CANON XF605

Підключення професійного рівня

Широкі можливості підключення

Незважаючи на компактні розміри, модель XF605 обладнана цілою низкою роз’ємів професійного рівня, у тому числі 12G-SDI для надсилання сигналу 4K без стискання через єдиний інтерфейс, виходом HDMI, USB Type-C, двома входами XLR та іншими.

XF605

Багатофункціональна колодка для аксесуарів

Модель XF605 обладнана багатофункціональною колодкою для аксесуарів з електронними контактами. Сумісні аксесуари дозволяють розширити наявні можливості камери, забезпечуючи максимальну гнучкість за умов зйомки.

XF605

Гнучке розширення можливостей аудіо

Два входи XLR на рукоятці моделі XF605 забезпечують безпосереднє підключення професійних мікрофонів. Незалежні засоби керування аудіо дозволяють точно відстежувати рівень звуку, гарантуючи максимальну якість звукозапису вашому виробничому процесу. Поєднання мікрофонних входів XLR, 3,5 мм та внутрішнього стерео також дозволяє записувати чотириканальний звук.

XF605

Гнучкість паралельного виведення

Паралельні вихідні порти EVF, LCD, SDI та HDMI дозволяють легко пристосувати камеру XF605 для перегляду та зовнішнього записування з використанням безлічі різних пристроїв. Як EVF, так і LCD підтримують інструменти View Assist, завдяки чому оператори можуть точно налаштовувати експозицію для свого HDR-контенту.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.