A child sat at a table with a parent creating colourful papercrafts using a Canon printer.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Моделі з каталогу Creative Park для навчання і розваг ваших дітей

На вулиці дощ і діти нудьгують у своїх кімнатах? Або ж ви вимушені залишатися вдома надто довго й хочете знайти натхнення, щоб якось розважити себе й близьких чи навіть чомусь навчитися? У будь-якій із цих ситуацій вироби з паперу допоможуть вам! Це чудова розвага для всієї родини, яка заспокоює та допомагає зосередитися. Creative Park від Canon — це безкоштовний інтернет-ресурс, з якого будь-який власник принтера може завантажити сотні чудових моделей паперових виробів найрізноманітніших видів. Наприклад, розділ для родини містить цілу купу цікавих моделей, у тому числі ігри, таблиці нагород, лабіринти, математичні об’єкти, алфавіти різних мов — і це лише деякі з них, тож вмикайте принтер і починайте творити!

Що вам знадобиться?

Настільні ігри

A colourful, customisable printed board game, with papercrafted characters on a tabletop.
Дозвольте дітям розкрити свою уяву із цією пригодницькою настільною грою, до якої ви можете власноруч додати запитання та загадки.

Настільні ігри подобаються всім, і з моделлю сугороку ви можете створити власну гру. У цій пригодницькій настільній грі вісім (максимум) звірят-мандрівників подорожують через різні локації, щоб знайти скриню зі скарбом. Батьки (або діти) можуть додавати у вільні місця власні ігрові етапи й правила, щоб створити унікальний і персоналізований ігровий світ. Наприклад, можна включати запитання для дітей або математичні завдання, щоб додати до гри навчального елемента.

Порада з виготовлення: ви можете надрукувати свою гру на звичайному папері або скористатися міцнішим і довговічнішим матовим фотопапером.

Виготовлення ляльок

Paper fortune tellers puppets that resemble fictional characters.
Ці казкові ляльки із цікавими питаннями й таємничими написами допоможуть вам запалити уяву дітей.

Це тріо паперових ляльок — Червона Шапочка, її Бабуся та Вовк — обов’язково сподобається любителям казок. Вирізавши й згорнувши ляльок згідно з простими й зрозумілими інструкціями, ви можете додати запитання, загадки та жарти.

Порада з виготовлення: запропонуйте своїм дітям скористатися пінцетом для маніпуляцій із маленькими деталями — ляльки стануть красивішими, а діти зможуть покращити навички дрібної моторики.

Райдужний вітряк

A papercraft colourful windmill.
Прості моделі на кшталт цього райдужного вітряка — чудовий спосіб розважити вашу дитину

Паперові моделі Creative Park не лише цікаві: вони також можуть бути інтерактивним засобом навчання. Наприклад, цей райдужний вітряк — не просто виріб, який розважить дитину у вітряний день: ним можна скористатися, щоб пояснити їй основи вітрової енергетики, а також базові принципи передавання енергії.

Порада з виготовлення: згортайте й згинайте модель точно по лініях, а також не забудьте додати важливі згини, перш ніж застосовувати клей.

Термоперенесення

A white t-shirt with cacti iron on transfers (left). Two pages of different cacti images to be used as iron on transfers (right).
Розбудіть у собі дизайнера та втілюйте свої творчі ідеї, створюючи й декоруючи футболки, сумки та інші аксесуари!

Любителі мистецтва та моди можуть захотіти декорувати футболки й сумки, надихаючись ідеями з розділу зображень для термоперенесення в каталозі Creative Park, де також є зображення тварин, рослин, піктограм та інших об’єктів. Якщо вам не вдається знайти щось, що вас зацікавить, ви можете власноруч зробити оригінальний виріб. Просто створіть зображення, надрукуйте на папері для термоперенесення Canon для світлої або темної тканини, а потім перенесіть його на будь-який тканинний аксесуар.

Порада з виготовлення: перш ніж витрачати гроші на новий одяг, спробуйте вдихнути життя в щось зі свого гардеробу.

Чудові скриньки

Papercraft boxes folded to resemble sweet treats.
Вийдіть за межі звичного з кольоровими контейнерами Creative Park, що стануть надійним сховищем для ваших коштовностей.

У ці оригінальні скриньки, що можуть мати будь-яку форму, у тому числі форму тістечка, морозива, фрукту або навіть автомобілю, можна покласти будь-що — від солодощів до коштовностей. Коли дитина виготовить скриньку та щось туди покладе, запропонуйте їй подарувати цю скриньку комусь — або ж завжди можна залишити цей чудовий виріб собі.

Порада з виготовлення: щоб краї вашої скриньки були чіткіші й рівніші, наведіть лінії згину за допомогою старої ручки чи олівця, що не пише, або іншого гострого об’єкта.

Розфарбовування, що заспокоює

A printed colouring in page showing spot the difference.
Розфарбовування покращує уяву, увагу та концентрацію. Ігри типу «знайди відмінності» допомагають чудово провести час.

Розфарбовування — один із найбільш заспокійливих і творчих видів занять для дітей. Це допомагає зосередитися на тому, що перед вами, та позбавитися стресу й тривожних думок. Окрім розмаїття чудових моделей для розфарбовування, включаючи цього динозавра для маленьких дітей, у каталозі Creative Park є величезна колекція картинок для пошуку відмінностей, лабіринтів і головоломок для з’єднання точок, що розважать ваших дітей і навчать їх зосередженості.

Порада з виготовлення: у секції для ігор розділу матеріалів для навчання в каталозі Creative Park є численні моделі для друку, серед яких ви обов’язково щось знайдете.

Автор: Наталі Дентон (Natalie Denton)

Схожі статті
A father and daughter making papercraft flowers.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Цікаві витвори з паперу — зустрічайте весну разом із Creative Park

Привнесіть радість весни до своєї оселі із цими п’ятьма витворами з паперу з каталогу Creative Park.

A scrapbook on a table filled with instant camera prints.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Друкуйте й розважайтеся. Цікаві способи вдихнути життя у свої фотографії.

Підказки й поради щодо друку творчих проектів на принтері Canon SELPHY SQUARE QX10.

A cat and koala printed on PIXMA TS5350 printer.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Реалізуйте й презентуйте свої творчі ідеї з @paperboyo

Ми хотіли знайти когось, хто надихається різними типами носіїв у своїй творчості, і @paperboyo став ідеальним варіантом.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Рекомендовані додатки

Схожі статтіНатхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів