CANON XF605

Висока чутливість і широкий динамічний діапазон

XF605 — універсальний інструмент для швидкого оброблення відеозаписів у форматі HDR, який підтримує внутрішнє записування у форматах Hybrid Log-Gamma (HLG) та Perceptual Quantization (PQ). Якщо у вашому виробничому процесі потрібні розширені можливості узгодження кольорів, Canon Log 3 забезпечить вам неймовірний динамічний діапазон і допоможе узгодити результати зйомки з кількох камер.

XF605 — перша відеокамера серії XF, що підтримує режим високої чутливості, який суттєво розширює можливості датчиків працювати за умов поганого освітлення з еквівалентом світлочутливості F12 за 2 000 лк. Також додана нова функція збільшення підсилення, яка дозволяє розширити стандартний діапазон підсилення –6...21 дБ до 36 дБ за допомогою програмованої кнопки. Камера XF605 також підтримує інфрачервоний режим, який дозволяє знімати в повній темряві.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.