ПРИКЛАД ВИКОРИСТАННЯ

Магазин Forever Rose – Розквітнемо разом


Завантажити приклади з життя магазину Forever Rose


МИ ПОБАЧИЛИ ЗНАЧНУ ЕКОНОМІЮ ЗАОЩАДЖЕНЬ У ПОРІВНЯННІ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛАЗЕРНОГО ТОНЕРА, ЯКИМ МИ КОРИСТУВАЛИСЯ ДО ЦЬОГО, ЦЕ ЗМЕНШИЛО ВИТРАТИ ВІД ШІСТДЕСЯТИ ДО СІМИДЕСЯТИ ВІДСОТКІВ.

Асім Хусейн (Asim Hussain) – комерційний директор з питань міжнародного розвитку магазину Forever Rose
Forever Rose

Магазин Forever Rose розпочав свою подорож у 1999 році в Лондоні, постачаючи довгосвіжі троянди до королівських палаців у Великобританії та Бельгії. Завдяки штаб-квартирі в м. Дубаї, магазин Forever Rose тепер є повноцінною розкішною концепцією бутику подарунків із довгосвіжими трояндами, преміум-шоколадами та спеціально підібраними парфумами та Ouds.

Significant challenges

Значні проблеми

Глобальна експансія означала, що в магазині Forever Rose працювало понад 500 осіб. Оскільки більшість із них регулярно виконували адміністративні обов'язки, щоденні зобов'язання щодо друку на практиці виявилися важливими.

Для існуючої системи лазерного друку часто закінчувалися тонер-картриджи, що значило постійну необхідність повторного замовлення та постійний тиск витрат, що зростає. Урівноваження потреби в отриманні стабільно надійного високопродуктивного виробітку, при цьому знизивши рівень витрат на друк – це фактори, з якими власник Ебрагім Аль Самаді (Ebraheem Al Samadi) мав наміри розібратися.

Рішення Canon

Ебрахім також вважав, що важливо об'єднатися з компанією, яка у змозі відповідати престижному бренду, який він створював для магазину Forever Rose. Вибравши компанію Canon та принтер MegaTank, він зміг досягти всіх своїх цілей одночасно.

«КОЛИ МОВА ЙШЛА ПРО ДОСКОНАЛИЙ І ГАРНИЙ ПРОЦЕС ДРУКУ, МИ ВИРІШИЛИ СПІВПРАЦЮВАТИ З КОМПАНІЄЮ CANON, БО МИ ВВАЖАЄМО, ЩО НЕ БУЛО БІЛЬШЕ ВАРІАНТІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ БИ НАС НАЙКРАЩОЮ МОЖЛИВОЮ ЯКІСТЮ ДРУКУ», –

каже Ебрахім Аль Самаді (Ebraheem Al Samadi).

Significant challenges

Принтери MegaTanks дозволяють магазину Forever Rose надійно друкувати набагато більші обсяги, не піклуючись про те, що закінчиться чорнило або зросте вартість друку. Інтегровані чорнильниці, які розташовані на передній панелі, дозволяють легко стежити за рівнем чорнила. А завдяки вдосконаленому дизайну пляшок, коли приходить час для їх наповнення – це легко та швидко зробити. У деяких місцях принтери MegaTanks не потребували поповнення чорнил протягом понад 6 місяців. Не дивно, якщо врахувати, що за допомогою набору з 3 високопродуктивних пляшок з чорнилом чорного кольору можливо надрукувати до 18000 сторінок.

Canon solution


Ми друкуємо щодня рахунки, комерційні документи, контракти, і тому друк великих обсягів за доступною ціною – був головним фактором при виборі принтера Canon MegaTank.

Пігментне чорнило чорного кольору, яке ідеально підходить для друку повсякденних ділових документів за низькою вартістю, у той час як високоякісні кольорові фарби на основі барвника дозволяють зробити красиві гладкі та природні фотографії – це щось із того, що використовує магазин Forever Rose. Даруючи довгосвіжу троянду, клієнти тепер можуть додати особисту фотографію, яка бездоганно надрукована на принтері Canon MegaTank для того, щоб створити більш міцний і емоційний зв'язок з ймовірним одержувачем.

Принтер Canon MegaTank підходить для способу роботи магазину Forever Rose, і не навпаки. Значну роль для принтера виконує програма Canon PRINT, яка робить дистанційний друк легким. Персонал може під'єднати свої смартфони прямо до пристрою, не перебуваючи за ПК.

Бік у бік

Ебрахім впевнений у майбутньому щодо своїх сміливих планів, які дозволять магазину Forever Rose ділитися більш заповітними моментами на міжнародному рівні.

«Я з гордістю можу сказати, що компанія Canon буде поруч з нами в нашій подорожі, забезпечуючи один великий бутик в кожному великому місті світу», – заявляє Ебрахім.

Безперечно, принтер Canon PIXMA серії G стане ключовим гравцем у майбутньому десятилітті.

Супутні приклади використання