ДРУК ЦИФРОВИХ КНИГ

Струменевий друк відкриває цілий світ кольору

Two male Digiforce employees at the book printing office

Галузь цифрового друку книг динамічно розвивається

Нідерландська компанія Digiforce спеціалізується на цифровому друку книг для європейських видавництв академічної та навчальної літератури. Кожного року вона друкує 500 000–600 000 книг малими тиражами або в єдиному екземплярі для клієнтів у Нідерландах, Бельгії та Німеччині.

Woman and man in front of large inkjet production printers, examining book pages to be printed

Поєднання монохромного й цифрового друку

Необхідність використання різних машин для друку кольорових і монохромних сторінок робить створення книг зі сторінками різного кольору надто дорогим. Це також підвищує ризик проблем з якістю друку.

Компанія Digiforce шукала надійне рішення для друку чорно-білих і кольорових сторінок на одному пристрої. І надійність цього пристрою мала бути максимально стабільною.

Back of a man wearing a jumper with the Digiforce name and logo using an inkjet printing press

Інвестиції в технологію струменевого друку

Після багатьох років співробітництва з Canon компанія Digiforce вже знала, якого рівня якості й надійності можна очікувати. Тому коли керуючий партнер Френк ван Бокстел (Frank van Boxtel) дізнався про нову технологію струменевого поаркушевого друку Canon у машині VarioPrint i300, він миттєво зрозумів, що це – потужне рішення.

Створюючи книги з чорно-білими і кольоровими сторінками на одній друкувальній струменевій машині, компанія Digiforce зможе поновити свою бізнес-пропозицію й запропонувати клієнтам ширші можливості кольорового друку.

Stack of printed paperback books produced by Digiforce with inkjet printer ink


…ЯКІСТЬ ДРУКУ ОДНАКОВА В УСІЙ КНИЗІ, А ЗАВДЯКИ ЕКОНОМІЧНОСТІ ЦЬОГО ПРОЦЕСУ МИ ТЕПЕР МОЖЕМ ЗАПРОПОНУВАТИ БІЛЬШЕ НАШИМ КЛІЄНТАМ.

Френк ван Бокстел (Frank van Boxtel),
керуючий партнер Digiforce

Підвищення ефективності створює нові можливості

Принтер Canon VarioPrint i300 кардинально змінив можливості компанії Digiforce для друку книг в єдиному екземплярі. Змішаний вивід суттєво підвищує ефективність, а максимально стабільна надійність забезпечує значно триваліший час безперервної роботи. Збільшення продуктивності й стабільна якість дозволили компанії Digiforce надрукувати 16 мільйонів сторінок для книг усього за сім тижнів.

Поєднання технології високоякісного друку зі зменшенням витрат і часу роботи операторів відкрило для Digiforce нові джерела прибутку. Тепер компанія пропонує нову послугу друку за 4 години, адже швидкість принтеру VarioPrint i300 дозволяє клієнтам замовити книгу вранці й отримати її того ж дня.ОДНА З НАЙКРАЩИХ МАШИН У СВІТІ.

Дізнайтеся, як наші керовані послуги з друку книг можуть змінити ваш бізнес

ПОГОВОРИТИ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ