CANON XF605

Дистанційне керування і мережеві функції

Модель XF605 підтримує канали 12G-SDI, Wi-Fi та Ethernet із потоковим передавання IP у форматі H.264, що ідеально підходить для трансляції в реальному часі.

Цифровий відеовихід USB

Це перша професійна відеокамера серії XF, що підтримує виведення відео (UVC) через порт USB-C, тому модель XF605 можна використовувати як веб-камеру. Також підтримується протокол USB PTP, завдяки чому файли можна імпортувати з камери на комп’ютер.

Функції дистанційного управління

Камера XF605 сумісна з цілою низкою дротових і бездротових рішень для віддаленого керування. Вона підтримує багатофункціональний контролер Canon RC-V100 і нову функцію дистанційного керування з браузера, які оптимізовані для використання одним оператором для зйомки зі смартфона або планшета. Для керування камерою XF605 у складі конфігурації з кількох камер разом із PTZ-камерами Canon і деякими моделями Cinema EOS також можна використовувати сумісні пульти дистанційного керування, як-от RC-IP100.

XF605

Скористайтеся програмою Content Transfer Mobile для спрощення передавання даних мережею або використовуйте вбудований порт Wi-Fi чи Ethernet для підключення до FTP.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.