CANON XF605

Гнучкі можливості записування

Формати записування для трансляції

Модель XF605 підтримує формат записування 4K UHD 59,94p/50,00p 4:2:2 10 біт на основі надійної технології Canon MXF XF-AVC, а також гнучкі формати MP4.

Розширені режими записування

Розмаїття режимів записування в моделі XF605 дозволить вам на повну розкрити її творчий потенціал. У режимах повільного та швидкого руху ви можете записувати відео зі швидкістю до 120 кадрів на секунду з якістю FHD для створення послідовності кадрів і приголомшливого уповільненого відео. Режим попереднього запису допоможе вам не впустити жодного моменту, функція покадрового записування познайомить з принципами покадрової анімації, а функція інтервального записування дозволить легко створювати сповільнені відео.

XF605

Камера XF605 підтримує розширені параметри налаштовуваних форматів зображення з трьома варіаціями BT.709 (звичайний, широкий, стандартний), а також режими EOS Standard та EOS Neutral для створення гнучкіших виробничих процесів.

Користувачі можуть завантажувати в камеру власні тривимірні таблиці LUT, створюючи файли перегляду для внутрішнього записування, що працюють паралельно з поточними налаштуваннями формату зображення.

Гнучкі можливості записування на подвійні дві SD-картки

Два слоти для SD-карток UHS-II відкривають широкі можливості для записування, у тому числі паралельного з різними форматами файлів, роздільною здатністю та підбором кольору. Модель XF605 також підтримує нову функцію одночасного записування звуку, завдяки чому один аудіофайл для транскрибування записується на одну картку, а основне відео — на іншу.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.