Canon wi-fi compact cameras

Компактні камери з Wi-Fi

Залишайтеся на зв’язку в дорозі з компактними камерами з Wi-Fi. Передавайте знімки на смартфони й планшети та друкуйте їх одним дотиком.

Connect camera with smarphone

Підключення за допомогою смартфонів і планшетних ПК

Підключіть Wi-Fi камеру до смартфонів і планшетів за допомогою програми Canon Camera Connect. Завантажуйте зображення на місці або зберігайте їх на мобільні пристрої за допомогою кнопки Wi-Fi, що дає швидкий доступ до функцій Wi-Fi камери.

Переглянути відео

Дізнатися більше про програму Canon Camera Connect

Будьте на зв’язку з Bluetooth®

Легко активуйте повноцінне підключення Wi-Fi завдяки Bluetooth® із низьким енергоспоживанням, що підтримує постійний зв’язок між фотокамерою з Bluetooth і Wi-Fi і сумісними смартфонами та планшетами**.

Camera connection with Bluetooth

Зручне дистанційне керування й перегляд зображень

Регулюйте витримку, оптичне збільшення та спалах і переглядайте зображення наживо зі свого смартфона. Робіть чудові знімки дикої природи або селфі за допомогою функції бездротової дистанційної зйомки в програмі Canon Camera Connect.

Wireless remoote shooting

Обмін і резервне копіювання через Інтернет

Передавайте зображення в Інтернет без ПК та копіюйте їх до хмари з функцією Image Sync. Створюйте фотогалереї та діліться ними через приватні посилання.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО IRISTA

Upload images with Irista

На зв’язку зі світом

Передавайте спогади про свої нещодавні пригоди на медіастанцію Connect Station CS100 одним дотиком камери з NFC, щоб переглядати фото й відео Full HD на телевізорі та ділитися ними з друзями в Інтернеті.

Дізнатися більше про Connect Station CS100

Connect station CS100

Підключення й друк

Крім того, друкувати зображення можна з медіастанції Connect Station або передавати їх через бездротову мережу з камери на сумісні принтери.

Print images

Додавання геотегів до зображень за допомогою мобільної функції GPS

Використовуйте смартфони та планшети з GPS і додавайте до знятих камерою зображень геотеги, щоб зберегти згадки про пам’ятні місця. Програма Camera Connect реєструє ваше розташування й синхронізується з камерою, щоб вставляти дані про розташування в кожен файл зображення.

Geotag images

* Для безпосереднього надсилання в Інтернет і на сервер та використання функції Image Sync потрібен обліковий запис CANON iMAGE GATEWAY. У деяких країнах і регіонах служба CANON iMAGE GATEWAY може не підтримуватися. Дізнатися більше можна на веб-сайті www.canon-europe.com/cig.

Можливість підключення до Wi-Fi і доступні функції залежать від моделі та регіону. iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торгівельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. YouTube, Android і Google Диск — це зареєстровані товарні знаки корпорації Google Inc.

Facebook і логотип F — це зареєстровані товарні знаки корпорації Facebook Inc. Twitter — це зареєстрований товарний знак корпорації Twitter Inc.
Знак FLICKR є зареєстрованою торговельною маркою компанії Yahoo! Inc.

Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані товарні знаки, що належать компанії Bluetooth SIG, Inc., а будь-яке їх використання компанією Canon, Inc. відбувається за ліцензією. Інші товарні знаки та назви належать відповідним власникам.

** Потрібен смартфон або планшет із Bluetooth 4.0 (або новішої версії) і операційною системою iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії)