CANON XF605

Зручність і гнучкість у використанні

Розширені функції сенсорного екрана

Окрім популярного інтерфейсу Direct Touch для миттєвого керування автофокусом та екранними налаштуваннями, вбудований 3,5-дюймовий сенсорний РК-екран зі змінним кутом нахилу підтримує сенсорне керування відтворенням, навігацією по меню та параметрами записування.

Одинадцяти налаштовуваним кнопкам на компактному корпусі можна призначити понад 100 функцій, у тому числі АФ із визначенням очей, збільшення підсилення й допомогу у фокусуванні, і їх можна легко активувати під час зйомки через електронний видошукач.

XF605_Lifestyle

Незалежні кільця керування

Навіть незважаючи на компактний розмір моделі XF605 на об’єктиві з оптичним збільшенням три кільця керування. Фокус, масштаб і діафрагму можна коригувати за допомогою окремих кілець, у кожного з яких — унікальні тактильні характеристики, що допомагають не помилитися.

XF605

Вбудовані нейтральні світлофільтри

Внутрішній нейтральний світлофільтр, що обертається, дозволяє креативно керувати діафрагмою і витримкою за найрізноманітніших умов зйомки. Зручні кнопки біля тубуса об’єктива дозволяють встановити три варіанти щільності — ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.