Hero image

Професійні компактні камери

Чудова якість зображення з керуванням як у дзеркальній камері, що задовольнить навіть найвимогливіших фотографів

Powershot G1 X Mark III

PowerShot G1 X Mark III

Надзвичайна серія G, яка ввібрала в себе найкраще від PowerShot і EOS.

Детальна інформація

Powershot G1 X Mark III Sample

PowerShot G1 X Mark III

Флагман лінійки, G1 X Mark III, — це унікальне поєднання швидкості, якості та надійності, притаманних дзеркальній фотокамері, і легкості керування PowerShot.

Дізнайтеся більше

Powershot G1 X Mark III hand
powershot g series

Компактні камери PowerShot серії G

Усі компактні камери PowerShot серії G оснащено сенсором принаймні типу 1.0 і процесором DIGIC, завдяки яким ваші знімки будуть завжди неперевершені.

PowerShot G1 X Mark II

Модель PowerShot G1 X Mark II оснащено великим сенсором типу 1.5 і різким світлочутливим об’єктивом f/2 зі змінною фокусною відстанню, що забезпечує універсальність і продуктивність цифрової дзеркальної фотокамери та дає змогу робити знімки найвищої якості.

Дізнайтеся більше про PowerShot G1 X Mark II

g1 x mark ii photography

PowerShot G3 X

У моделі PowerShot G3 X поєднано великий датчик типу 1.0, що забезпечує високу якість зображення, з об’єктивом із 25-кратним збільшенням, який дає змогу робити приголомшливі знімки великим планом або знімати широкоформатне відео.

Дізнайтеся більше про PowerShot G3 X

g3 x photography
expert low light photography

Винятково висока якість з об’єктивами Canon і системою HS System

Швидкодійна світлосильна оптика в поєднанні з чутливими сенсорами й потужними процесорами DIGIC для зйомки в умовах слабкого освітлення.

DIGIC 7: найпотужніший на цей час процесор Canon

DIGIC 7 забезпечує виняткову якість зображення завдяки надшвидкому автофокусуванню та можливостям корекції й обробки зображення як у камерах EOS. Крім того, удосконалено функцію визначення облич під час фокусування з відстеженням, а також стабілізацію з використанням Dual Sensing IS.

canon digic 7

Покращена світлочутливість завдяки потужним датчикам

У лінійці Canon PowerShot використовуються більші датчики, що забезпечують виняткові результати в умовах слабкого освітлення. G1 X Mark III має сенсор APS-C, подібний до того, яким оснащено EOS 80D, що гарантує якість зображення на рівні професійних дзеркальних камер.

customisable camera controls

Свобода керування та творчості

Насолоджуйтесь повною свободою творчості: від компонування до редагування. Наші компактні камери з великими сенсорами забезпечують індивідуальне настроювання з миттєвим доступом до найкорисніших функцій, підтримують роботу з RAW-файлами, оснащені вбудованим оптичним нейтральним світлофільтром тощо.

advanced movie features

Удосконалені функції відеозйомки

Знімайте відео кінематографічної якості у форматі Full HD із плавними кадрами навіть під час руху завдяки системі стабілізації за 5 осями. G1 X Mark III з технологією Dual Pixel CMOS AF забезпечує плавність і точність фокусування та відстеження предметів у кадрі.

advanced movie features

Зручне надсилання та дистанційна зйомка

Активуйте камеру зі смартфона завдяки постійно активному з’єднанню Bluetooth®* і відстежуйте подорож за допомогою GPS через мобільний телефон. Знімайте дистанційно в режимі повного ручного керування на своєму смартфоні за допомогою Wi-Fi і друкуйте та архівуйте знімки безпосередньо в хмарі.

shooting with wi fi

Корисні аксесуари

Широкий асортимент спеціальних аксесуарів для творчості, а також сумісність з іншими аксесуарами, як-от спалахи Canon Speedlite, відкриє ще більше простору для творчості.

Accessories to take you further

Інші аксесуари для камери

Використовуйте компактну камеру Canon максимально ефективно завдяки блендам, адаптерам фільтрів, м’яким футлярам тощо.

g3 x photography

Вам також може сподобатися

* Постійний зв’язок Bluetooth® між смартфоном або планшетом і камерою потрібно спочатку встановити в програмі Canon Camera Connect. Стабільність зв’язку Bluetooth® залежить від моделі смартфона або планшета та факторів довкілля. Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані торговельні марки, що належать групі Bluetooth® SIG Inc. і використовуються компанією Canon Inc. за ліцензією. Інші торговельні марки та комерційні найменування належать відповідним власникам. Сумісний смартфон або планшет має підтримувати Bluetooth® версії 4 (чи новішої) і працювати на платформі iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії), де має бути інстальовано найновішу версію програми Canon Camera Connect (її можна завантажити з магазину Apple App Store або Google Play).

На деяких моделях камер доступні не всі функції.