Найкраща камера для ваших подорожей

Немає значення, де ви подорожуєте — містом або на сафарі — компанія Canon пропонує вам найкращу камеру для подорожей. Компактні та легкі камери для подорожей підтримують функції, які дають змогу створювати високоякісні знімки всіх свят і подорожей, а також обмінюватися ними. Камери оснащено об’єктивами з великим зумом для максимального наближення до епіцентру подій, навігатором GPS для відстежування місць створення знімків і Wi-Fi. Таким чином, ви можете ділитися своїми пригодами ще до повернення додому.

На сафарі

Під час перебування на сафарі потрібна камера для подорожей із великим зумом для безпечної зйомки тварин на відстані з дивовижними деталями. Наші псевдодзеркальні камери з надвеликим зумом оснащено потужним оптичним зумом, а також функцією Intelligent IS для підтримання чіткості та стійкості зображень. Вони ідеально підходять для зйомки будь-чого — від вражаючих ультраширококутних знімків пейзажів до екстремальних макрознімків дикої природи.

Тури вихідного дня

Наші високотехнологічні компактні камери дають змогу знімати справжню суть міста — архітектуру, вуличне життя, бари та кафе. Вони забезпечують бездоганну якість у кишеньковому форматі та дають змогу створювати відмінні зображення за будь-якого освітлення завдяки функціям HS System, об’єктивам із широкою діафрагмою та всім можливостям творчого керування. Окрім того, завдяки функції Wi-Fi можна з легкістю ділитися знімками, перебуваючи далеко від дому.

Родинні свята

Незалежно від пункту призначення під час родинного свята потрібна камера, яка є простою у використанні для будь-кого, достатньо гнучкою для зйомки кожного моменту — від зйомки динамічних сцен дітей і групових фотографій до захоплюючих пейзажів і фантастичних заходів сонця. Наші прості у транспортуванні компактні камери з потужним зумом дають змогу наблизитися до епіцентру всіх подій і включають такі функції, як Intelligent IS і SmartAuto. Тому вся родина може без зайвих зусиль виконувати зйомку кожної пам’ятної події в найменших деталях.

Пізнаючи світ

Під час великої навколосвітньої подорожі для пізнання нових місць і культур потрібна легка компактна камера, гнучка у використанні, для створення незабутніх зображень із відмінною якістю. Завдяки потужній оптиці в невеликому, легкому корпусі, відстеженню через GPS і функції Wi-Fi для легкого обміну з друзями та родиною наші компактні пристрої з надвеликим зумом є ідеальним вибором для далеких подорожей.

Подорожі з друзями та урочисті події

Без зайвих зусиль створюйте чудові зображення під час спілкування чи святкування з друзями або родиною за допомогою стильної компактної камери IXUS. Її легко транспортувати та просто використовувати під час поїздки. Вона забезпечує відмінні результати в будь-якій ситуації. Скористайтеся однією з наших камер із підтримкою Wi-Fi, і ви зможете з легкістю ділитися особливими нагодами через смартфон.

Захоплюючі відпустки з активним відпочинком

Наша міцна камера водонепроникна, морозотривка та ударостійка. Вона підтримує GPS для відстеження місць зйомки кожного кадру. Це робить її ідеальним рішенням для зйомки пригод на зразок пірнання, пірнання з аквалангом, катання на лижах або альпінізму. Вона також захищена від піску та бризків, тому ідеально підходить для пляжу чи басейну. Окрім того, камеру Canon можна зробити водонепроникною, придбавши сумісний водонепроникний футляр.

Технології для подорожі

Оптика та IS

Оптика Canon і функція Intelligent IS

Ви можете розраховувати на отримання чітких зображень як під час зйомки з повним зумом, так і під час ручної зйомки в умовах недостатнього освітлення, завдяки високоякісній оптиці Canon і функції Intelligent IS, яка автоматично усуває тремтіння камери.

Система HS System

Система HS System

Функція HS System забезпечує отримання відмінних результатів у кожній ситуації та покращує якість зйомки в умовах недостатнього освітлення, полегшуючи зйомку атмосфери на пляжі під час заходу сонця, вечері при свічках або вечірніх вулиць.

GPS

GPS

Компактні камери Canon зі спеціальною функцією GPS або GPS via Mobile додають до кожного кадру або відеофайлу відомості про розташування, що дає змогу відстежувати місця зйомки.

Wi-Fi

Wi-Fi

Камери з функцією Wi-Fi дають змогу без проблем підключатися до смартфонів і планшетів для швидкого та легкого обміну зображеннями з відпустки за допомогою мережі Wi-Fi готелю.

Відео у форматі HD

Відео у форматі HD

Створюйте відмінні відеозображення у форматі HD чи Full HD або виберіть камеру з відеорежимом 60p для оптимальної якості.

Інтелектуальний автоматичний режим

Інтелектуальний автоматичний режим

Режим SmartAuto — це бездоганний режим автоматичної зйомки, у якому використовується кілька інтелектуальних технологій для спрощення процедури зйомки з вражаючими результатами.

Аксесуари для подорожі

Запасний елемент живлення

Додатковий елемент живлення надає можливість продовжувати зйомку.

Водонепроникні футляри

Водонепроникний футляр дає змогу виконувати зйомку під водою на глибині до 40 м, надає легкий доступ до всіх елементів керування та захищає камеру від піску, снігу та дітей.

Чохли для подорожі

Чохол для подорожі має багато кишень із місцем для камери, аксесуарів і проїзних документів, а також універсальний багатоточковий ремінець. Для кожної камери також доступні сумісні м’які футляри.