Ось що вам знадобиться.

Вибір шаблонів на літню тематику

Знімок зверху шаблонів Creative Park та частково зібраних моделей із паперу, розставлених на столі.

Емма та Клер вирішили зробити аксесуари й прикраси для пікніка, а також кілька ігор та іграшок для їхнього маленького сина.

Пара рук тримає смартфон, на якому у відкритій програмі Creative Park видно шаблон паперової моделі морозива з паперу.

Завдяки великому вибору шаблонів у програмі Creative Park можна знайти простіші варіанти для дітей, а також складніші шаблони для дорослих, тож кожен зможе взяти участь.

Клер сподобався вибір шаблонів на вебсайті Creative Park, і вона вважає його добре впорядкованим та зручним для пошуку. «Я кілька годин поспіль із задоволенням передивлялася всі проєкти», — каже вона.

Переглянувши контент на вебсайті Creative Park, Емма та Клер вирішили розпочати роботу над завданням із шаблонів коробки у формі камери, корони, морозива та паперового літачка, але якщо ці шаблони не підходять для вашої події, на вибір є сотні інших. Вашим малюкам подобаються динозаври або іграшки-антистрес? Тож чому б не влаштувати цікавий тематичний пікнік?

Creative Park також підкаже вам, скільки часу займе виготовлення паперового виробу із шаблону, щоб ви могли спланувати процес і переконатися, що маленькі діти не занудьгують.

«Ми вибрали шаблони, які дозволять зробити дійсно красиві та унікальні прикраси для пікніка», — розповідає Клер про свій вибір.

Друк і вирізання шаблонів

Яскравий шаблон морозива з програми Creative Park від Canon, що друкується на принтері Canon PIXMA.

Емма та Клер підключили смартфон до принтера PIXMA і надрукували свої шаблони прямо з програми Creative Park. Ви також можете використовувати вебсайт Creative Park. «Це дуже зручно. Вам не потрібна велика кількість обладнання, щоб дати життя своїм творінням, крім того принтер друкує швидко», — каже Емма.

Пара рук вирізає ножицями шаблон морозива з програми Creative Park.

Емма вважає виготовлення шаблонів для пікніка цікавим і захоплюючим заняттям. «Потрібно зосередитись, щоб випадково не відрізати щось зайве, але мій мозок був настільки сконцентрований на цьому, що я не могла думати ні про що інше», — каже вона.

Вибравши шаблони, ви можете роздрукувати їх прямо зі свого смартфона через вебсайт або програму Creative Park на принтері Canon, як-от PIXMA TS5340.

Після того як шаблони будуть роздруковані, можна приступати до вирізання — для складніших дизайнів можна використовувати канцелярський ніж і обробну дошку або ножиці.

Створення прикрас із паперу

Маленька дитина, що сидить за столом між двома жінками, склеює паперовий шаблон морозива з допомогою клею.

На думку сім’ї, клейовий пістолет дуже зручно використовувати для збирання складних шаблонів, але для дітей вони рекомендують працювати з клей-олівцем або клейкими точками.

Жінка сидить за маленьким синім столиком в оранжереї і акуратно склеює дві частини шаблону паперової моделі морозива з паперу.

Головні поради Клер — наводити лінії згину й не поспішати. «Не поспішайте, і ви побачите, що це заспокоює!», — додає Емма.

Перед складанням і склеюванням не забудьте навести лінії згину з допомогою лінійки, оскільки це надасть шаблонам правильнішої форми в готовому вигляді. Емма каже, що це була найскладніша частина під час виготовлення прикрас. «Це потрібно зробити до того, як ви складете прикрасу, оскільки рекомендований папір досить щільний, — говорить вона. — Коли ви це зробите, буде легше склеїти шаблон».

Також рекомендується зробити прикраси за день до того, як ви поїдете на пікнік, щоб клей встиг висохнути.

Проведення літнього пікніка

Маленька дитина сидить у саду між двома жінками, яких майже не видно в кадрі, і тримає перед собою яскраву камеру з паперу.

Емма та Клер зробили для свого сина кілька ігор та іграшок, зокрема коробку у формі камери, з якою було цікаво грати і в якій було зручно зберігати частування.

Принтер Canon PIXMA, на якому лежать чотири паперові вироби на тему пікніка, стоїть на столі в невеликій кімнаті.

Сім’ї дуже сподобалися створені ними прикраси для пікніка з паперу, і вони зробили більше, ніж було потрібно, оскільки захопилися творчим процесом. Ви також можете використовувати свої вироби для вечірок із нагоди дня народження або як реквізит для дитячих ігор.

Після того як ви підготували всі літні прикраси, настав час готуватися до пікніка, незалежно від того, чи ви просто розстелите ковдру на задньому дворі, чи підете до найближчого парку. Можна навіть влаштувати пікнік у приміщенні, якщо погода не дозволяє зробити це на природі або якщо у вас немає можливості посидіти в саду — просто розстеліть плед на підлозі у вітальні й увімкніть улюблені пісні з літніми мотивами.

Емма і Клер знайшли на вебсайті Creative Park великий вибір фотореквізиту на тему пікніка, щоб зробити цю подію ще цікавішою. Ви також можете знайти фотореквізит для вечірки з нагоди дня народження, спортивної події, Хелловіну або Різдва.

Сім’я також зробила реквізит для гри в лото, щоб весело провести час на свіжому повітрі. Ви також можете спробувати зробити щось більш складне, без використання паперового шаблону, наприклад паперового змія.

Клер каже, що, виконавши завдання, вона хотіла б знову спробувати зайнятися виготовленням виробів із паперу. «Мені подобається, що можна зробити прикраси для кожної пори року. Тут можна знайти безліч різдвяних шаблонів, а коли ми матимемо час, ми із задоволенням візьмемося за більш складні проєкти, наприклад мініатюрну пекарню або фігурки тварин зі складною геометрією».

Крім того, що створення іграшок та аксесуарів із паперу є цікавим заняттям, це також більш екологічно, ніж пластик, тому що їх відносно дешево робити й легше утилізувати, коли вони набриднуть дітям. Матовий фотопапір Canon можна переробляти як звичайний папір / картон, але цього не можна робити, якщо ви чимось прикрашаєте свої роботи або використовуєте клей (завжди перевіряйте місцеві правила переробки).

«Пластик скрізь, — продовжує Клер, — особливо коли йдеться про речі для дітей. Я прагну використовувати те, що можна переробити».

Стежте за нашим наступним завданням, яке буде присвячене осінній вечірці з нагоди дня народження. А поки що подивіться, що ще можна зробити з допомогою шаблонів Creative Park, і не забувайте ділитися своїми витворами із хештегом #MadeWithPixma. Ви також можете знайти багато надихаючих ідей на нашій сторінці Pinterest. Нехай щастить!

Знімок зверху камери Canon, що стоїть на принтері Canon PIXMA, а на задньому плані видно колаж із фотографій.

CANON CLUB

Ексклюзивна спільнота для таких творців, як ви. Займайтеся улюбленою справою і отримуйте підтримку, натхнення, переваги тощо. Зробити це легко. Придбайте товар. Зареєструйте його. Приєднайтеся до Canon Club.
Tamzin Wilks

Пов’язана продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340

  Продемонструйте свої дизайнерські здібності за допомогою PIXMA TS5340 із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих програм та надзвичайно простим підключенням до смартфону.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.

Схожі статті