Printed decorations and hand-held signs for a wedding day next to a portrait of a bride and groom in a frame.

ВЕСІЛЬНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ

Застосовуйте можливості персоналізованого друку й надайте весіллю унікального стилю

Кожен хоче зробити власне весілля незабутнім для всіх, а для цього потрібні креативні ідеї, що дозволяють виразити індивідуальність або залучити гостей до процесу святкування. «Останнім часом можна спостерігати зсув у бік більш закритих весіль — "мікросвят", що максимально персоналізовані відповідно до особистого стилю та вподобань молодят», — каже Керрі Шваб (Carrie Schwab), головний редактор Junebug Weddings, ресурсу для планування незвичних весіль. Надруковані вдома запрошення, плакати, фотокниги для гостей або інші пам’ятні аксесуари: існує безліч способів надати своєму весіллю індивідуальності за допомогою технологій друку — до, після або безпосередньо під час свята.

1. Надруковані запрошення

Самостійний друк запрошень — чудовий спосіб персоналізувати весілля та скоротити витрати на нього. Двосторонній матовий папір Canon MP-101D продається у згорнутому вигляді разом із конвертами.

У 2019 р. в тренді було поєднання металу, геометричних фігур і м’яких пастельних тонів, але на 2020 р. Керрі передбачає перехід до простіших варіантів дизайну. «На даний момент дуже популярним є мінімалізм, — каже вона. — Ми бачимо, що багато молодят починають свої пошуки в Інтернеті із запиту "просте весілля", а потім вказують, що саме їм потрібне. Зверніть увагу на прості контури й чорно-біле оформлення».
Якщо мінімалізм не для вас, іншим важливим трендом 2020 року є рослинна тематика: від витончених пальмових гілочок до розкішного тропічного листя. У принтері Canon PIXMA TS9551C є понад 45 вбудованих шаблонів для оформлення запрошень, а друкувати їх можна на картках розміром 12 x 12 дюймів, а також на двосторонньому матовому папері розміром 7 x 10 дюймів, до комплекту якого входять конверти. «Домашній принтер також може допомогти молодятам зменшити витрати», — додає Керрі.

2. Аксесуари й плакати для фотоавтомата

Каталог Creative Park містить чимало ідей для весільних прикрас і декору, які можна надрукувати власноруч та таким чином додати святу індивідуальності. Це не лише зробить його унікальним і несхожим на інші, але й допоможе зберегти гроші на оренді реквізиту.

Якщо ви плануєте встановити на своєму весіллі фотоавтомат, чому б не створити реквізити для нього власноруч? Чудові ідеї щодо цього можна знайти в каталозі Creative Park — безкоштовному ресурсі Canon для виготовлення виробів із паперу, а для їхнього друку можна скористатися принтером Canon PIXMA TS9551C. У розділі фотореквізиту для весілля є діадема, смішні окуляри й плакати для веселих знімків. Або ж можна створити власні весільні плакати й розмістити їх десь у приміщенні або зовні. Шаблони містять чіткі й зрозумілі інструкції щодо виготовлення.
Щоб ваші гості не загубилися, підготуйте для них вказівники та іменні картки — відповідні шаблони також можна знайти в програмі Creative Park. Просто завантажте потрібні шаблони й надрукуйте їх на матовому фотопапері формату A4.

3. Фотокниги для гостей

Схожі статті
Create your own wedding album

ВЕСІЛЬНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ

Створіть свій власний весільний альбом

Створення власного весільного альбому — корисна річ. Дізнайтеся, як це зробити, скориставшись порадами наших експертів.

A bride and groom and their guests dancing with their hands raised in the air.

ВЕСІЛЬНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ

Етикет весільного фотографування

Ваші фотографії щасливої пари мають стати по-справжньому незабутніми.

A before and after shot of a couple on their wedding day next to a lake, dark and unedited on the left, showing the lighter version on the right, edited in DPP.

ОСНОВИ РЕДАГУВАННЯ

Як редагувати фото з особливих подій

Ці прості поради з редагування допоможуть вам зробити фотографії ваших визначних подій виразнішими.

Фотокнига для гостей — чудовий спосіб повернутися спогадами до весілля та переглянути побажання від друзів і родичів. Камера Canon Zoemini S2 дозволяє створювати знімки, які можна миттєво друкувати на носіях із клейкою зворотньою поверхнею та відразу вкладати до альбому. Крім того, одну фотографію можна надрукувати кілька разів: для альбому та як сувенір для гостей.

Надати унікальності весільному святу вам також допоможуть друковані знімки з камери миттєвого друку, як-от Canon Zoemini S2. Вбудоване дзеркало й кільцевий спалах ідеально підходять для селфі, а підтримка підключення до програми Canon Mini Print, налаштування автоспуску й дистанційне керування затвором дозволяють робити групові знімки. Просто залиште камеру Canon Zoemini S2 на окремому столі, де кожен гість зможе нею скористатися. Запропонуйте гостям застосувати рамку або фільтр чи додати власні малюнки для створення більш оригінального образу. Або попросіть їх надрукувати знімок на квадратному носії з клейкою зворотньою поверхнею, на який потім можна буде додати веселий підпис або примітку та десь причепити.
Ви також можете прикрасити фотоальбом надрукованими клейкими стрічками з каталогу Creative Park, а потім заповнити його фотографіями гостей, щоб завжди залишити це свято у своїй пам’яті.

4. Персоналізовані прикраси та декор

За допомогою Canon Zoemini S або Canon Selphy Square QX10 ви можете робити фотографії на телефон, друкувати їх і використовувати як прикраси та декор.

З допомогою камери Canon Zoemini S2 або мобільного принтера Canon SELPHY Square QX10 також можна створювати персоналізовані прикраси та декор. Попросіть гостей прикріпити фотографії до стрічки, яку обмотано навколо дерев, прикрашених гірляндами вогників, або повісити їх на дріт, протягнений між дерев’яними стійками. «Усе більше молодят намагаються зробити своє весілля унікальнішим і якось персоналізувати його, — каже Керрі. — Зроблені вдома прикраси, декор та інші елементи безперечно набувають усе більшої популярності».

5. Друковані весільні фото

Друк весільних фотографій власноруч — чудовий спосіб зберегти гроші. З моделлю Canon PIXMA TS9540 ви можете робити якісні фотовідбитки за доступною ціною. Крім того, вам не потрібно буде чекати — їх можна друкувати просто відразу.

Принтер Canon PIXMA TS9551C здатний надрукувати фотографію розміром 4 x 6 дюймів лише за 21 секунду, а його чорнила відтворюють найдрібніші деталі й дозволяють зберігати знімки в альбомах до 100 років, завдяки чому ви можете вибирати улюблені фото й ділитися ними з друзями й родичами або вішати вдома в рамках. Ви можете легко друкувати, сканувати й копіювати фотографії зі свого мобільного пристрою за допомогою програми Canon PRINT або друкувати їх взагалі без додаткових програм завдяки сумісності з AirPrint® (iOS) та Mopria (Android).

Зануртеся в планування власного весілля та самостійно друкуйте іменні картки з каталогом Creative Park. Продумайте власний дизайн і збережіть більше грошей на весільну сукню.

Автор: Наталі Дентон (Natalie Denton)

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів