CANON XF605

Неперевершена якість візуалізації

Переваги потужності та гнучкості

Перша модель серії XF, де CMOS-сенсор 4K типу 1.0 поєднаний із процесором оброблення зображень DIGIC DV7, камера XF605 встановлює новий стандарт професійної якості зображення.

Оптична досконалість

Завдяки оптичній конструкції, яка містить два асферичних та один наднизькодисперсний (Super-UD) оптичний елемент, потужний об’єктив 4K серії L у камері XF605 створює зображення неймовірної якості на всіх ділянках екрана. Універсальна система 15-кратного масштабування забезпечує еквівалент фокусної довжини 35 мм у діапазоні 25,5–382,5 мм, а додатковий 30-кратний розширений зум дозволяє записувати високоякісне відео в режимі Full HD.

Потужна стабілізація зображення

5-осьова стабілізація зображення від Canon забезпечує надчіткі результати під час зйомки з руки або в русі. Завдяки поєднанню технології стандартної, динамічної та підсиленої стабілізації зображення камера XF605 дозволяє ефективно керувати стабілізацією, знімаючи різні об’єкти за найрізноманітніших обставин.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.