ТВОРЧИЙ ДРУК

Персоналізуйте свої гаджети за допомогою роздрукованих наклейок

Дайте волю уяві та персоналізуйте свій смартфон, ноутбук та інші пристрої за допомогою портативних принтерів Canon.
Canon SELPHY Square QX10, Canon Zoemini 2 та Canon Zoemini S2 лежать на білій тканині, а навколо них різні пристрої, зокрема телефони, навушники й ноутбук, прикрашені фотонаклейками.

У наші дні ми майже ніколи не розлучаємося з технологіями. Незалежно від того, чи гортаємо ми стрічку новин у смартфоні, щоб скоротити час під час поїздки в автобусі, працюємо за ноутбуком у кафе або переглядаємо улюблений серіал на планшеті вранці вихідного дня — наші гаджети стали частиною нас, тому цілком логічно, що вони повинні відображати нашу індивідуальність.

Можливо, ви щойно вступили до університету й хочете повісити в кімнаті фотографії друзів із вашого рідного міста або прикрасити свій ноутбук мотиваційними посланнями, які надихатимуть вас щоразу, коли ви вмикатимете його. Замість того, щоб користуватися нудним сірим телефоном або звичайним планшетом або ж витрачати кошти на чохол для смартфона, який не відображає вашу сутність, ви можете продемонструвати свою індивідуальність за допомогою персоналізації пристроїв. Використовуйте улюблені кольори, спогади про подорожі, групові селфі або цитати, що надихають. Це також допоможе вашим пристроям виділятися поміж інших і може стати приводом для розмови.

Лінійка компактних принтерів Canon дозволяє швидко та легко друкувати прямо зі смартфона, а можливість використання паперу з клейкою основою надає можливість за лічені секунди створювати наклейки й персоналізовані етикетки, які можна наклеювати одразу на пристрої.

Жінка у фіолетовому светрі тримає смартфон і збирається зробити селфі, а поряд із нею посміхається жінка в темно-синьому светрі.

Натхнення може прийти будь-якої миті, а з лінійкою портативних принтерів Canon ви можете зробити селфі на ходу, обробити його в програмі Canon PRINT і роздрукувати на папері для наклейок за лічені хвилини, щоб миттєво персоналізувати свої пристрої.

Ось що вам знадобиться.

 • Принтер та папір Canon Zoemini або Canon SELPHY
 • Ваші улюблені зображення та дизайни

1. Оберіть дизайн

Canon SELPHY Square QX10 стоїть на столі, і на ньому друкується фотографія зі свята. Поруч пара рук наклеює наклейку на ноутбук, а з іншого боку лежить смартфон із відкритою програмою компонування друку SELPHY Print Layout.

Не можете знайти чохол для смартфона чи ноутбука, який вам подобатиметься? Створіть власний дизайн і роздрукуйте його на портативному принтері Canon без обмежень щодо стилю та очікування доставки.

Дизайн може відрізнятися залежно від того, що ви хочете персоналізувати. Ноутбук є більшим за смартфон, тому подумайте, що ви хочете вибрати: одне зображення — груповий знімок із фестивалю, фотографію милого собаки або ваше вдале селфі — чи кілька зображень, які можна перетворити на колаж. Canon SELPHY Square QX10 створює квадратні фотознімки з рамкою, куди можна додавати власні підписи, що ідеально підходить для великої техніки, як ноутбук або планшет. У лінійці Canon Zoemini є два типи паперу для наклейок — прямокутний та круглий, що ідеально підходить для персоналізації навушників і смартфонів.

2. Відредагуйте зображення

Жінка у фіолетовому светрі персоналізує фотографії у програмі для друку Canon, а поряд зі смартфоном на столі стоїть Canon Zoemini S2.

Обидві лінійки портативних принтерів йдуть у комплекті з додатковою програмою, яка пропонує безліч варіантів для експериментів із дизайном, як-от створення колажів або постерів, додавання малюнків або фільтрів і рамок. Це ідеальний спосіб надати знімкам особистого стилю, перш ніж надрукувати та наклеїти їх.

Після того як ви придумали дизайн, існує безліч способів персоналізувати його. За допомогою застосунків Canon для редагування фотографій та друку ви можете поекспериментувати з різними варіантами на своєму телефоні, перш ніж роздрукувати малюнок.

Canon SELPHY Square QX10 та SELPHY CP1500 сумісні з програмою компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout, яка дозволяє експериментувати з макетами та обробленням. Ви також можете використовувати шаблони програми для друку макетів із кількома фотографіями, щоб помістити кілька зображень на одну наклейку, а потім вирізати їх для створення дрібніших дизайнів.

Лінійка Canon Zoemini сумісна з програмою Canon Mini Print, яка дозволяє експериментувати з фільтрами, рамками, наклейками та малюнками, а також інструментами для створення колажів і плакатів із кількох знімків.

Canon Zoemini S2 — це камера й принтер миттєвого друку в одному пристрої. Завдяки вбудованому дзеркалу для селфі та кільцевому спалаху ваші фотографії вже виглядатимуть ідеально, але ви також можете обробити їх у програмі Canon Mini Print.

3. Оберіть клейкий фотопапір Canon та друкуйте

Пара рук тримає невеликий аркуш із двома круглими наклейками та відклеює одну з них. Позаду на столі в оточенні інших фотознімків стоїть Canon Zoemini S2.

Ви можете підключити смартфон через Bluetooth до принтера Canon Zoemini для миттєвого друку малюнків навіть на ходу.

Пара рук тримає смартфон, на екрані якого видно фотографію з білою рамкою, а на задньому плані на столі стоїть Canon SELPHY Square QX10.

Canon SELPHY Square QX10 підключається до телефону через Wi-Fi, а друк займає лише 43 секунди, тому ви можете миттєво перенести свої фотографії з профілю в соціальній мережі на кришку ноутбука.

Потім потрібно вирішити, який папір або наклейки ви хочете використовувати, і завантажити їх у портативний принтер. У лінійці Canon Zoemini використовується фотопапір Canon ZINK™, який підтримує друк без полів, має клейку основу, є стійким до води й пошкоджень, крім того, з нього можна вирізати дизайни будь-якої форми або розміру. Чи може спробувати круглі наліпки? Це простий спосіб друку мінінаклейок, тож ви можете зробити селфі з найкращим другом і наклеїти це фото на пам’ять на чохол смартфона за лічені секунди.

У Canon SELPHY Square QX10 використовується папір для наклейок із рамкою для підписів, куди можна вписати дати, імена або цитати, що надихають. Більша модель Canon SELPHY CP1500 підтримує друк наклейок різних розмірів, зокрема мінінаклейок та наклейок формату кредитної картки, що надає ще більше можливостей. SELPHY CP1500 також можна підключити через USB, якщо ви хочете роздрукувати знімок з іншого пристрою. Просто завантажте папір і отримайте готовий фотознімок за лічені секунди.

Крім того, фотопапір ZINK™ і папір для наклейок SELPHY не залишають сліду, тому якщо вам набриднуть ваші знімки, ви можете просто відклеїти їх і надрукувати інші.

4. Наклейте та насолоджуйтесь

Жінка із чорним кучерявим волосся посміхається, наклеюючи фотографії, які були роздруковані на Canon SELPHY Square QX10, на кришку ноутбука.

Персоналізувавши ноутбук за допомогою фотографій, ви зможете зберегти свої улюблені моменти — чи то тріумфальний знімок із вершини гори, бурхлива зустріч випускників з університету або селфі з коханою людиною. Мати під рукою знімок, який змусить вас посміхнутися, — чудовий спосіб зберегти спогади.

Жінка у фіолетовому светрі посміхається, поклавши руки на пару навушників на голові, амбушюри яких прикрашені круглими фотонаклейками.

Персоналізовані пристрої можуть відображати ваш стиль або навіть улюблене вбрання. Це спосіб висловити свою сутність та виділятися поміж інших.

Прийшов час зняти підкладку з фотознімку та наклеїти його на пристрій. Рекомендується спочатку очистити поверхню, щоб переконатися, що вона гладка й чиста. Обережно відклейте підкладку та наклейте фотознімок одним повільним рухом. Тут може стати в нагоді лінійка, яка допоможе відшарувати й наклеїти стікер по прямій ліній, якщо без різких рухів рухати її по наклейці.

Після того як ви прикрасите свої гаджети, ви помітите, що можна персоналізувати й інші речі. Якщо ви вже ви оновили вигляд свого смартфона, то чому б не спробувати прикрасити ще й навушники? Можна навіть прикрашати пристрої спеціально до певного свята чи події, наприклад дня народження чи фестивалю. Скоординуйтесь із друзями або створіть власні прикраси. Процес швидкий та простий, а можливості безмежні.

Автор: Кет Холстед (Kat Halstead) та Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  Canon Zoemini 2

  Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.
 • Принтер кишенькового розміру для миттєвого друку

  Canon Zoemini S2

  Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті