Canon wi-fi compact cameras

Компактні камери з Wi-Fi

Залишайтеся на зв’язку в дорозі з компактними камерами з Wi-Fi. Передавайте знімки на смартфони й планшети та друкуйте їх одним дотиком.

Connect camera with smarphone

Підключення за допомогою смартфонів і планшетних ПК

Підключіть Wi-Fi камеру до смартфонів і планшетів за допомогою програми Canon Camera Connect. Завантажуйте зображення на місці або зберігайте їх на мобільні пристрої за допомогою кнопки Wi-Fi, що дає швидкий доступ до функцій Wi-Fi камери.

Переглянути відео

Дізнатися більше про програму Canon Camera Connect

Будьте на зв’язку з Bluetooth®

Легко активуйте повноцінне підключення Wi-Fi завдяки Bluetooth® із низьким енергоспоживанням, що підтримує постійний зв’язок між фотокамерою з Bluetooth і Wi-Fi і сумісними смартфонами та планшетами**.

Camera connection with Bluetooth

Зручне дистанційне керування й перегляд зображень

Регулюйте витримку, оптичне збільшення та спалах і переглядайте зображення наживо зі свого смартфона. Робіть чудові знімки дикої природи або селфі за допомогою функції бездротової дистанційної зйомки в програмі Canon Camera Connect.

Wireless remoote shooting

На зв’язку зі світом

Передавайте спогади про свої нещодавні пригоди на медіастанцію Connect Station CS100 одним дотиком камери з NFC, щоб переглядати фото й відео Full HD на телевізорі та ділитися ними з друзями в Інтернеті.

Дізнатися більше про Connect Station CS100

Connect station CS100

Підключення й друк

Крім того, друкувати зображення можна з медіастанції Connect Station або передавати їх через бездротову мережу з камери на сумісні принтери.

Print images

Додавання геотегів до зображень за допомогою мобільної функції GPS

Використовуйте смартфони та планшети з GPS і додавайте до знятих камерою зображень геотеги, щоб зберегти згадки про пам’ятні місця. Програма Camera Connect реєструє ваше розташування й синхронізується з камерою, щоб вставляти дані про розташування в кожен файл зображення.

Geotag images

* Для безпосереднього надсилання в Інтернет і на сервер та використання функції Image Sync потрібен обліковий запис image.canon. У деяких країнах і регіонах служба image.canon може не підтримуватися.

Можливість підключення до Wi-Fi і доступні функції залежать від моделі та регіону. iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торгівельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. YouTube, Android і Google Диск — це зареєстровані товарні знаки корпорації Google Inc.

Facebook і логотип F — це зареєстровані товарні знаки корпорації Facebook Inc. Twitter — це зареєстрований товарний знак корпорації Twitter Inc.
Знак FLICKR є зареєстрованою торговельною маркою компанії Yahoo! Inc.

Текстовий символ і логотип Bluetooth® — це зареєстровані товарні знаки, що належать компанії Bluetooth SIG, Inc., а будь-яке їх використання компанією Canon, Inc. відбувається за ліцензією. Інші товарні знаки та назви належать відповідним власникам.

** Потрібен смартфон або планшет із Bluetooth 4.0 (або новішої версії) і операційною системою iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії)