ІСТОРІЯ УСПІХУ

Рішення з економії простору розширюють можливості

Two men in dark trousers and light shirts stand in front of a large Canon digital printing press.

Важливі документи

Компанія з управління інформацією Star Storage, перейшла на друк та розповсюдження документації, щоб запропонувати своїм клієнтам повне рішення щодо захисту інформації та архівації документів. Починаючи від банків до телекомунікаційних та комунальних підприємств, партнери довіряють Star Storage друк та доставку критично-важливих документів протягом 24 годин.

Woman with short dark hair wearing navy trousers and a long-sleeved white shirt uses a scanner on top of a Canon commercial digital printing press.

Зменшення заради зростання

Після періоду сталого зростання, компанія зрозуміла, що цей крок необхідний для розширення виробничих можливостей. Збільшення вільного міста — було важливим, будь-яке нове рішення мало б підвищити продуктивність та відкрити нові можливості, але не займати вільного місця.

Man in sky blue polo shirt and a baseball cap loads A4 paper into the open drawer of a large Canon digital printing press.

Продуктивні рішення

Завдяки більшій продуктивності пристроїв Canon, Star Storage замінив десять існуючих цифрових друкарських верстатів лише п’ятьма верстатами Canon. Знаючи всю історію VarioPrint, Star Storage вибрав два верстати VarioPrint 6250, а також Canon varioPRINT 110 для чорного та білого кольорів, а також два верстати Canon imagePRESS C800 для кольорового другу.Ми бачимо великий потенціал у транспроекційному друці, а кольорові принтери Canon — наш міст до цього майбутнього.

Сільвіус Ніагу (Silvius Neagu), Директор відділу виводу даних
Two middle-aged men in light blue shirts and stand behind a commercial printer as reams of printed paper weave through the open-ended machine.

Дорога в майбутнє

Вплив нових пристроїв Canon на компанію було величезним, він призвів до загального підвищення продуктивності та ефективності. Star Storage відтепер друкує на 20 % більше сторінок, без збільшення кількості робочої сили і при цьому займаючи такий самий простір у приміщенні.

Тепер компанія може зайняти ще вищі місця завдяки зниженню виробничих витрат, вартості на друк однієї сторінки та зниженню енергоспоживання пристроїв. Окрім можливості підтримувати надійність та швидкість роботи, Star Storage тепер має можливість розвиватись в інших напрямках та своїм прикладом, вона показала реальні результати того, що можна досягти тільки друкуючи документи.ДОВЕДЕНА НАДІЙНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ CANON.

Автор Silvius Neagu


Дізнайтеся, як професійні послуги з друку можуть змінити ваш бізнес.

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ