СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

Чотири митці, чотири таланти, одна креативна колаборація

Дізнайтеся, що сталося, коли автори контенту, які використовують обладнання Canon, щоб демонструвати результати своєї праці, зібралися разом, аби створити короткий фільм.
Canon Camera

Соціальні мережі перетворили нас усіх на авторів контенту, тож як просунути власні відеозаписи й публікації, щоб виділитися в натовпі? Кампанія Crew Create від Canon зібрала разом чотирьох митців зі Сполученого Королівства, які користуються різними камерами та об’єктивами Canon для створення публікацій і відео в соціальних мережах, щоб продемонструвати весь спектр можливостей за будь-якого бюджету й рівня вмінь.

Футбольний фристайлер Еван Беггот (Ewan Baggott) на прізвисько EABskills полюбляє фотографувати ще з дитинства й використовує флагманську модель Canon EOS R6 для зйомки трюків для своїх 107 тисяч підписників в Instagram. «Я дуже захоплювався фотографуванням, коли був молодшим, – каже він. – Найкраща якість знімків є пріоритетною в тому, що я роблю».

Британський відзначений нагородами музикант і продюсер Джек Герретт (Jack Garratt) використовує камеру Canon EOS RP, щоб задокументувати свій творчий процес, і ділиться фотографіями свого життя в русі зі своїми 90,9 тис. підписників в Instagram. «Мені подобається робити знімки, – каже він. – Коли я кудись їду, я завжди беру із собою камеру».

У танцюристки Ніфе (Nifè) понад 1,5 мільйони підписників у TikTok. Вона записує свої танці та відеоуроки на камеру Canon EOS M50 Mark II. «Ця модель легка й зручна, і я можу покласти її в сумку», – каже вона.

Вуличний художник Fat Cap Sprays полюбляє потайливість, тому знімає короткі відео свого творчого процесу, які вже принесли йому 72 мільйони лайків на TikTok, на камеру Canon PowerShot G7 X Mark III. «Вона дійсно компактна й дуже легка, а це ідеальний варіант, коли тримаєш в руці балончик із фарбою», – пояснює він.

Ось четверо наших митців: дізнайтеся трошки більше про їхній творчий процес і подивіться, чому вони навчилися один від одного після співпраці над цим короткометражним відео, де вони показують свої вміння.

Докладніше:

Футбольний фристайлер

Молодий хлопець б’є по м’ячу у ворота, а позаду нього на штативі стоїть камера Canon.

«Я завжди співпрацюю з іншими інфлюенсерами, – каже футбольний фристайлер Еван Беггот (Ewan Baggott) на прізвисько EABskills. – У нас маленька тісна спільнота у світі футбольного фристайлу, де ми прагнемо допомогти один одному. Співпраця перетворюється на дружбу на все життя».

Чоловік у білому худі, який тримає під лівою рукою футбольний м’яч, з камерою Canon у правій руці.

Еван Беггот (Ewan Baggott)

Футбольний фристайлер, виконавець і продюсер.

Соціальні мережі:@eabskills

Камера:Canon EOS R6

«Коли я був молодшим, я захоплювався футболом, а також дуже любив фотографувати, – розповідає Еван. – Я подумав: "Як поєднати футбол і камери?"»

Еван почав знімати свої трюки й вміння та ділитися ними в Інтернеті, а тепер публікує змонтовані відео на футбольну тему в TikTok, Instagram і на YouTube. «Мені подобається бути вільним і робити те, що хочеться», – каже він.

«Ця співпраця стала чудовою можливістю для різних авторів поєднати свої зусилля й навчитися з різних аспектів роботи один одного», – додає Еван. «Спочатку ми провели відеоконференцію, щоб обмінятися ідеями. Я слухав музику, яку написав Джек, і думав: треба зробити кілька трюків у ритмі цього треку».

«Безумовно, було кілька речей, які турбували мене в той день. Я боявся впустити м’яча, а також неправильно зорієнтуватися в просторі. Мені було потрібно пропрацювати свій простір, ті чотири стіни, що в мене були, і випадково не надіслати м’яча в камеру, коли він до мене потрапить!»

«Працювати разом із іншими людьми важливо, тому що ми всі різні. Можна взяти щось від того, а щось від того. Найважливіше – постійно вчитися. Коли із кимось працюєш, ти навчаєшся від нього, як і він від тебе».

Музикант і продюсер

Чоловік у штанях із золотим рослинним візерунком сидить у домашній студії звукозапису з камерою Canon на коліні.

«Ідея може прийти до мене звідки завгодно, – каже відзначений нагородами музикант і продюсер Джек Герретт (Jack Garratt). – Іноді мелодія повністю виникає в мене в голові. В інших випадках на це уходять роки».

Вид ззаду на чоловіка з темним кучерявим волоссям, який дивиться ліворуч через видошукач камери Canon EOS RP.

Джек Герретт (Jack Garratt)

Британський музикант і продюсер, відзначений нагородами.

Соціальні мережі:@jackgarratt

Камера:Canon EOS RP

Пристрастю Джека завжди була музика. «Я завжди хотів присвятити серце й душу створенню й виконанню музики, – розповідає він. – Першу пісню я написав, коли мені було, мабуть, 13 або 14 років: це завжди виходило в мене досить природно».

Він вважає, що соціальні мережі зробили його краще як у фотографуванні, так і у виконанні, але ретельно підходить до вибору контенту для публікації «Я намагаюся вибрати моменти, які я хочу, щоб люди відчули. Іноді я граю по колу мелодію пісні, над якою працюю, а потім додаю пару акордів на басі. Іноді я просто сиджу з гітарою та бурмочу пісню, яку почав писати».

Йому було цікаво, як інші митці в той день інтерпретують його музику, і хотів, щоб вона вписалася в енергетику їхніх виступів. «Я хотів, щоб те, що я граю, віддзеркалювало дії всіх інших учасників. Мені сподобалася ідея такого дзеркала, що настроюється на енергію інших людей».

«Було неймовірно цікаво подивитися, як музика відтворюється в творчості інших. Чудовий компонент творчого процесу – бачити, як інші люди його інтерпретують».

Танцюристка

Жінка з камерою знімає себе під час стрибку в повітрі під час тренувань на бетонному майданчику перед залізничною лінією.

«Творчість дає мені свободу, – каже танцюристка Ніфе. – Я вільна бути тією, ким я хочу бути, робити те, що хочу, створювати те, що мені подобається».

Canon Camera

Ніфе (Nifé)

Лондонська танцюристка, яка демонструє свої танці в TikTok та Instagram.

Соціальні мережі:@itsjustnifee

Камера:Canon EOS M50 Mark II

Ніфе танцює все своє життя. «Мати каже, що я танцювала вже в момент народження», – розповідає вона. «Коли я була молодшою, я була дуже боязкою. Танець давав мені впевненості. Навіть тепер, здається, вся моя впевненість походить від танців. Я навчилася себе презентувати, рухатися, любити своє тіло й те, ким я є».

Ніфе мала створити спеціальну танцювальну вправу для цього відео, але їй було цікаво залишити в своїй хореографії місце для фристайлу.

«Я знала, що коли потраплю на місце подій, мені доведеться працювати з якимось матеріалом, – каже вона. –

Музика [для спільного проекту] була не такою, яку я зазвичай вибираю для танців, але я мала побачити, як я вмію пристосуватися й зробити щось в інший спосіб. Мені потрібно було подивитися, як інші люди працюють з матеріалом. Потрібно взаємодіяти з іншими творчими людьми, аби щось дізнатися, обмінятися ідеями, дати пораду один одному. Я хвилювалася, чи не буду я нервувати. Нервування дуже заважає, але від нього нікуди не дітися. Я також хвилювалася, що щось може піти не так, що я можу не зорієнтуватися в просторі. Мені потрібно було докласти трошки більше зусиль. Діяти трошки розумніше».

Вуличний художник

Графітіст малює з балончика з фарбою зображення неонової сяючої полуниці на чорній стіні, а камера Canon записує його на відео.

«Те місце в Лондоні, де я живу, повне можливостей для креативу, тож ми всі дивимося на твори один одного, – каже вуличний художник Fat Cap Sprays. – Мені подобається брати не дуже популярні стіни, про які всі забули, та оживляти їх».

Canon Camera

Fat Cap Sprays

Вуличний художник зі Східного Лондона, відомий за свої сяючі неонові малюнки в мультиплікаційному стилі.

Соціальні мережі:@fatcapsprays

Камера:Canon PowerShot G7 X Mark III

«Коли люди бачать витвір мистецтва, вони дивляться лише на кінцевий результат, але я знімаю на відео весь процес – як це відбувається крок за кроком, шар за шаром», – розповідає вуличний художник Fat Cap Sprays. «Я також хочу показати всім своє задоволення під час малювання. Я вважаю, що ділитися творчістю дуже важливо. Це робить людей щасливішими».

Fat Cap Sprays мав створити фоновий малюнок для відео. Він вирішив намалювати сову червоною неоновою фарбою, що виділятиметься на чорному фоні. «Сови мають найкращий зір, це нічні тварини, тож я хотів, щоб її очі були як об’єктиви камери, які спостерігають за авторами», – пояснює він.

«Моя роль дуже відрізнялася від ролей інших виконавців. Якщо б я зробив щось неправильно, я міг намалювати це знову й коригувати малюнок, аж доки він мені не сподобався б. Тиск на інших авторів був значно більшим, адже вони мали працювати просто перед камерою, повторюючи свої виступи, доки все не буде ідеально».

«Спільна праця дозволила нам створити щось інше, чого ніхто раніше не бачив. Це як обмін ідеями, аби винайти щось особливе. У кожного з нас різні таланти, але ми поєднали їх у чудовий і цікавий спосіб».

Подивіться, що сталося, коли ці чудові автори поєднали свої таланти в цьому неймовірному спільному проекті:

Чоловік у червоній сорочці грає на електричній гітарі

Автор: Андреа Болл (Andrea Ball)

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Жінка тримає камеру на штативі на відстані витягнутої руки, спрямовану на себе, за спиною в неї — розфокусовані різнокольорові будівлі, що стоять в ряд на березі річки.

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Як стати влогером?

  Розпочніть роботу та створюйте якісні відеоблоги за допомогою наших порад із влогінгу для початківців.

 • Відеоблогер із камерою Canon EOS R10. На задньому плані — апельсинове дерево, обсипане плодами.

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Найкращі камери Canon для створення відеоблогів

  Ці чудові камери Canon для відеоблогу допоможуть вам легко почати вести власний влог й мають багато налаштувань, які дозволять вам створювати приголомшливі відео.

 • Жінка встановлює камеру Canon PowerShot G7 X Mark III поруч із ноутбуком, щоб провести заняття йогою зі своєї вітальні.

  КОМПАКТНІ КАМЕРИ

  Компактно, але змістовно.

  Дізнайтеся, як PowerShot G7 X Mark III може допомогти вам розкрити творчий потенціал у повсякденному житті.

 • Відомий пекар Метт Едлард робить фото шоколадного десерту на камеру EOS M50 Mark II.

  ФОТОГРАФІЯ ЇЖІ

  Рецепт успіху: представляємо камеру Canon EOS M50 Mark II

  Пекар-самоук і зірка соціальних мереж Метт Адлард випробовують можливості EOS M50 Mark II.