PIXMA printer on a table surrounded by festive season ideas

ЗИМОВІ СВЯТКОВІ ВИРОБИ

Веселі ідеї святкових подарунків і прикрас, які можна зробити вдома

Проникніться чарівним настроєм сезону дарувань, створюючи чудові подарунки, прикраси, листівки та багато іншого своїми руками, не виходячи з дому. Красиві вітальні листівки, зроблені на замовлення сумки та стильні прикраси — усе це ви можете створити за допомогою всього лише принтера Canon, шаблонів для друку та паперу для творчості. Ось як можна порадувати себе та інших цього святкового сезону.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.
Уявіть, що ви могли б зробити для свого дому цієї зими

Роздрукуйте власні вітальні листівки

Надайте своїми листівкам індивідуальності, зробивши на принтері власні святкові картки. Вам знадобиться двосторонній матовий папір і ваш улюблений дизайн із надихаючого веб-сайту або програми Creative Park*.

Steps to print cards

Персоналізовані подарунки: футболки, великі сумки, подушки й багато іншого

Подаруйте коханій людині широку посмішку за допомогою продуманого подарунка з його чи її ім’ям. Якщо ваш подарунок виготовлений із текстилю — наприклад, проста футболка, подушка або сумка, — вам знадобиться сумісний** принтер Canon PIXMA, носій для термоперенесення для світлої або темної тканини та цей корисний посібник.

Steps to print on T-shirt

Перетворіть свою оселю на святкову країну чудес

Прикрасьте свій дім — і себе — за допомогою святкового декору та аксесуарів. Використовуйте клейкий фотопапір, щоб перетворити свої улюблені знімки на подарунки або круті прикраси, і отримуйте задоволення від друкованих наклейок для нігтів***, які можна перетворити на дизайн зі сніжинками за допомогою програми Canon Nail Sticker Creator. Якщо ви або ваші близькі жадаєте більшого, зверніть увагу на цей стильний символ миру, двовимірний дверний вінок і ці вічні календарі на новий рік. Створення ялинкових прикрас своїми руками є традицією в багатьох домах, тому спробуйте зробити ці красиві й прості у виготовленні зіркові прикраси.

Steps to print Christmas ornament

Здивуйте себе та оточуючих тим, що можна зробити в цей святковий сезон.


Принтери, сумісні з програмою Creative Park.

** Папір для термоперенесення на світлу тканину LF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (крім серії TS31xx/серії TS20x), серія TR (крім серії TR45xx), серія MG77xx/серія MG75xx/серія MG68xx/серія MG67xx/серія MG57xx/серія MG56xx/серія MG36xx, серія iX68xx. Папір для термоперенесення на темну тканину DF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (крім серії TS31xx/серії TS20x), серія TR (крім серії TR45xx), серія G (крім серії GM40xx/серії GM20xx), MG77xx серії/серії MG75xx/серії MG67xx, серії iP87xx/серії iX68xx.

*** Принтери, що підтримують друк наклейок для нігтів.

Схожі статті
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

САМОРОБКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРИНТЕРА

Час для творчості — шість оригінальних речей, які можна зробити на Різдво за допомогою принтера

Творчий настрій допоможе вам створювати власні різдвяні подарунки, прикраси та ігри в цей святковий сезон. Всі шаблони можна безкоштовно завантажувати та друкувати.

A home-printed Christmas card alongside crafted decorations and Canon Double-sided Matte Paper arranged on a cloth with a Christmas tree motif.

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Друк різдвяної листівки

Зробіть власне святкове фото й надрукуйте персоналізовані листівки на Різдво.

Create a photo calendar

ТВОРЧИЙ ДРУК

Створення фотокалендаря

Створіть на замовлення фотокалендар, сповнений таємних спогадів.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів