ПРИКЛАД ВИКОРИСТАННЯ

Курс «Міні професори» – Робіть науку веселою для дітей дошкільного віку


Завантажте приклад використання принтера під час курсу «Міні-професори»


ВІН НАДІЙНИЙ, ЕКОНОМІЧНО РЕНТАБЕЛЬНИЙ ТА НИМ ДІЙСНО ЛЕГКО КОРИСТУВАТИСЯ...ТА ЙОГО ВИГЛЯД ЧУДОВО ПІДХОДИТЬ ДО МОГО БУДИНКУ.

Наташа Спінк (Natasha Spink) – власник франшизи, курс «Міні-професори»
Children have an unquestionable thirst for learning.

У дітей є безсумнівна спрага до навчання. Курс «Міні-професори» пропонує їм можливість освоїти нові наукові навички у веселій та безпечній обстановці, цікавлячись навколишнім світом.

Пояснення наукових принципів простими термінами за допомогою експериментів, що захоплюють, дає можливість кожній дитині – від ясельного до шкільного віку – стати «міні-професорами».

Rising to the challenge

Вирішення проблеми

Наташа Спінк керує франшизою курсу «Міні-професори» у Сент-Олбані та Харпендені. Її бізнес є відносно новим і повинен був дати швидко про себе знати. Ось чому вона прагнула знайти принтер, який здатний впоратися з потребами маркетингу своєї франшизи, а також впоратися з різноманітними вимогами до друку, які необхідні для підтримки дітей, які відвідують курси.

Рішення Canon

Провівши багато ретельних пошуків в Інтернеті, Наташа переконалася, що принтер Canon MegaTank відповідає всім її вимогам, і вона не шкодує про свій вибір.

«ПРИНТЕР ДОЗВОЛЯЄ МЕНІ ВЛАШТОВУВАТИ ДІТЯМ БАГАТО РІЗНИХ ЗАХОДІВ, ЩОБ ВИКОНУВАТИ ЇХ ЩОТИЖНЯ ЯК ЧАСТИНУ ЕКСПЕРИМЕНТІВ».

Quote image

«У нас є багато різних шаблонів та наклейок для друку та різних типів листівок, які ми використовуємо. Принтер Canon PIXMA серії G дозволяє друкувати на всьому, що я поклала в лоток подачі», – каже з захопленням Наташа.

MegaTanks – інтегровані, легко перезаправляємі високопродуктивні чорнильниці, за допомогою яких можуть друкуватися великі обсяги при менших витратах – були основним чинниками для продажу і виявилися безцінними.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Ємності для чорнил чудові, тому що в них є лінійки-індикатори об'єму, а це означає, що я точно бачу, скільки чорнила в них залишилося. Це, безумовно, заощадило мені гроші, тому що зі старим принтером я перебрав багато картриджів.

Можливості бездротового зв'язку теж величезний плюс. Принтер MegaTank тепер дозволяє Наташі контролювати дітей в одній кімнаті та надсилати речі для друку зі свого ноутбука в іншу, будучи впевненою, що все буде готово, коли вона цього потребує.

В кінці кожного уроку діти отримують сертифікати в якості пам'ятки, щоб відзначити нові навички, які вони отримали. Надійний та якісний вихід друку з принтера MegaTank гарантує, що сертифікати виглядатимуть чудово та високо цінуватимуться.

«Це чудово, коли я можу дати їм те, чим я пишаюся. Якість відмінна, і вони можуть пишатися тим, що поставили їх у себе вдома», – пояснює Наташа.

Світле майбутнє для всіх

Наташа уявляє собі світле майбутнє для дітей, які відвідують її курси, вважаючи, що займатися наукою в такому ранньому віці може бути тільки корисним досвідом. Вона однаково позитивно ставиться до своєї франшизи, плануючи поширити свої курси в дитячих садках, початкових школах, для того щоб розвинути базу занять для дітей та батьків.

Принтери Canon PIXMA серії G відіграватимуть велику роль у цій подорожі.

Супутні приклади використання