CANON XF605

Інноваційна технологія автофокусування

АФ із визначенням очей

У моделі XF605 застосовуються найпередовіша технологія Dual Pixel CMOS AF від Canon. Це перша відеокамера серії XF, де представлено АФ із визначенням очей, завдяки чому XF605 може виявляти й відстежувати людей у кадрі з високою точністю, навіть коли на фоні є інші об’єкти.

Передова технологія EOS iTR AF X

XF605 — перша професійна модель, де використовується технологія автофокусування на базі глибокого навчання EOS iTR AF X, яка фіксує фокус на голові об’єкта, навіть коли він відвертає її від камери.

Посібник із використання технології Dual Pixel

Під час фокусування вручну за допомогою камери XF605 користувачу доступна функція екранних індикаторів, яка застосовує дані від системи автофокусування Dual Pixel CMOS AF та показує, чи фокус перебуває перед об’єктом або за ним. Коли індикатор на дисплеї стає зеленим, оператор знає, що фокус буде ідеально різким.

АФ із пріоритетом на обличчі

Функція АФ із пріоритетом на обличчі автоматично коригує фокус, відстежуючи обличчя людини в кадрі, у той час як функція АФ лише на обличчі спрацьовує лише в разі визначення обличчя в кадрі.

АФ зі стеженням

Просто виберіть об’єкт за допомогою сенсорного екрана чи джойстика, і XF605 зберігатиме на ньому фокус, коли він рухатиметься через кадр.

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

Підпишіться на новини про Canon XF605

Отримуйте в числі перших нові відомості про камеру Canon XF605, спеціальні пропозиції від Canon, поради та уроки, останні новини й запрошення на місцеві події.

Схожі статті

  1. Зовнішній вигляд камери Canon XF605, що показана на цих знімках та у відео, може відрізнятися від вигляду пристрою, що доступний у продажу.