Приклад роботи комплексного рішення

Захищений документообіг у гібридному робочому просторі

Досвід впровадження комплексного рішення Canon для захищенного друку документів у мережі бізнес просторів преміум-класу Creative States

Creative-States-Arsenal

"Першочерговими завданнями було забезпечити захищений друк, щоб документи користувача друкувалися за його присутності, контроль доступу до обладнання та можливість отримувати звіти."

Безпечний друк у мережі бізнес-просторів Creative States

Creative States — це SaaS-рішення (Spase as a Service), основна мета якого надати резидентам комфортне робоче місце, з усією потрібною їм інфраструктурою, унікальним ком’юніті (івенти,спікери, дискусії, бізнес-сніданки тощо) і широким спектром додаткових послуг.

Вимогою Creative States було забезпечити захищений друк за мінімальних витрат, а також аутсорсінг обладнання.

Рішення? Програмне та апаратне забезпечення, яке відповідає вимогам клієнтів щодо ефективності, якості друку, швидкості та можливостей програмного забезпечення.

Безпечний друк у мережі бізнес-просторів Creative States

Ідеальне поєднання програмного забезпечення і МФУ від Canon

Програмне забезпечення uniFLOW Online Express від Canon, рішення, яке налаштовується та керується хмарою, і третє покоління пристроїв imageRUNNER ADVANCE, у даному випадку C3500 III Series, — це рішення, яке шукали Creative States.

Функція розподілу в uniFLOW Online Express була важливим елементом для майбутнього розвитку інфраструктури друку та полегшення індивідуального відстеження витрат на друк, копіювання та сканування за місцем розташування, відділом або користувачем. А програмне забезпечення також дозволяє бронювати конференц-зали.

Вони шукали швидкий МФУ з високою якістю друку, а найголовніше, безпечним друком, копіюванням і скануванням. Canon imageRUNNER ADVANCE C3500 III Series має програмне забезпечення Universal Management, яке дозволяє користувачам входити в систему, створювати звіти та встановлювати обмеження друку. Немає необхідності у зовнішніх серверах друку чи комп’ютерах.

Ідеальне поєднання програмного забезпечення і МФУ від Canon

Надійне рішення оріентоване на користувача

Користувачі Creative States можуть розраховувати на повний сервіс із заміною картриджів та витратних матеріалів. Крім того, якщо пристрій потребує технічного обслуговування, інженер швидко приїде і вирішить проблему.

«Резиденти є драйвером бізнесу Creative State, і якщо з’явиться специфічне завдання, ми знайдемо

можливість його реалізувати», – каже Тарас Гуль.

Тарас Гуль - Керівник IT-департаменту Creative States

Не впевнені, який продукт потрібен вашому бізнесу?