Canon PowerShot G1 X Mark II

PowerShot G1 X Mark II

Завдяки великому датчику та швидкому варіооб’єктиву f/2 камера PowerShot G1 X Mark II містить усі функції цифрової дзеркальної фотокамери в компактному корпусі.

PowerShot G1 X Mark II

Переваги

 • Великий CMOS-сенсор Canon типу 1,5 (18,7 x 14,0 мм) з багатоформатною зйомкою
 • Робіть 12,8-мегапіксельні знімки (3:2)* та знімайте відео стандарту Full HD з якістю однооб’єктивної цифрової дзеркальної фотокамери
 • Змінюйте глибину різкості за допомогою швидкого 24-мм об’єктива зі змінною фокусною відстанню f/2–3,9 і з 5-кратним збільшенням та дев’ятипелюсткової діафрагми
 • Швидка обробка зображення та миттєве реагування завдяки процесору DIGIC 6
 • Робіть чудові знімки навіть в умовах недостатньої освітленості завдяки системі HS System і максимальному значенню чутливості ISO 12 800
 • Інтелектуальна стабілізація зображення захищає камеру від тремтіння
 • Точне інтелектуальне автофокусування по 31 точці. Точне ручне фокусування завдяки виділенню різкості об’єктів у фокусі
 • Налаштовувані подвійні кільця керування та інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран для зручної роботи
 • Функції Wi-Fi і Image Sync для легкого надання спільного доступу до зображень і резервного копіювання. Підключіть смартфон або планшет для дистанційної зйомки
 • Додатковий електронний видошукач для класичної зйомки
 • 14-бітні файли RAW та програмне забезпечення DPP забезпечують повну інтеграцію в будь-які робочі процеси

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon PowerShot G1 X Mark II

Якість цифрової дзеркальної фотокамери у компактному корпусі


Великий датчик типу 1,5 в камері PowerShot G1 X Mark II має площу поверхні, як у APS-C — 18,7 x 14,0 мм. Він має роздільну здатність 12,8 мегапікселів (3:2) і використовує технологію CMOS компанії Canon, що забезпечує якість зображення цифрової дзеркальної фотокамери. За допомогою мультидатчика можна отримувати зображення 12,8 мегапікселів у форматі 3:2 або зображення 13,1 мегапікселів у форматі 4:3 з таким же діапазоном фокусних відстаней.*

Висока якість в умовах слабкого освітлення


Датчик типу 1,5 у камері PowerShot G1 X Mark II та процесор DIGIC 6 забезпечують високу якість до ISO 12 800. Система HS System у поєднанні з яскравим об’єктивом f/2-3,9 дає змогу ефективно використовувати розсіяне світло, щоб отримувати знімки з надзвичайною чіткістю та яскравими кольорами за будь-яких обставин. Система Intelligent IS забезпечує вибір оптимального режиму стабілізатора зображення з 8 варіантів, що зменшує тремтіння камери та розмиття знімків.

Точний об’єктив зі змінною фокусною відстанню та 5-кратним збільшенням


Камера PowerShot G1 X Mark II оснащена варіооб’єктивом 24 мм з 5-кратним збільшенням і надшироким кутом. Точна технологія Canon і вдосконалений об’єктив для чітких зображень із високою роздільною здатністю. Великий датчик типу 1,5 у поєднанні з яскравою дев’ятипелюстковою діафрагмою f/2–3,9 забезпечують чудове виділення об’єкта на розмитому тлі.

Захоплення найцікавіших моментів


Процесор DIGIC 6 забезпечує швидке керування, тож ви завжди готові знімати найважливіші події. Інтелектуальне автофокусування високої щільності по 31 точці швидко й точно знаходить об’єкти, а більш точне ручне настроювання фокуса виконується за допомогою подвійних кілець керування камерою, розташованих навколо тубуса об’єктива. Виділення різкістю об’єктів у фокусі додатково підсвічує області фокусування.

Безпроводова дистанційна зйомка та функція Image Sync


Установіть зв’язок Wi-Fi між камерою PowerShot G1 X Mark II та сумісним смартфоном за допомогою спеціальної кнопки підключення мобільного пристрою або функції NFC. Після підключення ви можете керувати камерою PowerShot G1 X Mark II на відстані до 5 метрів за допомогою програми Canon CameraWindow. Функції кнопки підключення мобільного пристрою також можна призначити функції Image Sync, що дозволить вам створювати резервні копії зображень і відео на зареєстрованому домашньому комп’ютері, у службах Flickr™ і Диск Google™ і за допомогою служби image.canon.**

Створений саме для вас


Налаштуйте камеру PowerShot G1 X Mark II згідно з власними методами зйомки. Часто використовувані функції можна додати до користувацького меню, щоб їх було легше знайти. Подвійні кільця керування навколо тубуса об’єктива можна налаштувати таким чином, щоб вони змінювали різні параметри зйомки.

Знімайте під будь-яким кутом


Високоякісний сенсорний РК-екран із роздільною здатністю 1 040 000 точок використовує формат sRGB для надзвичайної точності кольорів, чіткості та контрастності зображень. Завдяки поворотному екрану та інтуїтивно зрозумілим елементам керування камерою PowerShot G1 X Mark II можна легко та швидко знімати навіть під незвичним кутом. Додайте до камери чутливий електронний видошукач, щоб знімати більш звичним способом.

Нові можливості для творчості


Експериментуйте з новими режимами зйомки та відкривайте нові можливості для творчості. Режим зйомки з рук із високим динамічним діапазоном і режим розфокусування фону дозволяють отримати серію знімків та об’єднати їх у досить професійний кадр. Режими зйомки зірок відкривають простий шлях до захоплюючого світу астрофотографії.

Безперервний робочий процес


14-бітні файли RAW та програмне забезпечення Canon DPP забезпечують високу якість обробки зображень і повну інтеграцію в існуючі процедури редагування й друку зображень.

Ергономічний дизайн


Покращена компактна версія PowerShot G1 X Mark II (доступна в Європі, на Близькому Сході та в Африці) має велику ергономічну рукоятку для відмінного керування.

*Мультидатчик дозволяє отримувати зображення 12,8 мегапікселів у форматі 3:2 з параметрами за замовчуванням. Зображення 13,1 мегапікселів у форматі 4:3 можна отримати з таким же діапазоном фокусних відстаней.

**Підтримка Wi-Fi залежить від пристрою та регіону. Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сайт www.canon-europe.com/wirelesscompacts
Функції безпосереднього надсилання в Інтернет, Image Sync і надсилання через сервер вимагають наявності облікового запису image.canon. У деяких країнах і регіонах служба image.canon може не підтримуватися. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.canon-europe.com/cig.
Facebook і логотип F є зареєстрованими торговельними марками корпорації Facebook Inc.
Диск GoogleTM є зареєстрованою торговельною маркою корпорації Google Inc.
Twitter є зареєстрованою торговельною маркою корпорації Twitter Inc.
Знак FLICKR є зареєстрованою торговельною маркою компанії Yahoo! Inc.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PowerShot G1 X Mark II, функції та можливості цієї БФП.

1.5 type CMOS

Великий датчик, наближений до однооб’єктивних цифрових дзеркальних фотокамер формату APS-C

f2.0-3.9

Широка діафрагма в усьому діапазоні зуму

12.8MP CMOS 3-2 aspect ratio

12,8-мегапіксельний CMOS-сенсор із пропорціями 3:2

Dual Control Rings

Два налаштовувані кільця об’єктива

Powerful DIGIC processing

Потужні процесори DIGIC

Great low-light shots

Якісні знімки в умовах слабкого освітлення

5x optical zoom, ultra wide-angle

5-кратне оптичне збільшення, надширокий кут огляду

Steady shots in every situation

Чіткі фотографії та плавні відео за будь-яких умов

Share and backup images wirelessly

Діліться зображеннями і створюйте їх резервні копії, не користуючись кабелями

NFC simplifies smartphone sharing

Система NFC спрощує обмін даними зі смартфонами

Remote Shooting WiFi

Керування камерою зі смартфону

Tilt to shoot up high or down low

Нахиляйте, щоб знімати зверху або знизу

14-bit RAW

Плавна градація відтінків у 14-бітових файлах RAW

Aperture and shutter speed control

Регулювання діафрагми й витримки затвора

High maximum ISO sensitivity

Максимальна чутливість ISO

1080p movies

Відео з роздільною здатністю 1080p

Create SLR style background blur

Створюйте розмиття фону у стилі однооб’єктивної дзеркальної фотокамери

Capture starry skies with ease

Фотографуйте зоряне небо — це легко!

Handheld_HDR

Знімайте у високому динамічному діапазоні, не користуючись штативом

Neutral Density Filter

Нейтральний світлофільтр

 • PowerShot G1 X Mark II

 • Акумуляторна батарея NB-12L

 • Зарядний пристрій CB-2LGE

 • Нашийний ремінець NS-DC11

 • Кабель AC

 • Комплект із посібником користувача

Якісні результати зйомки цифровою дзеркальною фотокамерою завдяки великому й високочутливому сенсору

Найкращі результати якості зображення забезпечуються великим багатоформатним сенсором типу 1,5 фотокамери PowerShot G1 X Mark II. Завдяки ефективній області (приблизно вдвічі більшою, ніж у сенсорів типу 1,0, і в 5,7 разу більшою, ніж у сенсорів типу 1/1,7, які зазвичай використовуються в покращених компактних камерах) цей сенсор забезпечує якість рівня цифрової дзеркальної фотокамери і при цьому має компактну форму. Крім того, сенсор типу 1,5 надає фотографам кращий контроль глибини різкості та винятково низький рівень шуму зображень — навіть у разі зйомки за високої чутливості ISO та в умовах недостатнього освітлення.

sensor-range.jpg